Apartma čist ob morju

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

3. mar 2016 13:16

sajovict je napisal/a:
Pozdravljeni,

 

bom še jaz izkoristila temo: tudi mi iščemo apartma (za konec avgusta, če je pomemben datum), za 2 odrasli osebi in 2 -letni otrok.

Lokacija: Makarska riviera, peščena plaža s senco in apartma čimbližje plaži, vsekakor ne več kot 100m oddaljen. Mi pa ne bi na samem ;-) blizu kakšnega večernega sprehajališča.

Namestitev: poleg nujnih stvari (postelja, mini kuhinja, ipd.), je nujna tudi klima in internet, balkon s senco.

Bom vesela, če je kdo že bil na lokaciji, ki izpolnjuje omenjene pogoje in nam lahko priporoči apartma iz prve roke. Saj lahko (sem in bom še) pogledam na netu, ampak dam več na osebna priporočila.

Hvala in lp



tamara

Sporočilo je spremenil(a) sajovict dne 25. 2016 08:41

Vasica Bratuš, nekaj km pred Makarsko. Morje in senca pred nosom, trgovinica, konoba. Do večjega sprehajališča bo treba do Makarske, ampak ja v sezoni gužva. Apartmaja ti sicer ne morem priporočit, ker sem tja hodila oz. se vozila s kolesom iz kampa v Makarski.

http://www.makarskainfo.com/hr/bratus/

lp

 

K

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

3. mar 2016 15:03

KARMINA je napisal/a:
sajovict je napisal/a:
Pozdravljeni, 

bom še jaz izkoristila temo: tudi mi iščemo apartma (za konec avgusta, če je pomemben datum), za 2 odrasli osebi in 2 -letni otrok.

Lokacija: Makarska riviera, peščena plaža s senco in apartma čimbližje plaži, vsekakor ne več kot 100m oddaljen. Mi pa ne bi na samem ;-) blizu kakšnega večernega sprehajališča.

Namestitev: poleg nujnih stvari (postelja, mini kuhinja, ipd.), je nujna tudi klima in internet, balkon s senco.

Bom vesela, če je kdo že bil na lokaciji, ki izpolnjuje omenjene pogoje in nam lahko priporoči apartma iz prve roke. Saj lahko (sem in bom še) pogledam na netu, ampak dam več na osebna priporočila.

Hvala in lp



tamara

Sporočilo je spremenil(a) sajovict dne 25. 2016 08:41

Vasica Bratuš, nekaj km pred Makarsko. Morje in senca pred nosom, trgovinica, konoba. Do večjega sprehajališča bo treba do Makarske, ampak ja v sezoni gužva. Apartmaja ti sicer ne morem priporočit, ker sem tja hodila oz. se vozila s kolesom iz kampa v Makarski.

http://www.makarskainfo.com/hr/bratus/

lp

 

K

Bratuš je pa tako lepa vasica, tako lepa plaža - kamenčki, z malce nagiba, ni preveč razburkano, ker jekot nekak zaliv, pa Brač se lepo vidi,majhna marina je v vasi. Mi smo posedali na drugi strani ceste od tam, kjer smo spali, je bilo videti, kot da smo v gostilni.

Bratuš je kraj, kjer bi jaz penzijo reživljala.

mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti