Mucke

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

14. feb 2015 13:48

Točno Limnol in Rimljanka, se podpišem pod vajini izjavi :) Sej sem o moji Alenki že pisal, to je una muca, ki jo hčerka enkrat našla v Ljubljani sredi najbolj gostega prometa ,staro komaj dva ali tri tedne in ki ji manjka četrt desne sprednje tačke. Tako se je pač rodila ampak kljub temu je osvojila naša srca takoj in si v bistvu lahko dovoli vse celo spi pri meni v postelji, kar nikoli v življenju nisem dovolil noben mački, razen...se ve:) Ampak naša Alenka je en grozno čuden maček, mislim, da še nikoli ni sam zlezla k meni na kolena, da bi se pockrkljala razen ponoči. Takrat je nežna in se rada čohlja in boža ampak samo do ene mere. Sicer pa name zapiha, me useka ponavadi s tisto tačko, ki ji malo manjka, me ugrizne, skratka, ni šans, da bi ji jaz vsilil crkljanje. In ne boste verjeli, meni so njene značajske poteze všeč in jih toleriram v vsej meri. Rada odide malo ven pa še rajši se hitro vrne. Poleti je to kul, ko je balkon običajno odprt , pozimi pa to pomeni da desetkrat na večer odpiran in zapiram vrata za njo. Ampak, kot sem napisal, ker je osvojila naša srca si lahko to dovoli. Mačke so pač samosvoje in ne da se jih zdresirati tako kot psa. In ravno zaradi tega so enkratne :) Tko da Masy, le pojdi v zavetišče in se odloči za kako ljubko kosmato kepico. Tudi če je zato potrebno odšteti nekaj evrov. Verjemi, se splača :)

hedonist

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti