Kulinarika v4 javni test

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

10. okt 2016 1:57

Nova oblika natisnjenih receptov mi je bolj všeč od prejšnje - bolj enostavna in pregledna. 

Poskusno sem natisnila recept za Ajdovo kašo z zelenjavo ID5964. Poleg recepta mi je natisnilo še prvo stran mnenj, hudo nepreglednih, ker so skupaj stlačena ne glede na to, kdo jih je prispeval.   Pred tiskanjem nisem našla opcije, kako mnenja izključiti. 

 

Cila

the tina  

član od: 5.10.2013

sporočila: 302

10. okt 2016 6:33

  • Ko brskam po novem portalu, me zmotijo hitri linki na desni strani, ne glede na to, kam grem - zame anketa, kakšen se mi zdi zid, nima nobenega mesta zraven recepta za torto (na primer). Zato sem jih preprosto blokiral, ampak mi na žalost teksta ne raztegne čez celo stran, kot sem upal, da bo, in nočem si predstavljat, kako to izgleda na 7cm zaslonu telefona, ko je že vse tako pomanjšano. Bi se dalo to odstranit per se?

 

Na telefonu ni prav nič pomanjšano, kar je prav glavna prednost nove strani. Stranski elementi se pomaknejo na dno strani, kjer niso moteči, vsebina pa je razporejena čez celo širino naprave. :)

the tina

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

10. okt 2016 7:55

Cila: Mnenja izključiš zgoraj imaš trak, ko ti pripravi za tisk. Tam izključiš mnenja (napišeš 9 mnenj, privzeto je deset). Mnenja so skupaj, da pride več na stran, za vsakim mnenjem je avtor. Bom poskusil vseeno izboljšati preglednost mnenja. TUdi mislim, da vem zakaj nisi videla traku, ker ti takoj ponudi okno za tiskanje, bom to spremenil, da bo bolje ;-)

Drejcek: Ja, tako je, kot je rekla "the tina". Svetujem ti, da sam pogledaš na telefonu



Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

10. okt 2016 8:10

Aha, sedaj sem šla na IE in je pasica lepo vidna. Chrom imam pa malček prirejen in pasice ni. Samo sedaj, ko vem, bom pač v okno za tiskanje vpisala, naj natisne le prvo stran.  

Cila

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

10. okt 2016 8:16

Cila: Bi te lepo prosil, če še enkrat natisneš recept, pa mi sporočiš, ali je bolj intuitivno zdaj in bolj berljivo. Hvala ti.


PS - Vmes sem popravil, da ne prikaže samodejno okna za tisk, zato razlika. Lahko spet poskusiš na chrome, imaš pasico za mnenja ;-) Mnenja sem tudi malo bolj pregledna naredil.

Katarinči  

član od: 27.12.2015

sporočila: 4488

10. okt 2016 8:29

Hvala, Jernej, verjamem, da je ogromno dela. Pravkar sem odprla novo kulinariko in na zidu ne vidim precejšnjega števila slik oziroma jih ne prikaže/odpre, uporabljam google chrom.  http://v4.kulinarika.net/zid/



Katarinči

 

Sedaj sem skušala odpreti zid še z internet explorerjem, tam pa zidu sploh ne prikaže, odpre se le možnost, da dodam novo  fotografijo.

Sporočilo je spremenil(a) Katarinči dne 10.okt 2016 08:37

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15164

10. okt 2016 8:41

Jernej, 

ta bela barva je meni tako sterilna. Potem na prvi strani sem opazila, da je ob desni strani ista reklama hofer 2x.

Ko grem v svojo shrambo slik sem prej lahko slike videla takoj, sedaj moram na pogled.

Na zidu danes precej slik manjka. 

Še vedno navijam za rojstne dneve.

 

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

10. okt 2016 8:41

Katarinči: Ja, dela je veliko. Prejšnjih slik od včeraj ne prikaže, prikazalo jih bo po 12 uri ko se bo stran prekopirala do konca. IE ne vidi zidu???

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

10. okt 2016 8:50

Trixi je napisal/a:
Jernej, 

ta bela barva je meni tako sterilna. Potem na prvi strani sem opazila, da je ob desni strani ista reklama hofer 2x.

Ko grem v svojo shrambo slik sem prej lahko slike videla takoj, sedaj moram na pogled.

Na zidu danes precej slik manjka. 

Še vedno navijam za rojstne dneve.

 

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

Reklama Hofer je 2x začasno.

V shrambi klikni na gumb "male ikone" pa boš takoj videla ikone.

Slike na zidu manjkajo ker se osvežujejo do 12 ure (to bo izginilo, ko bomo zamenjali stran).

Rojstne dneve dobiš (čeprav ne do srede).

Katarinči  

član od: 27.12.2015

sporočila: 4488

10. okt 2016 9:01

Ne, Jernej, ko sem vstopila prek internet explorerja, ni nobene fotografije, ko kliknem v opravilni vrstici na zid, se odpre samo opcija za nalaganje novih fotografij, sicer pa nič.  Nekaj malega fotk vidim le v manjšem pogledu v stolpcu na desni.

Katarinči

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti