Anketa o stresu ii

tema je zaklenjena

suzanar  

član od: 29.1.2004

sporočila: 458

25. mar 2004 11:29

Kako so današnji študenti primitivni. In še nekaj: moji otroci so naučeni, da ne zmerjajo tistih, ki ne ustrežejo njihovim muham. Suzana Sporočilo je spremenil(a) suzanar dne 25. mar 2004 11:39:29

romi  

član od: 2.8.2002

sporočila: 27

25. mar 2004 11:33

Tatjana, mislim, da je škoda energije, ker očitno ne boš tu dosegla, da bo tvoja anketa na forumu. Pojdi na kakšen drug forum, teh je kar nekaj, in poskusi še enkrat. Prepričana sem, da boš dobila dovolj odgovorov. Pa veliko sreče!

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

25. mar 2004 11:41

Tatjana, rada bi poudarila, da je tvoje izsiljevanje ravno tako primitivno, pa tudi izjava o izobrazbi je tako za lase privlečena... Seveda naj bi jo šteli v tvoje dobro, ko si že tako visoko nad nami? In ja, dobra volja JE najbolja! lidka

Nataska  

član od: 27.11.2003

sporočila: 186

25. mar 2004 11:55

Tjanca samo toliko še, potem se pa ne ukvarjam več s tabo...........sem tudi mlada, nisem oseba ki nerada pomaga pa tud izobrazbe nimam srednješolske.....izobrazba ne igra nobene vloge v tem primeru pa prosim če nehaš s tvojim žaljenjem.........to izkazuje neizobraženost če glih mormo izobrazbo omenjat......da ne govorimo o tvojem izobraženem slovničnem izražanju......UPAM DA BO JERNEJ TO DEBATO ZAKLENIL!!!!!!!!!! Tolk je fajn tukaj gor debatirat pa nočem da nekdo tu gor slabo voljo in jezo stresa......ljudje smo različni in zato tudi imamo različna mnenja. Natasa

anja  

član od: 2.9.2001

sporočila: 1431

25. mar 2004 12:04

opa Tjanca, mislim da so nekatere tvoje izjave kar malo zaljive in nizkotne. Kaj vse spada na kulinariko? A ti mislis da samo hrana? Pol si se pa zmotila, ker sem spadajo tudi pogrinjki, posoda pijace, restavracije, ..... Res pa je, da si s svojo temo povzroccila ne malo stresa...no ja v tem primeru je pa to res kulinarika. ANJA

coco chanel  

član od: 29.11.2003

sporočila: 241

25. mar 2004 12:04

Ja, draga Tjanca, tole se mi zdi pa že malo preveč. Kako pa ti veš, da so na forumu sami srednješolci?Kaj se pa hvališ? Svoj pravopis analiziraj, sicer pa ti je Jernej kar prav povedal, svojo reklamo objavljaj kje drugje. Ali sem kot srednješolka prav dojela? Ali si akviziter, ki prodaja pripomočke proti stresu, pa si prelena, da bi hodila okoli, ali pa si trenutno v hudem stresu in si se vrgla na kulinariko? Tudi za to bolezen se zdravilo najde!!!

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

25. mar 2004 12:27

Neverjetno. Pol ure me ni pa pridem nazaj pa toliko sporočil v tej temi... Ma nimam besed... Tjanco sem želel le usmeriti na bolj primerne forume, ker na tega zahajajo obiskovalci, ko želijo informacij v zvezi s kulinariko. Če nekaj pošlješ v bolj primeren forum imaš tudi več odgovorov... Da ne dolgovezim... srednješolec bo izkoristil svoj valjar in zaklenil temo Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti