Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

tiina  

član od: 23.2.2005

sporočila: 26

25. feb 2005 7:58

Super fino zasnezeno dobro jutro vsem pa sem ze mislila, da je konec s kidanjem.. v lj tako snezi, da je groza, komunala je zopet hmm vejetno na drugem koncu ljubljane :)) sprehod s psom za mano, kava v roku, in super veliko jutranjega branja na forumu - malo bolj vrocega - kar pase takole zasnezenem jutru. Jaz se tudi strinjam, da je smetana mascoba in da se je izogibamo - jo sicer zelo pogresam, sem veliko kuhala s smetano za kavo - to je dobra resitev za tiste, ki ne morejo brez nje, mislim, da je okoli 15% razlike glede tega, koliko mascobe vsebuje (smetana za kavo ima 10%mm). Brittney, ce zelis izgubiti mascobe, potem je aerobna vaja tista prava zate, ali na fitnesu tek, orbitrek, kolo ali pa aerobika. Predvsem moras vedeti, da je bolje, da dalj casa npr teces pa pocasneje, kot pa da skoraj izdihnes v 15 min.. Predvsem pa se zacnejo dobro mascobe kuriti sele po 20 min, tako da ene 30 min je treba vztrjat. Morda te bo zanimal tale clanek: http://www.mojtrener.com/index.php?group=lmenu&menu=tr Malo si lahko se pogledas druge, ali pa vprasaj, ce te se kaj zanima. Samo ne glej prevec diete, fitnes dieta je cisto drugacna od nase :) Aha pa se to, ko je ze toliko govora o nevtralni hrani, na portalu "www.mojtrener.com" sem ravnokar videla, da se da se bolj zakomplicrati B, OH,.. ce koga zanima, naj si pogleda pod prehrana - Beljakovine,... ufff cela znanost. JAz sem si za cez vikend za rekracijo rezervirala vsak dan po eno uro tenisa, upam,d a me v nedeljo ne bo pobralo, ker imam saden dan. Na prvega sem se pocutila, kot da sploh nimam energije. Ena je sprasevala, ce se popoldne lahko je sadje? Mislim, da nisem zasledila odgovora... A se ga lahko? Jaz ga nekaj v primeru,da sem izredno lacna. Ogromnokrat mi zapase sladko... Kaj naredite vi? Jaz imam odprto vreco s suhimi slivami, pa pojem 1-3. Pred dieto bi celo vreco brez problema, pa se kaksno cokolado zraven Danes je moj Š dan, ze cel teden si zelim krompir s strocjim fizolom - komaj cakam... Tako, petek je, se en dan v sluzbi, pol je treba pa maksimalno izkoristit vikend. Se malo pa bomo fraj :) cau bau tiina :)

tiina  

član od: 23.2.2005

sporočila: 26

25. feb 2005 8:11

Ajaajajajaja, pa sem pozabila vprasat: kaj je pa z vlozenimi zadevami, kot so kumarice, pa paprike,..? Pa senf? Ali pa olive - no vem, da imajo dosti mascob, a so dokaj zdrave, kaksna vertno ne more skodit :) Hvala, hvala, hvala za odgovore... Papaapapa tiina :)

tejčica  

član od: 7.2.2005

sporočila: 457

25. feb 2005 8:43

Dobro jutro! Joj Francka, s tvojimi izjavami si mi polešala to oblačno in malo deževno jutro. Sem se pošteno nasmejala. Kje jih najdeš?!? Tiina, mislim da ni nič narobe če med kosilom in večerjo poješ kakšen sadež za malico. Bolje to, kot pa kaj konkretnega. Jaz ga sicer ne, ker na B, Š in OH dan običajno sploh nisem lačna med obroki. Suhe slive (ali pa suhe marelice) so pa zelo primerne tudi za tiste ki se pritožujejo, da se jim je med to dieto prebava ustavla. Tudi vložene kumarice lahko ješ, so na jedilniku tudi v rinini knjižici. Jaz si bom danes za kosilo privoščla golaž. Ker je notri moka, zraven ne bom pojedla kosa kruha. Za večerjo pa kisla govedina. Spet bomo siti da bo joj! Imejte se lepo! tejčica

vipercat  

član od: 21.2.2005

sporočila: 102

25. feb 2005 8:59

dobro jutro! joj joj sej sem prejle psa ven peljala pa jo po petih minutah sploh vec ni bilo nikjer. revca je tok mejhna da jo je kar zamedl :) no vceraj je minil prvi teden in tukaj so moji rezultati - cisto nic prijetni: kile -1 prsi -4 =tukile me je kr sokeral ze tko mam tm ene komarjeve pike pa kr samo tm zgublam. kaj mi bo pa ostalo???????????????? trebuh -2 rit -1 stegno -1 joj joj cist na narobnih koncih me poberam moj sprasuje kdaj bom zacela hujsat v jezik (revcek) sem mu rekla da take dijete k bi pobrala moj jezik se niso izumili ja danes tabina imamo sadni dan in toliko dela doma da mi itak ne bo ostalo casa da bi kaj kuhala, saj prenavljano stanovanje ta vikend vmes imam pa se nekaj strank, ker se pac ukvarjam se s prodajo oriflama, tako da sploh ne bom mogla dihat danes se jutri kaj beremo uspesen dan vam zelim pa ne se mi prehladit papa vipercat

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

25. feb 2005 9:20

vipercat, a ima oriflam kaj primernega za nas? Lisa

Barbolinka  

član od: 27.4.2004

sporočila: 143

25. feb 2005 9:24

Dobro jutro lepotice in lepotci! Jooooj, tak ste se razpisali, da sem vas komaj prebrala. 1 dan me ni bilo na forumu in so kar 4 nove strani. NE VEČ PISAT TOLIKO Jaz sem imela včeraj sadni dan, ampak packa jst, sem kr fajn grešila. Cel dan je še kr šlo, zvečer smo pa imel eno fešto in sem bila lačna ko kužek, vsi so se mastili, en čas sem jih gledala, ampak to je bilo preveč mučno in sem še jaz pojedla 1 sendvič ! Sama na sebe sem jezna. Barbolinka

Kat  

član od: 16.2.2005

sporočila: 44

25. feb 2005 9:24

Sporocam veselo novico. Z fantom sva vceraj uredno dolocila porocni datum, 10. maj 2005! Se 75 dni do super lepega dogodka! Ful ful sem vznemirjena! :D Darchy- koliko je pa tebi slo dol? Tako, da se malo orientiram, ce mi gre dobro ali ne. Samo ce tio je slo ful veliko vec dol kot meni, potem se mi malo zlazi prosim. :P LP, Katarina

tiina  

član od: 23.2.2005

sporočila: 26

25. feb 2005 9:28

Kat na vaju ! Cestitam!!!!!!! Zdaj pa priprave ane :)) tiina :)

vipercat  

član od: 21.2.2005

sporočila: 102

25. feb 2005 9:45

dobro jutro! joj joj sej sem prejle psa ven peljala pa jo po petih minutah sploh vec ni bilo nikjer. revca je tok mejhna da jo je kar zamedl :) no vceraj je minil prvi teden in tukaj so moji rezultati - cisto nic prijetni: kile -1 prsi -4 =tukile me je kr sokeral ze tko mam tm ene komarjeve pike pa kr samo tm zgublam. kaj mi bo pa ostalo???????????????? trebuh -2 rit -1 stegno -1 joj joj cist na narobnih koncih me poberam moj sprasuje kdaj bom zacela hujsat v jezik (revcek) sem mu rekla da take dijete k bi pobrala moj jezik se niso izumili ja danes tabina imamo sadni dan in toliko dela doma da mi itak ne bo ostalo casa da bi kaj kuhala, saj prenavljano stanovanje ta vikend vmes imam pa se nekaj strank, ker se pac ukvarjam se s prodajo oriflama, tako da sploh ne bom mogla dihat danes se jutri kaj beremo uspesen dan vam zelim pa ne se mi prehladit papa vipercat

vipercat  

član od: 21.2.2005

sporočila: 102

25. feb 2005 9:52

joj jest ne vem zakaj men vedno dvakrat gor da odgovor. a jest kej narobe delam ak kaj? najprej da povem da mam pet minutno pavzo med delom in seveda takoj na forum pogledat kaj je novega. kat cestitam. to je res nekaj najlepsega. upam da je tvoj izbranec pravi princ in da bosta srecna sej ves kako gre v pravlicah - in zivela sta srecno do konca svojih dni... lisa pri nas se za vsakega najde kaj dobrega verjami. da ne bom delala reklame ce rabis katalog ali kasno informacijo siksik@email.si pisi pa se bova zmenile (za jujsarice kompanjonke bom ze kaksen popust zrihtala evo drugac pap papam jabucka potem pa naprej veselo omare praznit ker jih pridejo pobi odpeljat. joj celo dnevno sobo bom zastonj dala enim k kjo prodajajo naprej. hotela sem jo dat saj komu ki jo rabi da pomagam enmu, pa kar nobenga ni niker vedno se pritozujejo kok je takih ki nimajo, ko pa hoces komu kaj podarit, pa razen trgovcev ni nikjer nobenga no ni kej se mi ze vidi da sem lacna - pol ratam tecna grem naprej delat papa vipercat

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti