Pomoč - popravilo peči

tjasa79  

član od: 18.1.2005

sporočila: 25

tema odprta - 28. jan 2005 12:30 | ogledi: 7.433 | odgovori: 5

Zanima me, če kdo pozna kakšno podjetje ali posameznika, ki popravlja peči. Meni se je pokvarila peč, tista stara od Iskre, ki je pod štedilnikom (če se ne motim, je imelo veliko ljudi tako peč). Pred dnevi sem hotela speči pizzo in ko sem jo vključila je ven vrglo iskre in ni delala več; pizze pa nisem spekla

Bojim se, da bo popravilo veliko stalo...ali poznate koga poceni

Že vnaprej hvala za pomoč, ČAU, Tjaša!

tjasa79

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

28. jan 2005 13:47

tjasa79, napiši, od kod si, da ti poiščemo najbližjega serviserja! Galja

tjasa79  

član od: 18.1.2005

sporočila: 25

29. jan 2005 11:05

Joj, sej sem prav neumna, logično, da moram povedati kraj...trenutno živim v Ljubljani, kjer študiram, torej potrebujem nekoga iz Ljubljane ali njene okolice....HELP!!! tjasa79

tjasa79  

član od: 18.1.2005

sporočila: 25

31. jan 2005 8:44

TOK, TOK...vas prosim, ne pozabite name, res rabim peč in res ne vem na koga se obrniti...Galja prosim za pomoč, pa lep dan in ne zmrzniti Tjaša tjasa79

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

31. jan 2005 9:38

tjasa79, jaz sem iz Maribora, v Ljubjani ne poznam žive duše, edino, če pokličeš na Gorenje servis, mislim, da ti je šel kakšen grelec, zamenjava grelca ni tako draga, bom pa malo po oglasnikih pogledala, če imate kakšnega privatnika tam, pa ti naj pogleda, kaj je narobe, ko boš enkrat vedela, kaj je, vprašaj, koliko bi to stalo, če se ti bo zdelo preveč, pa sama kupi tisto stvar, ki ti bo rekel, da je hin, potem pa ni hudič, da nimaš nobene moške roke, ki bi znal to zamenjati. Se bom potrudila in ti kaj poiskala, če mi bo uspelo. LP! Galja

Nachotop  

član od: 30.4.2011

sporočila: 2

8. nov 2011 23:35

pred dneva sem hotel speči mufffine, ampak sem ugotovil, da je crknila peč pod štedilnikom.

a pozna kdo kakšnega poceni in dobrega serviserja v Lj?

 

 

Nachotop

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti