ločevanje živil 90 dni - 3. del

tema je zaklenjena

tejčica  

član od: 7.2.2005

sporočila: 457

1. mar 2005 20:40

Jest ne vem kaj se dogaja z mano. Kar naenkrat sem bila vsa v rdečih pikah in flekih (po nogah in rokah). Kot da bi bila kakšna alergija. Ampak na kaj mi ni jasno! Že cel dan pijem samo vodo in čaj. Me srbi za znoret! Mogoče bom pa začela puščat zaradi vse te tekočine! tejčica

kokos  

član od: 31.10.2004

sporočila: 373

1. mar 2005 21:56

Dober večer! Tejčica, a ješ na OH dan jedilno čokolado? Da nisi dobila kake alergije če je ne ješ? Treba bo k zdravniku. Pa poročaj kaj si zvedela! Marjetka cvetka, do sedaj sem se postila samo ob polni luni, zadnjič pa sem na www.lunin.net prebrala, da je fino če se postiš tud ob prazni luni in bom sedaj še to prakticirala. Tud mene zanima, če je že katera dobila položnico za knjigo ali celo že knjigo? Jaz še čakam na položnico, bi pa že kar knjigo imela, tako jo že komaj čakam. Lahko noč! kokos

ivonja  

član od: 26.2.2005

sporočila: 523

1. mar 2005 22:01

Kokos za katero knjigo gre ivonja

marjanca45  

član od: 9.1.2005

sporočila: 744

1. mar 2005 22:07

Dober večer, vodenke ! Naj bo že enkrat konec tega zmešanega dne. Ne vem, kdaj se mi je dan nazadnje tako vlekel. Kar naprej gledam na uro. Čeprav sem prišla domov šele ob šestih, mi je bilo hudo za znoret. Ne verjamem, da bom 3. preživela. Verjetno bom imela raje kar dva sadna dneva skupaj. Marina5, grmenje je bilo tudi v mojih prebavilih. Živ obup. Še dobro, da ni bilo sodelavke v pisarni. Malo prej sem šla v hladilnik pogledati, če mi je kisla repa pobegnila, ker sem ji zjutraj, preden sem šla v službo, povedala, da je v sredo ne bo več v taki obliki. In saj ne vem, če bom dočakala jutrišnji dan, ko si bom skuhala en velik lonec samo kisle repe. Pa to bo noro........ Ne vem, če ne bom šla malo prej iz službe. riba-ribica in ivonja, kaj sta obe iz mb ali pa sta tam v službi, da pijeta enako vodo kot jaz ? Ker ne živim v istem kraju kot sem v službi, pijem doma drugo vodo, ki ima precej drugačen okus oz. se po ne vem čem loči od te mariborske. Imam pa vode, takšne in drugačne, dovolj za danes. Mislim, da sem je spila kakšne 3 litre, kar je zame rekord. Zdaj se pa umikam v posteljno kraljestvo, da bo že enkrat konec skomin. Na mizi gledam krožniki kitajskih špagetov z belim kurjim mesom, ker pač sin ni mogel pojesti do konca. Pa če to ni mučenje poštenih državljanov ! Postelja, prihajam v tvoje varno zavetje. Jutri zjutraj pa ob pol petih pol ure telovadbe za moj križek, potem pa tehtanje. Upam, da bom nagrajena. lahko noč vsem in naj nam noč hitro mine! marjanca45

aknirad  

član od: 26.2.2005

sporočila: 87

1. mar 2005 22:09

Mene pa nekaj zanima! Če se postiš ob luninih menah in recimo to pride na škrobni dan (ki ga torej izpustiš), a potem imaš naslednji dan Š dan ali OH? Enako je verjetno v primeru da imaš dva dni sadni dan. aknirad

kokos  

član od: 31.10.2004

sporočila: 373

1. mar 2005 22:32

Ivonja, to je knjiga "Naslednjih 90 dni", ki ti bo prav prišla po končani dieti, izšla pa naj bi danes. V prednaročilu (do včeraj) je bila za 1.000 Sit cenejša, od danes naprej stane 2.980 Sit. Zdaj pa res lahko noč kokos

tejčica  

član od: 7.2.2005

sporočila: 457

1. mar 2005 22:42

Kokos, redno jem jedilno čokoldo na OH dan, raje kakšen košček več kot premalo. Flekasta sem pa vedno bolj. Bomo vidl kakšna bo situacija zjutraj. Upam da ne bom vsa rdeča! Sem pa zelo ponosna nase, ker mi je uspelo zdržat vodni dan. Vidim, da sem se ga preveč bala. Pa seveda vsem sotrpinkam čestitke za nov uspeh. Zdaj pa čimprej v mižule, da bo hitro hrana na vsti. tejčica

ivonja  

član od: 26.2.2005

sporočila: 523

1. mar 2005 22:58

A za to knjigo torej gre. Me zanima kakšna je, boste povedale če se jo splača kupit, ko jo boste dobile! Ne Marjanca nisem iz MB, sem iz Kamnika. Naša voda je po okusu čisto v redu, ampak kako za hudiča naj človek ve kaj je v njej. Mi jo drugače hodimo iskat za pit na izvir V Snovik (terme blizu Tuhinja), ker ni nič klorirana in je baje tudi pregledana - se pravi priporočena za pitje. Drugače pa vodni dan res ni bil tako hud kot sem mislila... Jutri pa skuša za kosilo, pa kitajsko zelje v solati, komaj čakam!! Lahko noč! ivonja

marjanca45  

član od: 9.1.2005

sporočila: 744

2. mar 2005 7:42

Dobro jutro, rožice moje ! Pa je mimo !!!!!!!!!!!!!!! Prvo jabolko je že v mojem želodčku. Saj ne morem verjeti, da sem zdržala, glede na to, kakšna kriza je bila včeraj. Tehtnica je pokazala 0,3 kg manj kot en dan prej, vsega skupaj pa sem od 1. vodnega dne izgubila - 4 kg, v času diete pa -11 kg. Po moje se približujem mojemu optimumu in ne bo šlo več kaj dosti dol, mogoče še kakšna 2-3 kg. Imam pa problem, ker skoraj nimam več kaj obleči, tako mi je vse preveliko. Ampak kakšen krasen občutek je to !!!! Oblačila bodo še že, da le kg ne bo nazaj. Prav ponosna sem nase, da sem zdržala, ker res mi ni bilo lahko. Danes bi se vodnarke morale nekje srečati in se skupaj veseliti uspeha. Škoda, da smo tako zelo narezen. Ko prebiram stare forume, berem, kako so planirali, da se bodo dobili. Kaj nam bi ratalo kaj takega ? Kar se mene tiče, bi se pripeljala v katerikoli konec Slovenije, če bi se dogovorile. Kaj mislite ostale ? spet grem malo delat, nestrpno pa pričakujem vaša pisanja !!!!!!! marjanca marjanca45

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

2. mar 2005 7:44

Jutro!!! Samo, da vam sporočim, da sem vodni dan preživela!!!! In to brez prekrškov. Kriza se je pojavila tam med eno in drugo uro....potem pa je bilo vse OK!? Danes pa MESO!!! Tako, se slišimo pozneje, šibam na fax. Lp maychi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti