Sivi lasje...zakaj pa ne?

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

13. maj 2014 15:07

Kaj je folulard?

lp

cervus

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

13. maj 2014 15:14

OK, men se zdite hecne: Prvič to, da si "pričesko uredite" pred spanjem. Drugič to, da se celo noč premetavate po postelji, zjutraj vstanete in si mislite, da boste imele frizuro, kot bi prišle od frizerja ali kaka filmska glumica na prvi strani revije. Ajd, spadam med tiste, ki jih mati narava ni preveč radodarno obdarila z fenomenalnimi lasmi, ampak če bi si dala ruto na glavo, bi se zbudila s čisto polizanimi lasmi, o tem, kaj bi pa dragi rekel, če bi šla v posteljo z ruto, pa raje ne razmišljam. 

Vanja

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

13. maj 2014 15:45

Frizura pač ni ena od stvari, ki bi se jih dalo narediti na zalogo. Če imaš mehke in tanke lase, potem se jih ne da tako postriči, da se ne bi čez noč vihali kamor koli že, niti oblikovati v kar koli, kar bi držalo do jutra (razen če seveda noči ne presediš v fotelju).

Sonja

piet  

član od: 2.10.2008

sporočila: 65

13. maj 2014 15:55

Voda, šampon in kvalitetno postriženi lasje pa krtača skoraj ni potrebna. Vse to vsakodnevno zjutraj, seveda, če hočemo urejen videz čez dan.

Ne vem zakaj bi bilo jutranje tuširanje, ki je osnova higiene, brez pranja las? 

Se strinjam, da se je potrebno umiti tudi zvečer ampak frizirati pa najbrž ne, kajne, razen tiste trikrat, ko odkorakate na rdečo preprogo?

 

piet

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

13. maj 2014 16:15

piet je napisal/a:

Voda, šampon in kvalitetno postriženi lasje pa krtača skoraj ni potrebna. 


piet

 

Please, speak for yourself. (excuse my language). 

 

 

Vanja

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

13. maj 2014 16:16

Eni zelo resni dermatologi bi znali povedati, da vsakodnevno pranje lasem prav nič ne koristi in tudi ni potrebno, če se kaj posebej ne preznojiš in umažeš. Blagor ti, če pri tebi "okrogla kratča skoraj ni potrebna" - si pač obdarjeno z močnimi lasmi, ampak vsakomur to ni dano. Enim dobro postriženi lasje po vodi in šamponu ne zgledajo prav nič dobro in urejeno, že po 10 minutah ne, kaj šele čez dan, pa tudi stil gorske rože ne sede vsakemu. Tu in tam je pač treba malo več telovadbe s krtačami in kemije, da se kaj pozna.

Sonja

Kotarca  

član od: 13.6.2010

sporočila: 614

13. maj 2014 16:31

Elaphus, sem se zatipkala

Vanja, jaz sem tudi z ruto na glavi lepa in mi je prav malo mar, kaj pravi moj dragi.

Kam pa pridem, ce bom ze zdaj delala vse, da mu bom se bolj vsec? To prisparam za takrat, ko bom v letih in siva.

 

lucka sorry, malo smetimo.

 

 

Kotarca

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

13. maj 2014 16:52

Mrežca tud pride prav. Punce, sori, danes mi gre vse na smeh!

 

naor

suziqatro  

član od: 25.4.2011

sporočila: 2526

13. maj 2014 17:06

Vse je res.....če je ta pravi frizer,ki zna res dobro strižt,potem jaz ne rabin nobenih krtač.....to mislim za kratke lase.....jaz grem rada k frizerju in se nebojim škarji .....ne maram pa da me strižejo  10 minut in potem eno uro suši in nategava.....zato največkrat obiščem moške frizeje in so zame zakon (npr.Pavel -NG)......v 80 leti sem rada zahajala k Meti na Trubarjevo in je stala frizura tudi tri mesece pokonci,smo bili ježki......zdaj pa  imamo v mestu eno mlado frizerko in računa barvanje 9 evrov ,brez striženja in sušenja ( uporaba vseh frizerskih pripomočkov in frizuro sam oblikuješ).

suziqatro

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti