Ločevanje živil 90. dni - 4. del

tema je zaklenjena

tabina  

član od: 15.2.2005

sporočila: 474

16. jun 2005 7:56

dobro jutro, dane spa jaz odpiram kofetkanje brez kofeta. danes sem na sadju, kar v teh časih ni težko, najbrž bom maznila kako melono pa jabolka. vse, ki zbirate voljo- kopalke so dobra motivacija ja... jaz moram prvo sploh najt kake, ki jih bom spravila gor tako, d aje vse pokrito. sicer ne vem, kako naj se motiviram- slike izpred 3 let v kopalkah so take, zaradi katerih si mislim- taka pa letos ne želim bit...med tem ko lanske slike...bi pa vam bile za otivacijo, zakaj začeti s 3md.... s solarijem sem naredila skoraj čudež. in ga letos v celoti pokvarila. no, ne lih v celoti, polovico zgubljenega sem dobila nazaj. in kako naj se motiviram?? tehtat se skoraj ne upam, ker me volja prehitro mine- sploh zdaj, ko je "teta" na obisku. bom počakala do ponedeljka. ampak občutek imam, da ni nekega napredka. ampak akj mi preostane druga? kvečjemu lahko bupam in se veselo redim naprej. nameravala pa sem kak teen ali dva eno vratolomno restriktivno dieto izvest, d adobim voljo. tisto, ki hitro pušča posledice na tehtnici, potem pa jih dobiš nazaj-ampak v tej drugi fazi bi pa nadaljevala s 3MD. res ne vem, kako naj se še vzpodbudim. ko pa vem, da gre! ker je že šlo!!! eno vprašanje še: me zanima če se hudo motim:sojino mleko je Š, ane? jaz jem na Š namreč corn flakes s sojinim mlekom... pol pa sem tuhtala, da soja spada pod B?? čisto sem že zabluzila. pa kosmiči so sploh okej? lp, tabina

andrinaa  

član od: 11.6.2005

sporočila: 56

16. jun 2005 8:27

Jutro! Imam krizo. Vse mi gre na živce in tečna sem, ker sem skoz nekaj lačna. Ne vem, kako dolgo bom še mogla takole vztrajati, ker se mi življenje iz sončnega spreminja v kislo obdobje. Ni nič kaj prijetno. Kile pa stojijo. In to mi je hud udarec za motivacijo, ker sem brala, da od začetka pade kilaža. Nimam enormnih obrokov, pač poln za kosilo in pol krožnika za večerjo... Ne vem, če bom še z vami šla po tej poti, meni je taka muka! andrinaa

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

16. jun 2005 8:44

jutro kofetarke. Marjance, se mi je včeraj malo čudno zdelo, ko sem videla, da nisi nič pisala, ob tvoji standardni uri... Tabina, pusti koruzne kosmiče, ker vsebujej toliko sladkorja, da te začne glava boleti...Soja pa spada pod B-glede na to, da ima zelo visok delež beljakovin ! Je nadomestek mesa. Tiste, ki ne veste kam katero živilo spada, je Darchy (mislim, da je bila ona) napisala razpredelnico kam vse spada. Problem je, ker ne vem kam jo je napisala, ali na ta forum ali na tistega, kjer so napisani tudi jedilniki. Saj bo Darchy pomagala, ko bo pogledala sem. Lep sončen dan še naprej! maychi

Darchy  

član od: 3.2.2005

sporočila: 213

16. jun 2005 8:46

Alo, punce, pa kaj je zdaj to? Dajte se malo zaposlit, pa ne nonstop mislit na hrano!!! Ko pomisliš na hrano se vstani, in pojdi na sprehod, ali pa soi pojdi po novo plastenko vode. Pa ne se zadrzevat prevec doma, blizu hladilnika! Pojdite ven, pograbite psa (magari sosedovega), pa pot pod noge, učite se v knjižnici, zraven kako jabolko za silo! Pojdite si ogledovat stvari, ki si jih boste nabavile po koncu diete, sam ne bit doma pa jamrat! No, saj ste lahko doma, sam potem si pa kak video telovadni nabavite, pa gremo migat!! Kaj je zdaj to neko jamranje, a? A boste zdaj popustile? Kaj hočte boljše zgledat na dopustu al ne? A se splača zdaj pustit hladilnik pri miru, zato, da se boste potem bolje počutile? Nema ništa jamranja! kar lepo pridne bodite! Sapralot!!! za tiste, ko so spraševale: arašidi so Š koruza je Š (kakšne kosmiče imaš?...čeprav bi naj za zajtrk bilo SADJE, morda bi si kosmiče, pa kakršnikoli že so, navadno imajo že dodan sladkor, pa še kaj, privoščila za OH večerjo) soja je B Pozdravček, pa da ste mi pridne! Bom preverila!!!! Darchy

Darchy  

član od: 3.2.2005

sporočila: 213

16. jun 2005 8:49

Ja, razpredelnic smo imele tule gor že na milijone... jaz sem nekako naredila eno v wordu, pa katera jo hoče, naj mi pošlje mail: darch@volja.net Aja, pa ne pozabite bit pridne! Hojla, Maychi, kako gre? Se boš še kaj potikala po faksiu ali že imaš počitnice? Darchy

brittney  

član od: 18.2.2005

sporočila: 102

16. jun 2005 8:53

sharon, tudi jaz sem bila nedavno dva meseca službeno odsotna, če bi šla brati za nazaj, bi videla, da nimam veliko kg za izgubiti, a ti se držijo kot prilepljeni. Vedela sem, da če se čisto razpustim, ne bodo toliko boleli kilogrami na meni, ampak moja vest, ki bi me z pogledom v ogledalo opominjala na glas, morda celo kriče - obupala si!!!!! Zato sem sicer prilagajala dieto, a sem se držala osnovnih smernic. Kg niso padali, a sem jih uspela obdržati, razen zadnje 14 dni, ko sem res bila skoraj na samih sendvičih, ker drugega skoraj ni bilo, a sem se po prihodu domov vzela v roke, kot da bi ponovno začela, čeprav jaz to ne smatram več kot dieta, ampak kot način življenja in ne verjamem,da bi, razen izjem, lahko jedla še drugače, ker me na to opominja želodec. Zto sharon, ko ti bo nabolj težko, pokukaj sem gor in pri vsakem napadu lakote imej pri sebi stekleničko vode. Sama sem ugotovila, da se da z vodo dostikrat potešiti lakoto, ker smo večkrat žejni kot lačni. Pravzaprav mi to soparno vreme pomaga, da spijem še več vode, kot bi jo, če bi bilo mrzlo. Prav tako sem vesela, ker sem v to prepričala starše, ki sta danes na sadnem dnevu, prvem, in upam, da jima bo uspelo. V mamo ne dvomim, ker je te tri dni kar obupavala, ker je bilo premalo sadja, zato si bo danes dala duška, za očeta pa, ki mora izgubiti okoli 20 kg in se je šele v zadnjem času navadil malo jesti zelenjavo in sadje, pa vem, da bo hudo hudo težko oziroma bo verjetno lačen. Ampak vesel je, ker je v tem zosu poleg njega mama in skupaj sta trdno odločena in bosta menda vztrajala. Prav tako pa imamo novo temo za pogovor in sem lahko enkrat jaz tapametna pri bajti in mi to celo dovolijo...Malo ga pa vzpodbujam tudi s tem, ko mu pravim, da po teh izkušnjah tukaj gor moški hitreje izgubljajo kile. Prav tako pa naj te vzpodbudi tudi to, da se sedaj vse dosti bolje počutimo, dosti lepše izgledamo, in najlepše je to, ko vidiš tiste "zavistne" poglede tistih, ki so te zmeraj smatrali za debeluško, sedaj pa zgledamo tako, da so oni tisti, ki bi se morali malo zamisliti. Lep dan naprej, jaz imam danes OH in si bom privoščila polnozrnate svedrce z gobicami in veeeeeeeeeliko skledo mešane zelene solate. brittney

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

16. jun 2005 8:56

Evo, tukaj je stran. Da ne bo imela naša Darchy čisto poln poštni predla.... http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=3800 Darchy, gre no. Izpit sem naredila, sicer še ne vem s koliko (pa tud če je 6 sem čist zadovoljna, glede na to, da je najtežji!). Izpita sicer nimam trenutno nobenega, razmišljam pa, da bi res šla malo v Mb pogledat, pa kako oceno v index vpisat...saj veš vedno je tolikoooo stvari za narediti. Ah, saj bo. Uživaj. maychi Sporočilo je spremenil(a) maychi dne 16. jun 2005 08:58:10

andrinaa  

član od: 11.6.2005

sporočila: 56

16. jun 2005 9:01

Maychi in Darchy, kaj vidve tudi v Mb študirata? Kaj sta na Pedagoški? Katera smer? Jaz sem tudi - izredno delam predšolsko. andrinaa

tabina  

član od: 15.2.2005

sporočila: 474

16. jun 2005 10:12

ja saj mi je jasno, da je Š. pa lih na forumu sem dobla idejo za š dan- ker nisem ljubitelj riža, oz. so mi škrobni dnevi kriza. pa je nekdo rekel, d alahk jem koruzne kosimiče (ali mueslije, ki jih ne maram) s sojinim ali riževim mlekom. pa ne mi zdaj rečt da je to narobe!!! :( tabina p.s. marjanca, končno te vidim, zdaj pa te bom po pohorju lovila vsak vikend in vse tebi podobne ;) a to si fotkana pred dieto?? ker tudi tukaj ni videti viškov :) dobro bi bilo imeti fotke pred in po dieti kaj:) (v mojem primeru pa obratno :( ;) Sporočilo je spremenil(a) tabina dne 16. jun 2005 10:28:23

brittney  

član od: 18.2.2005

sporočila: 102

16. jun 2005 10:34

darchy, pošlji še meni geslo in naslov albuma, prosim brittney

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti