novosti na kulslo - nove voščilnice

sonchika  

član od: 3.4.2005

sporočila: 731

25. okt 2005 14:30

Besedilo kopiraš tako, da ga označiš in pritisneš CTRL+C. Prilepiš ga pa tako, da pritisneš CTRL+V. Sonja

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

25. okt 2005 15:03

Ja tako je. Označiš ga kar v Internet Explorerju ali kje drugje (Word), kar pač imaš in želiš kopirati... Zabeležke sicer izgubijo povdarjeno besedilo, kurzivno, podčrtano, ampak saj to ni njihov namen. Namen je, da si shranite besedilo, ki si ga želite, brez da bi imeli odprto kaj drugega kot Kulinarika.net. Pozdrav Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

26. okt 2005 20:36

Ja, sem "trda" v računalniku, kliknem pač, kjer je, kaj točno so pa iskalniki in take stvari, pa mi ni čisto jasno. V prvem navdušenju sem skopirala eno zabeležko, seveda brez naslova, in je bilo potem, ko sem jo skušala priklicati, en velik nič, normalno. Pa na napakah se učimo, he, he, he! Tole, da je zdaj obvezno napisat naslov, pa je še bolje-nekateri smo bolj pozabljive sorte! LP cervus

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

26. okt 2005 20:38

Ja če nisi napisala naslova si bila Ampak zdaj pa ne moreš več odposlati brez naslova, hehe. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

26. okt 2005 23:56

khm, spet jaz A bi se dalo urediti razvrščanje zabeležk v beležnici po datumu, tako da si jih lahko urediš "nove naprej" ali pa "nove na konec"? Trenutno, če jih razvrstiš po datumu, ti jih avtomatsko razvrsti "nove na konec". tjas

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8714

27. okt 2005 0:01

Bojanu sem poslala slike - sporoči, če si jih dobil. Pozdravček!

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

27. okt 2005 9:56

tjas je napisal/a:
khm, spet jaz A bi se dalo urediti razvrščanje zabeležk v beležnici po datumu, tako da si jih lahko urediš "nove naprej" ali pa "nove na konec"? Trenutno, če jih razvrstiš po datumu, ti jih avtomatsko razvrsti "nove na konec". tjas
Hm saj to naj bi delalo, če klikneš na Naslov zabeležke ali na datum. Ampak ne dela, napaka se pojavi Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

27. okt 2005 10:00

Jep: "Microsoft OLE DB Provider for ODBC Drivers error "80040e14" You have an error in your SQL syntax. Check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near "asc" at line 1 /uporabniki/zabelezka-splosna.asp, line 74 " Lp, tjas

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

27. okt 2005 10:33

diling je napisal/a:
Besedilo kopiraš tako, da ga označiš in pritisneš CTRL+C. Prilepiš ga pa tako, da pritisneš CTRL+V. Sonja
Lahko pritisnem CTRL+ vse črke ki jih imam na tastaturi, pa ne rata.Vem, da je treba pritisniti istočasno. Hvala vseeno. LP Anamarija

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

27. okt 2005 11:18

anamarija1 je napisal/a:
Lahko pritisnem CTRL+ vse črke ki jih imam na tastaturi, pa ne rata.Vem, da je treba pritisniti istočasno. Hvala vseeno. LP Anamarija
Anamarija... označi z miško tisti del besedila, ki ga hočeš skopirati, potem, ko je pobarvan, pa pritisni najprej tipko Ctrl (drži jo pritisnjeno, recimo s prstom na levi roki), z drugim prstom pritisni še tipko C. Potem greš recimo v Word, tam klikneš z miško na bel papir, da začne tista črtica utripati na papirju, nato pa pritisneš najprej tipko Ctrl (jo držiš pritisnjeno recimo s prstom na levi roki), z desno roko pa pritisneš še tipko V. In bi ti moralo delovat - tekst, ki si ga označila na internetu, se ti bo skopiral. Če ti s tipkami ne bo šlo, lahko probaš z miško in ukazi v programih. V programu za internet obarvaš tisti del teksta, ki ga hočeš skopirati z miško, greš v zgornjih roletnih menijih na drugega po vrsti (EDIT) in tam klikneš opcijo Copy (Kopiraj, če imaš v slovenščini), v wordu greš prav tako v zgornjih roletnih menijih na drugega po vrsti (Edit) in tam izbereš opcijo Paste (če imaš slovenske windowse, bo pisalo Prilepi). Probaj in sporoči, če je ratalo. Lp, tjas

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti