Kaj gledamo na tv

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12655

28. okt 2023 16:29

veronika65 je napisal/a:

Johana, Večerja za 5 na deželi gledam ves čas. Toda žal je vsak teden v skupini ena "teta", ki mi gra grozno na živce. Tudi ocene nise vedno realne. Belokranjci so bili tudi nekaj posebnega pri ocenah. Vsak vsakemu 10, denar pa je šel v dobrodelne namene, ker pač ni bilo zmagovalca, oziroma zmagovalci vsi.

Ne morem pa verjet, da se prijavi za ta šov oseba, ki z ničemer ni zadovoljna, niti še zdaleč ne je vsega in se skoraj nad vsako stvarjo zmrduje. Tino mislim. Zelo redko kaj pohvali, le viljamovka ji je povšeči.

Se beremo!

veronika65

  Pri Belokranjcih  smo se vsi nasmejli do

                Mimogrede, v tej oddaji lahko vidimo , kako je naša cela deželica Slovenija prečudovita

"Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov od
 mev pa je neskončen"(Mati Terezija)

Sporočilo je spremenil(a) johana dne 28. okt 2023 16:34

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8698

28. okt 2023 21:57

Veronika, "večerja za 5..." se pri nas začela pred petimi tedni. Kar zanimiva je. Jaz jo gledam na RTL (po Hrvaški), sigurno že 10 let. Se kar krešejo mnenja in ocene. Po moje je v vsakem tednu tako zrežirano, da nekdo ne je tega in onega ter kritizira vse po vprek. Skratka, meni zelo zanimivo.

Pozdravček!

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

29. okt 2023 17:16

Večerja za 5 na podeželeju ali pa Na selu, če gledamo Hrvaško, je eden ravno tako slab resničnostni šov kot Kmetija, Ljubezen na vasi in podobne oddaje. Le nekaj izjem je bilo, ki vedo kaj o dobri hrani, večina je pa živi obup. Ljudje se sicer trudijo, a je scenarij tak in vse zrežirano, da lahko to gledam le iz čiste profesionalne radovednosti. No ja, zdaj že iz penzijskega zornega kota. In nekateri sodleujoči tako pametujejo, da glava boli, potem se pa izkaže, da o osnovah kuharije vedno enako nič. Žal mi je nekaterih sodelujočih, a če pristaneš na sodelovanje v takšni oddaji moraš biti pripravljen tudi na kritiko. 

mamamia

veronika65  

član od: 14.4.2018

sporočila: 29

30. okt 2023 16:01

Dragička, v tej oddaji bi morala sodelovati ti. Bi jih marsikaj naučila. Moj poklon nad tvojo pestro izbiro jedilnikov. V idejah ti ne sežem niti do pet. Pa ne samo idejah. Mi tudi kuhanje ne gre tako dobro od rok, čeprav moj sin večkrat pravi drugače.

Se beremo!

veronika65

chappy  

član od: 3.7.2007

sporočila: 554

30. okt 2023 18:11

 

Gledam Kolo sreče in tudi Večerjo za 5 na deželi.Ob gledanju kolesa sreče malce možgančke telovadim.Večerja za pet me je pa kar malo razočarala.Veliko preveč govorjenja in zelo malo dejanskega kuhanja.Razen belokranjcev,ki so se vsi ocenjevali z 10 in denar podarili v dobrodelne namene so bolj tako.

 

chappy

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

31. okt 2023 7:40

Meni je všeč nanizanka Za sosedovo mizo, slo2, pon. do čet. ob 21. 

 

rimljanka

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12655

31. okt 2023 14:41

rimljanka je napisal/a:

Meni je všeč nanizanka Za sosedovo mizo, slo2, pon. do čet. ob 21. 

 

rimljanka

  tudi meni

"Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen"(Mati Terezija)

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12655

6. nov 2023 15:40

  Ker se je večerja za 5-na deželi zaključila, sedajo jo ponavljajo od začetka, sem začela gledati večerjo za 5, na RTL Hrvaška. Danes sem gledala ponovitev in zaključek Dalmatincev v Splitu. zvečer pa nova skupina. Mi je tudi všeč. 

"Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen"(Mati Terezija)

kača  

član od: 11.1.2004

sporočila: 829

6. nov 2023 19:36

Tudi midva z možem z veseljem gledava nanizanko Za sosedovo mizo in velikokrat kar malo cmokava zraven, saj se nama cedijo sline. Jo pa gledava na prvem programu SLO ob 18. uri. Sem prav zadovoljna, da jo spremlja tudi moj mož, ki je sicer kar izbirčen glede hrane.

kača

malaga  

član od: 1.6.2011

sporočila: 806

6. nov 2023 22:08

Meni gre pa na živce pri teh oddajah (Večerja za 5), da so nekateri sodelujoči zbirčni pri hrani. Če si se prijavil/a,  poskusi, kar imaš na krožniku. Se pa strinjam z mamamio. Ja, oddaja Za sosedovo mizo je pa tudi meni všeč in jo redno gledam.

 

malaga

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti