Ločevanje živil 90. dni - 4. del

tema je zaklenjena

lisička  

član od: 21.7.2003

sporočila: 588

16. jun 2005 10:35

Ho, ho, kolk je novih. Bravo punce. Res nas mora nekdo nadomestit, ko bomo me probale obdržat kile, ve boste pa rabile vzpodbudo. Saj bomo tudi me še kaj bluzile tuki, saj veste, da postaneš odvisnik ob tem forumu. Končno sem si malo prebavila pomirila. Od službene poti sem imela kar naprej probleme. Neredna prehrana, potem pa kar naenkrat veliki obroki in še to papricirani, niso najboljši prijatelji za prebavo.Kilce pa kar stojijo. Zdaj imamo doma češnje in ne morem se jih obranit. Normalno da jih pojem preveč. Mislim, da je to glavni razlog. So zelo sladke. Drugih prehreh pa glih ni. Glede vode sem pa nekje prebrala, da tudi prevelika količina vode lahko škodi. Tako kot je rekla Darchy, telo ne more absorbirati tako veliko količino tekočine in se nekje nabira. Pa tudi ledvice trpijo na ta račun. Marjanca, ti reva boga. Se ne moreš losat šole. Tudi jaz sem nedolgo tega nazaj študirala ob delu. Za moj EMŠO je bil to že kar napor. Vem, da sem se proti koncu študija že spraševala, kaj je z mano narobe. Več napora rabiš, da kaj ostane v piskru. Imam pa službo ob kateri se moram kar naprej izpopolnjevati. Vsaj zagovarjat ni treba tega znanja pred profesorji. Brez pregreh in z dobro voljo naprej! Gobica

Darchy  

član od: 3.2.2005

sporočila: 213

16. jun 2005 11:16

Encijan in Tabina, vidve sta pa tako že konec z dieto, ne? Ne mi rečt, da še hujšata.... Darchy

tabina  

član od: 15.2.2005

sporočila: 474

16. jun 2005 11:24

darchy, a se ti mal hecaš? tabina

Darchy  

član od: 3.2.2005

sporočila: 213

16. jun 2005 13:24

Nič se ne hecam - eni meni pravijo, da ni kaj hujšat, pol pa vidim vaju trlici tu gor! Kdo se bo zdaj vprašal po zdravju? Darchy

marjanca45  

član od: 9.1.2005

sporočila: 744

16. jun 2005 13:28

Zdravo, rožice ! Čuden dan je danes. Imam gužvo za popenit. Tabina, tale slika je skoraj leto in pol pred dieto in na njej imam najmanj 10 kg več kot sedaj, samo jih z oblačili skrijem. Saj se bom slikala še enkrat sedaj, ker sem kar precej drugačna. Ljudje, ki me poznajo že dolga leta in me recimo nekaj mesecev niso videli, me skoraj ne spoznajo. Smešno. Na Pohorje pa bom hodila verjetno med tednom po službi, ker bi se ob vikendih morala še enkrat voziti iz Slov. Konjic v MB, pa imam že med tednom poln kufer avta in cest. Lisička, ne študiram ob delu ( hvala bogu mi je bilo dano študirati v mladih letih ). To, kar me gnjavi, so strokovni izpiti v službi, ki jih moram imeti, če hočem opravljati delo, ki ga opravljam. Res pa je, da mi z malo višjim EMŠO to težje počnemo, kot te mlade rožice na forumu. Vsaj pri meni traja dalj časa, da mi kaj ostane v glavi. Po teh težavah s hrbtenico še težje. Po moje so vse te bolečine in analgetiki naredili svoje. Pa kaj hočemo. Bomo že, a ne ? Je pa res, da vse, ki študirajo ob delu, občudujem. Ogromno odrekanja, energije, skratka, človek mora biti res ta pravi, da se tega loti in potem tudi konča. Kapo dol ! marjanca45

papilon  

član od: 13.6.2005

sporočila: 11

16. jun 2005 14:00

Mene pa zanima, kakšne testenine kuhate za OH-dan: jaz durum, riževe ali s špinačo- nikjer ne piše, da vsebujejo jajca. A je sam moka in voda v njih?? Pa tud ne vem, če lahko jem riževe testenine (nimajo nič beljakovin), ker je riž na Š-dan. Morda preveč kompliciram!? papilon

marjanca45  

član od: 9.1.2005

sporočila: 744

16. jun 2005 14:01

No, sem si pogleda slike. Encijan, ti si rožica med rožicami, tabina, ti pa moje lahko shujšaš še v lase. Punce, ne pretiravat. Saj ne rabite biti oblečene kostke. Malo pa ja mora biti še kaj na vas, da moški ne dobijo žuljev. Samo smo pa res krasne punce, kaj ? Dobra ideja tale s slikami. ne dobra - odlična !!! Sedaj pa domov !!! Za kosilo pirini široki rezanci z zelenjavno omako ( pelati, gobe...), pa noro velika skleda zelene solate. Lep dan, rožice ! Jutri pa petek, dan za metek................. pa plačo dobim.... marjanca45

andrinaa  

član od: 11.6.2005

sporočila: 56

16. jun 2005 14:56

Odhajam! Komaj sem prišla, pa že grem. Ne zdržim! Sem tudi sliko umaknila, čeprav sem bila odločena, da vesoljni Sloveniji dokažem, da zmorem!!! Pa očitno nisem dovolj močna. Pravkar sem pojedla dva topla sendviča s sirom. Vseeno mi je, pa če si mi direkt na rito obesi! Tega ne prenesem več, tega slabega počutja in napadov slabosti in vrtoglavice. Mogoče mi bo kasneje, ko se bo želodec pomiril, žal in mogoče bom spet hotela nazaj na 3MD, kaj pa vem. Mogoče, lahko je dobre sklepe s polnim želodcem delat! Kakorkoli, jaz sem se pošteno najedla in poslala 3MD v... Mogoče si premislim in se še kaj oglasim. Želim pa vsem veliko volje in vztrajnosti!!!!!!!! andrinaa

lisička  

član od: 21.7.2003

sporočila: 588

16. jun 2005 15:22

Sem prišla še malo prečekirat. Tudi album sem videla z novimi slikami. Krasne ste. Za ene bi rekla, da jim ni treba nič popravkov, če pa se boste bolje počutile, vam dam vso podporo. Marjanca, tudi ti si prava frajla. S šolo sem si mislila, da imaš verjetno dodatno izobraževanje. Saj kar naprej kaj zahtevajo v službi reda radi. Jaz pa sem naredila faks ob delu, zato ti pravim, da je težko ob službi in družini in vsem ostalim kaj v glavi obdržat. Hvala Bogu da je za mano. Zdaj grem tudi jaz domov, da se napapcam. Danes kuha hči, pa bomo videli kaj bo. Me je zjutraj vprašala, kaj lahko danes jem in bo nekaj na to temo. Adrinaa, res mi je žal, da ne gre. Prvih štirinajst dni je res težkih. Ko pa začneš zgubljati, si pa ponosen nase, da ti rata. Poskusi, boš videla, da ti ne bo žal. Pa pridi jokat, stokat, praskat....... na forum, ko bo najtežje. Vedno se najde kdo, ki ti da voljo. Lepo popoldne vsem! Gobica

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

16. jun 2005 16:09

Hojla! Kako ste kaj!Jaz sem danes veloko boljše volje,kot sem bila včeraj. Andrinaa,pa menda se ja ne boš kar tako predala.Ja,kaj pa potem,če si pojedla tista dva sendviča,zdej pa nadaljuj!Če ti dieta ne odgovarja,pa poskusi ločevati vsaj med obroki,recimo da ješ B kosilo,potem pa Š večerjo.Mogoče je bil prehod na dieto prevelik šok za telo in tudi za tvojo psiho.Mogoče bi bilo res najbolje,da najprej poskusiš tako,kot sem ti svetovala,brez sadnih in vodnih dni,sami da se telo navadi na ločevanje. Kar se pa slikce tiče,mi je prav žal,ampak jaz te bom še vedno gledala,ker jo imam shranjeno,tak da nima veze,da si jo umaknila.! Ste vidle Marjancino slikco!Že na njej super zgleda,če bi jo vidle pa zdej,kaka bejba je! Tabina,a ti mogoče v jezik hujšaš,ker res ne vem,kam drugam bi! Ma no,hecam se.Res se danes velik boljš počutim! Ni kaj,same lepotice ste na slikcah,bom mogla še jaz svojo umaknit,da ne bom pogvarla izgleda albuma,ha,ha! Ma,grem zdaj mal na svež zrak! Mejte se lepo! Marjetka cvetka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti