Corona objemanje

tema je zaklenjena

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12653

20. sep 2020 22:50

MiriBon je napisal/a:

Poleg samega (ne)upoštevanja nošenja mask mene bolj skrbijo spremembe zakonodaje, ki se sprejemajo (bojl ali manj) v ozadju in niso dovolj bombastične, da bi se o njih na veliko razpravljalo. Nevladne organizacije, ki predstavljajo civilno družbo - torej vse nas - politika s spremembami zakonodaje izključuje najprej iz gradbenih, sedaj pa še iz vseh sodnih in upravnih postopkov, kot običajno seveda v prid kapitalu in zasebnim interesom. In to je se je dogajajo že v prvi polovici leta. Da o spremembah zakona o RTV ne govorim, katere sledijo začrtani poti Madžarske, kjer so vsi glavni državni mediji sedaj v privatnih rokah stranke na oblasti.

 

 

Sporočilo je spremenil(a) MiriBon dne 19. sep 2020 12:04

Tako kot is napisala - vsi glodamo koronsko kost, v ozadju pa se dogajajo spremembe, zaradi katerih bo veliko bolj bolela glava. mamamia

 

Pridružujem se mamamii, če želiš polemizirat okrog politike, prosim, obrni se na kakšen drug forum, ne smeti kulinariko s tem. Pozdravček!

 

Dragička in Mamamia, mislim, da sta se spravili na napačno, kajti nisem jaz začela s politiko, bom pa seveda, takoj zaključila, ker ne mislim biti grešni kozel, velikokrat sem , tokrat pa ne bom. Pa lp obema in še naprej vama zelim lep večer.

"Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen"(Mati Terezija)

s0ncek*  

član od: 23.4.2007

sporočila: 1191

21. sep 2020 8:43

johana je napisal/a:

v tej drzavi lahko vsak, ki zeli študira, vsakemu je to omogočeno, dobi štipendijo, če ima za to pogoje in tudi sluzbo, po koncu študija. Ne rečem, da vsak za svojo smer študija, dela pa je dovolj se mi zdi, za vse, takšnega ali drugačnega.  Predvsem pa me moti to, da je kar naenkrat vse narobe, ker je nova vlada, ki seveda, nekaterim ni všeč, pa je bilo pred to vlado marsikaj narobe, marsikaj, pa ni nihče šel na cesto

"Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen"(Mati Terezija)

Sporočilo je spremenil(a) johana dne 20. sep 2020 21:23

v kateri državi pa ti živiš??

 

s0ncek*

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

21. sep 2020 9:33

Tokrat si šla čez rob Johana  :( tvoj zapis je skrajno žaljiv in milo rečeno neprimeren :( vsi mladi po študiju dobijo delo ????? Pa kje ti živiš???? Vsi lahko študirajo???  Dej ga malo manj biksat ! Sicer je pa to tvoja stalna manira ,podzigati  in potem stisniti rep med noge !! In ja zeelo rada podtikas  . Čudi me tudi, da tako dobro poznaš ljubljansko mladino a morda po novem živiš v prestolnici? Skratka, tvoje mudrenje  je tako bogo, da bi bilo boljše, če bi molčala.  Raje si zavrti kakšen posnetek Staneta Grande, ki ga tako denis in obozujes  !!

hedonist

s0ncek*  

član od: 23.4.2007

sporočila: 1191

21. sep 2020 9:51

hedonist je napisal/a:

Tokrat si šla čez rob Johana  :( tvoj zapis je skrajno žaljiv in milo rečeno neprimeren :( vsi mladi po študiju dobijo delo ????? Pa kje ti živiš???? Vsi lahko študirajo???  Dej ga malo manj biksat ! Sicer je pa to tvoja stalna manira ,podzigati  in potem stisniti rep med noge !! In ja zeelo rada podtikas  . Čudi me tudi, da tako dobro poznaš ljubljansko mladino a morda po novem živiš v prestolnici? Skratka, tvoje mudrenje  je tako bogo, da bi bilo boljše, če bi molčala.  Raje si zavrti kakšen posnetek Staneta Grande, ki ga tako denis in obozujes  !!

hedonist

s0ncek*

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

21. sep 2020 10:52

Se popolnoma strinjam s komentarji mišzmoke, rimljanke, mamamie, Dragičke in hedonista

 

Ognjič

Sporočilo je spremenil(a) Ognjič dne 21. sep 2020 10:52

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

21. sep 2020 18:00

Tudi sama menim, da politika nima kaj iskati na kulinaričnih straneh, pravzaprav to že dolgo velja. Vsak ima pravico do svojega prepričanja in tukaj hitro zaidemo v težave.

 

naor

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

21. sep 2020 19:17

Glede nošenja mask: znanka se je ravno vrnila iz tedenskega obiska  Londona. Pravi, da tam ni videti nobenega upora proti nošnji mask. Da jih nosijo vsi brez izjeme, tako kot je predpisano. Se res samo pri nas pričkamo o tem?

Cila

testeninca  

član od: 19.2.2013

sporočila: 751

21. sep 2020 20:16

Ne se  ne. Povsod protestirajo proti temu...

A ni laogicno da maske ne pomagajo. Da je stroka najprej govorila da ne pomagajo, sedaj pa obrnila plosco, razen del stroke ni je ostal strokoven...

Jaz imam isto ze 3 mesece in vsi ki jih poznam... kaj potem pomaga... 

Samo logiko uporabite pa bo vse jasno...

testeninca

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

21. sep 2020 22:25

Moj komentar se nanaša na vse komentarje, ki nimajo zveze z ukrepi o zaščiti pred co vidom 19. Sama se trudim upoštevati vsa navodila, preveč je težav, če te zadene. Tisti, ki so prestali hudo obliko in o tem poročajo, očitno govorijo iz izkušnje, ne razumem, kako nekateri tako z lahkoto jemljejo ta virus. Kaj če nekoga od teh skeptikova doleti, bog ne daj če celo umre?

 

 

 

naor

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

21. sep 2020 22:42

Naor, pa ne se hecat, no - logiko uporabljaj, to vsem nam, ovcam in teletom, svetuje testeninca. 

 

rrr

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti