novosti na kulslo - nove voščilnice

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

13. okt 2005 13:17

Prosim v tole temo nadaljujte, da bo imel Bojan pregled nad komentarji... http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=5011 Tudi vaše mnenje šteje, KulSlo je od nekaj delovala na takšen način. Ne kot mnenje vsakega posebej, ne moremo se iti Ponteroso, ampak vedno prisluhnemo tudi vam. Ne nazadnje, soustrvarjate te strani. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Bojan  

član od: 29.8.2001

sporočila: 585

13. okt 2005 13:23

No, hvala anamarija1, da malo relativiziraš pomen tele naslovnice, da shladiš sceno. Poglejte novo naslovnico neobremenjeni s tastaro, pa vam bo všeč Bojan

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

24. okt 2005 1:27

NOVOST ZA UPORABNIKE PLUS PAKETA: Splošne zabeležke... Drage uporabnice in uporabniki... Dodal sem možnost splošnih zabeležk, ki niso vezane na recepte. Vanje si shranjujte karkoli želite, copy/paste besedilo iz foruma ipd... Lahko jih imate poljubno število, odpirajo se v posebnem oknu v formularju, kjer jih hitro in enostavno popravite in dopolnite. Seveda jih je mogoče izbrisati, za lep izpis pa bo skrbela posebna možnost tiskanja... Sortirate jih lahko po naslovu zabeležke in datumu zadnjega popravka. Te nove zabeležke so rdeče, da se ločijo od rumenih, ki so vezane na recept (vaš lastni zaznamek o določenem receptu). Ja, seveda so tudi nove zabeležke vidne le vam. Da vas pa ne bo skrbelo... Tudi ko vam poteče Plus paket jih boste prav tako imeli . Edino novih ne boste mogli dodati in spreminjanje ne bo delalo. Morda je še kje kakšen hrošček, upam, da ni, ampak ura je pol dve zjutraj in grem spat Prosim kakšno dobro dušo, da poskusi narediti splošno zabeležko... Najde jo kje drugje kot v moji beležki. Zgoraj je zdaj nov zavihek z napisom ZABELEŽKE... Boste že našli no Ajd, lahko noč! Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

DUŠANKA  

član od: 12.7.2005

sporočila: 2039

24. okt 2005 3:54

Jernej - zelo na kratko - deluje!!!Hvala in lep dan Dušanka

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

24. okt 2005 7:04

Deluuuujeee! Super, hvala Jernej. tjas

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

24. okt 2005 14:49

Dela kot šus in je tako praktično in super, torej - odlična ideja in hvala! LP cervus P.s. nikakor se ne sme pozabiti napisati naslova-sicer ti iskalnik potem zabeležke ne najde! Sporočilo je spremenil(a) elaphus dne 24. okt 2005 14:51:17

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

24. okt 2005 15:25

Uh ja hvala... Ne morete klikniti če ni naslova res... Bom to spremenil, da bo naslov obvezen, da ne bi prišlo do pomote... Saj iskalnika po zabeležkah pa sicer ni. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Nelly  

član od: 29.10.2003

sporočila: 264

24. okt 2005 22:17

Super stvar, tale zabeležka ! Jernej ali pošljete račun tistim, ki jim bo v kratkem potekel Plus paket ? Lep dan! Nelly

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

24. okt 2005 22:19

Nelly, ne računov samodejno ne pošiljam, ker imam to za psihološko siljenje k ponovnemu nakupu, takih stvari pa ne maram... 14 dni pred potekom, 1 teden pred potekom in 3 dni prej pošljem zasebno sporočilo, kjer povabim, da naročite novo kodo Elaphus - Zdaj je naslov zabeležke obvezen, kajti če ne bi bil, potem je ne morete več odpreti in popraviti (naslov je link). Hvala za opozorilo. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

25. okt 2005 10:05

Vsi se hvalite, da vam deluje, kaj deluje? Poskušam shranti nekaj iz foruma pa mi ne rata. Iščem dobro dušico, da mi razloži po domače kako naj to naredim. Verjetno je to zelo enostavno, samo če si skregan z računalnikom je pač tako.(nismo vsi za vse). hvalaaaa. Lep dan vsem želi Anamarija P.S.Kako kopiraš besedilo? ( Ali sem pametna a ne) Sporočilo je spremenil(a) anamarija1 dne 25. okt 2005 10:31:28

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti