Toplota jedi ohranjena!!

karmenslo  

član od: 12.2.2002

sporočila: 87

12. jan 2006 16:26

Sicer ne vem kaj je vse v horse burgerju, ce je solata paradiznik in podobno, bi jaz prosila, ce mi lahko zavijejo posebej v alu-folijo, ker ponavadi glih zelenjava rata cez nekaj casa taka kot da jo je nekdo ze prej jedel. Doma ga pogrejes v pecici na vklopljeni na gril in nato dodas vso zelenjavo in po zelji se omake. no to je moj nasvet, ker doma prakticiram podobno Karmen

Alya_88  

član od: 12.1.2006

sporočila: 9

13. jan 2006 8:36

Jaz tut sicer ne vem tocno ampak pomoje bo tko slo ker se da vse doma narest brez tega da letas iz enega konca slovenije do drugega:) David_82 zanima me kaksne recepte imas v tvoji knjgi? lahko bi nam kaksnega dobrega izdal. :) mogoce bomo pa sedaj rajsi doma delali sedvice kot pa kupovali ker nikoli ne ves kaj vse se najde v sendvicih/burgerjih ki jih kupis na stojnicah:) lp Alya_88

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

13. jan 2006 8:55

Vem za en kiosk (kjer so prodajali burgerje in podobno), ki so ga zaprli zato, ker so ljudem "nastavljali" mačje in pasje meso. Kar na bruhanje mi gre, če pomislim na to. Eni pravijo- meso kot meso (seveda v hecu- vsaj upam tako), ampak zame to še vedno ni normalno. Glede na to da se govori o ptičji gripi, norih kravah in podobni, pa bomo na koncu vendarle morali jesti mačke in pse (takrat pa absolutno postanem vegetarjanka ) Lep dan vam želim Sporočilo je spremenil(a) rozanec dne 13. jan 2006 08:55:50

libra  

član od: 27.3.2004

sporočila: 155

13. jan 2006 9:39

Jaz sem slišala v tej izvedbi: mesek je mesek, pa tud če je pesek.....o bog, kam smo prišli!

marelica  

član od: 27.8.2005

sporočila: 1398

13. jan 2006 15:04

Horse burger je sestavljen iz lepinji podobne bombice, v kateri je po želji ali neke vrste pleskavica(naj bi bila iz konjskega mesa) ali pa pečen mesni sir, kot priloge pa so po želji: ajvar, majoneza, tabasco, gorčica, "načo" sir, solata, čebula, paradižnik, po zimi kislo zelje, ... Zavijejo ga v alu-folijo, poleg pa priložijo cel kup papirnatih prtičkov. Toliko se spomnim, ste pa v meni vzbudili željo po horsu. V Tivoliju imajo zelo dobre. Lp, marelica Sporočilo je spremenil(a) marelica dne 13. jan 2006 15:06:31

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

15. jan 2006 20:24

No, jaz bi transportirala Pleskavico s kajmakom z obrežja DRave v Mabriboru. Ne bi bila edina. Bom pa počakala na izid. frina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti