Angleščina počitnice

špela100  

član od: 23.7.2008

sporočila: 121

tema odprta - 18. apr 2018 14:37 | ogledi: 2.356 | odgovori: 8

Pozdravljeni,

prosim za info - ali je med poletnimi počitnicami mogoče kje v okolici Celja možno vključit otroka v angleški tabor ali tečaj? Namreč sinu (11 let) nikakor ne "leži" angleščina in ima kar nekaj težav, zato bi poskusila, če bi mu jo bolj sproščen način približal vsaj toliko, da bi mu bila všeč. Je bolj tehnični tip (matematika, tehnika, likovna in športna vzgoja, to je za njega in je tudi uspešen v tem).

 

Hvala že v naprej

 

LP

Silvija_02  

član od: 11.11.2013

sporočila: 116

25. apr 2018 21:21

Pozdravljene,

ali ima katera (oz. kateri) izkušnje s katerim izmed ponudnikov teh taborov. Tudi mojemu sinu ne leži angleščina in si ogledujem različne ponudbe taborov. Ponudba je ogromna. Malce resneje razmišljam o ponudbi društva VEČ.

Izkušnje So dobrodošle - pozitivne ali negativne.

Hvala. Silvija

Silvija

pinguwin  

član od: 16.2.2017

sporočila: 168

26. apr 2018 14:46

Jaz sem bla pred 15 leti (joj kak cas gre) prek izobrazevalnega sredisca miklosic iz ljubljane za 1 teden v Zrecah. Je blo fajn, malo smo se nekaj naucili. Sosolci pa so takrat hodli tudi v Anglijo pa tak. Seveda vse malo doprinese, mas malo bolj v "uhi" ampak cez noc zal ne gre.

pinguwin

Lotti  

član od: 13.10.2006

sporočila: 343

6. jan 2022 7:11

Helen Doron vem, da ima tudi poletne tečaje. V Celju je tudi. https://fransize.helendoron.si/ 

Moja hči je lani med počitnicami hodlia tu pri nas v Ormožu in je bila navdušena 100/uro. 

Lotti

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti