Oglaševanje

neznan uporabnik
tema odprta - 3. jun 2001 21:44 | ogledi: 1.919 | odgovori: 2

Pri oglaševanju na KulSlo smo uvedli novo možnost in sicer prikaz statistike (mesečne in letne).

Ogledate si lahko število prikazov oglasa, število obiskovalcev, ki so videli oglas, število klikov na oglase in število obiskovalcev, ki so kliknili na oglas.

Podobno statistiko bomo izdelali tudi za člane-gostince in za statistiko obiska na naših straneh (beležili bomo le portal, ker sklepamo, da (skoraj) vsi, ki pridejo na KulSo obiščejo portal).

Statistika bo javno dostopna, saj ničesar ne skrivamo. Na ta način želimo spodbuditi oglaševanje in članstvo na KulSlo.

Lep pozdrav

Jernej

Urednik kulinarične Slovenije

neznan uporabnik

4. jun 2001 8:39

No zdaj bomo pa videli, kateri gostinci imajo z naso pomocjo najvec "zadetkov" in jih bo rezultat, tako kot nas Kulslovce, vzpodbudil k kvaliteti. Lep pozdrav - Henri

neznan uporabnik

4. jun 2001 10:37

Ne boste videli! Te podatke bodo videli le gostinski člani sami. Obiskovalci s tem podatkom nimajo kdo ve kaj koristnega za početi. To bo storitev za člane KulSlo... Boste pa iz prve roke videli, koliko je obiskovalcev na KulSlo vsak dan. In to zelo poštene meritve! Verjetno med bolj poštenimi v Sloveniji. Šel sem celo tako daleč, da od obiskovalcev "odštevam" razne robotke, ki ponoči plezajo po naših straneh in dodajajo obiskovalce, ki to niso (so zgolj roboti). Zdaj niti ne vem, če je tako poštena statistika kaj vredna v času, ko vsakdo prikazuje ne le čimvečje številke, ampak tudi prikaze strani (kar da še bolj impozantne številke), število vseh obiskovalcev, število sessionov itd. Jaz imam pa samo število različnih obiskovalcev . Je pa poštena meritev, najbolj, kar je lahko po mojem mnenju. Jernej Urednik kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti