Pasji piškoti

anja  

član od: 2.9.2001

sporočila: 1431

13. jan 2005 14:54

No da povem še jaz par besed o naši "kanti", ki poje praktično vse sadje okrog naše hiše , ki v sezoni raste v njegovi višini, jabolka, hruške, grozdje, maline....ga moramo prav pazit ker nima meje. Drugače pa zanj kuhamo posebej, dobi tudi ostanke od kosila, brikete pa bolj malokrat...mu niti ne dišijo preveč....ampak jabolka pa res obožuje in tako dobi tudi sedaj vitaminčke! ANJA

Zvvr7a  

član od: 5.1.2005

sporočila: 36

14. jan 2005 10:33

Zanimive so te mrcine! Sem dobla idejo za našega kosmatinca, ki bo 31.1 praznoval svoj prvi rojstni dan . Za tako priložnost si seveda zasluži nekaj posebnega. Iz receptov za pasje piškotke in razne posladke bom nekaj zbrskala in naredila tortico za našega Bina, ki jo bo verjetno z veseljem pohrustal. zvončica

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

15. jan 2005 12:50

Naša prejšnja psička, ki je bila pritepenka in nas je posvojila, je tudi pojedla vse, ampak res vse sadje in mrčes, ki ga je dosegla - muh, komarjev in tudi čebel sploh nismo imeli! Pa malin in jagod in ameriških borovnic v nejem dosegu tudi ne... kokot, ljudje včasih malo preveč posplošujemo, kaj jejo zveri - večina ni striktnih mrhovinarjev in mesojedov - v gl. seveda meso, ampak medvedova glavna hrana je recimo žir, pa sadja, vršički, žuželke, poje v bistvu zelo malo mesa, krmijo ga pa s koruzo... Tudi volkovi (kamor spadajo tudi psi) niso samo mesojedi, kar dokazujejo naše živalce, ki se same od sebe spravijo na sadje, pa niso sestradane... Se pa strinjam, da če iz psa delaš vegetarijanca, je to mučenje živali! To je zelo zelo res! Veri

keberus  

član od: 6.1.2012

sporočila: 4

10. feb 2012 22:12

Samo opozorilo...Sm videl malo nazaj da nekateri dajete tudi navadno čokolado psom....Če je to košček ali dva ni problema(seveda na bolj redko)....problem je ko pes poje pol čokolade(tamala milka recimo),se mu v črevesju  lahko kaj hitro vse zabaše,...no mislim da posledic ni potrebno omenjati....lp

keberus

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

10. feb 2012 22:30

keberus, dobrodošel, to najprej,  potem pa dodatek, da se je v sedmih letih, kar je bilo zapisano zadnje sporočilo,  verjetno že marsikaj zgodilo glede pasjih piškotov in čokolade.

mamamia

jovita  

član od: 8.7.2007

sporočila: 394

30. jan 2013 17:19

Pozdravljeni vsi pasjeljubci.

Ustvarila sem brezplačno spletno stran, kjer z vašo pomočjo gradim bazo receptov za pasje kekse, priboljške, muffine in tortice, da nam ne bo potrebno več po nepotrebnem zapravljati časa z iskanjem receptov, medtem ko nam pes sopiha za ovratnik. http://www.pasjikeksi.com/

Vabljeni k ogledu, vesela bom vaših prispevkov. :)



jovita

Sporočilo je spremenil(a) jovita dne 30. 2013 17:57

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

30. jan 2013 18:03

Ooo super!! Bi rpav rada naredila mini priboljške.. Moram narediti nekaj brez žitaric. 

Aja, vidim da je tisto o čokoladi sicer zelo staro, samo bi rada povedala da ni to da bi zapacala črevo, ampak je problem teobromin v kakavu in čokoladi

jkd  

član od: 9.4.2007

sporočila: 144

30. jan 2013 19:56

Jovita, ali razmišljaš morda tudi o priboljških za mačje mrcine? Jaz bi mojima raje dala kaj domačega....

jkd

jovita  

član od: 8.7.2007

sporočila: 394

30. jan 2013 21:52

za dietne priboljške brez moke iz jetrc naša mačja razvajenca ponorita in preženeta psa, če je treba...poizkusi.

Še povezava http://www.pasjikeksi.com/dietni-kup269ki-z-jetri-in-ko

jovita

Sporočilo je spremenil(a) jovita dne 01. 2013 19:51

jkd  

član od: 9.4.2007

sporočila: 144

1. feb 2013 20:12

Uuuuuuu, hvala! Tole bom pa res poskušala :) Misliš, da bi šlo tudi z mešano kurjo drobovino? Če ima mama še v skrinji od zadnjih kurjih kolin, bi ji sunila eno vrećko ;)

jkd

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti