Gostilna ravbar

jasnokrasna  

član od: 28.10.2003

sporočila: 37

tema odprta - 14. jan 2005 19:48 | ogledi: 3.001 | odgovori: 2

Pozdrav!

zanima me, če je že kdo od vas obiskal gostilno Ravbar v Dolu pri Vogljah na Krasu?

naslednji konec tedna imamo namen obiskat primorski kras iin se vstavit v dobri gostilni, namig pa smo dobili za Ravbarje.

No, če je že kdo tam poskusil mi prosim naj pove.

Lp

vcibej  

član od: 31.1.2004

sporočila: 1264

15. jan 2005 16:20

Ste rezervirali? Nismo bili, vendar po pripovedovanju prijateljev je kar na nivoju. Da mogoče ne bo kdo razočaran nad majhnimi porcijami in verjetno primernimi cenami. Najbolje se je prepustiti strežnemu osebju. Lumpica

babs  

član od: 21.10.2001

sporočila: 9

15. jan 2005 18:31

Pozdravljeni! Z družina večkrat zahajamo v to gostilno, nazadnje smo bili rpejšnji vikend. Moram jo zelo pohvaliti! Jedi so zelo okusne, tipične za tisti del, vse je domače in soebje je zelo prijazno! Upam da ste rezervirali ali pa vsaj poklicali, ker se mi zdi da bodo zdaj enkrat imeli zaprto. Drugače pa vam to gostilno res priporočam! LP babs p.s.: tukaj je še njihova številka 05 734 61 80. Sporočilo je spremenil(a) babs dne 15. jan 2005 18:32:37

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti