Šok

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

8. avg 2013 19:54

Hvala za odgovore, vse, tudi tiste manj prijazne. Ne to ni šala ampak je res in res sem bil osupel. Sej nimam nič proti delitvi del ampak kvačkanje je pa za moje pojme malo preveč. Po drugi strani je dejstvo ,da moški postajajo vse bolj poženščeni in ženske vse bolj moškinje, kot pravi moj prijatelj Freudovec Roman Vodeb. Upam, da bo moj sin kmalu pozabil na to trenutno obsesijo in pocel kaj bolj moškega .

hedonist

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

8. avg 2013 20:14

Kvačkani bodo za poletje še veliko bolj primerni kot volneni- Poglej si modele:

na tej strani

Ognjič

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

8. avg 2013 20:22

Najprej me je seveda prešinila ideja, da našega Hedonista skrbi, kako se bo on sam počutil,  če bo sin razkril, da ga bolj zanimajo fantje, kot punca?

Sprašuješ, kako naj mu pomagaš. Ja ta je pa bosa! Pomagaš lahko samo nekoomu, ki ima problem. ob vsej tej kvačkariji imaš problem samo ti. Torej, išči pomoč. Pa brez zamere.

 

Vanja

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

8. avg 2013 21:34

Aja, Vodeb je tvoj frend, kar pomeni, da imaš olajševalno okoliščino. Ne sicer veliko, ampak eno okoliščino imaš.  Našla krpa zakrpu, kot bi temu rekli v Dalmaciji.

Aja, med dodatne olajševalne okoliščine se šteje tudi to, da so malo višje temperature.

In mi je zmanjkalo idej za olajševalne okoliščine.

Ker zna kvačkati in štrikati kar precej moških. Precej znana stvar je, da me nogometni trener Mourinho precej vešč s pletilkami (za kvačko ne vem) - kar se vidi tudi na njegovem twitter profilu, ker sledi revijam za štrikanje - , ker so pletilke in kvačka precej poceni orodja za učenje potrpežljivosti in vztrajnosti.

Tudi je bil tule nekaj časa precej opažen član z nnickom receptor, ki je veliko kvačkal.

To ali kvačkanje je ali pa ni za moške je dilema, ki si jo postavljajo samo taki, kot sta vidva z Vodebom,, ki sta mentalno evidentno še v neki jami in se skupaj pridušata nad smeremi, po katerih gre življenje.  Tvoj sin je, kljub ne posebej silnemu vzgledu, čisto lepo v tem stoletju, ti si pa tam nekje, nekat tisočletij nazaj. Nasvet: bolje, da sta z Vodebom lepo prijazna, ker sedaj je sicer toplo, ampak pozimi bo v pečini mraz in če hočeta tudi takrat imeti svoje moške spike v hladni pečini, prosita sina, da vama nakvačka tisto, čemur v dinarskem svetu rečejo "nakurčnik", da  se ne bo orodje, s katerim je Vodeb tako fasiciniran, zaradi mraza pokvarilo.

 

 

Ti pa moram vsekakor dati eno pohvalo. Takle ventil, kot si ga nam omogočil, da te sedaj z guštom sesuvamo, to se ne dobi vsak dan. Hvala. Če imaš še kakšno moškošovinsitično na lagerju, kar na dan z njo, te bomo še enkrat z guštom obrale.

Vendelina jr.

testeninca  

član od: 19.2.2013

sporočila: 751

8. avg 2013 21:34

Vidim da gredo vsi odgovori v isto smer, zato ni kaj veliko dodati. Pusti sina pri meru če ga že podpreti ne moreš! Sploh pa saj ima partnerko in nje verjetno to ne moti. 

Upam da te ne moti tudi če sin posesa stanovanje in pere ter obesi perilo... moj tast to dela je je starejše generacije, zraven pa še šraufa, pa popravlja stvari...

 

Sicer je pa jutri napovedana ohladitev pa upam da ti koristi

testeninca

daga  

član od: 18.5.2007

sporočila: 1410

8. avg 2013 21:38

Bravo, Vendelina jr! Pa tudi ostale ste na nivoju.

Hedonist, ti pa kar pridi v 21 stoletje.

daga

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

8. avg 2013 21:40

Ognjič je napisal/a:

Kvačkani bodo za poletje še veliko bolj primerni kot volneni- Poglej si modele:

na tej strani



Ognjič

 

Ker sem malo dlje časa pisala odgovor, nisem videla tega posta, sva pa s kolegico razmišljali v isto smer. Se mi zdi, da se s kvačko tole lažje naredi kot pa tisto s štirimi pletilkami, je pa sistem podoben kot je pri copatkih. In ker je na tem forumu tudi precej kvačkarskih tem, lahko ata hednoist pošlje linke sinu, ker če je fant še bolj svež v stebričkih, bo literatura prišla prav.

Aja, pa sporoči sinu, da si naj okrog kazalca, čez katerega teče nit, preventivno nalepi micropore obliž, ker tako bombaž kot volna se znata malo zarezati v prst in potem ni več gušta.

Vendelina jr.

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

8. avg 2013 21:43

hedonist je napisal/a:

Hvala za odgovore, vse, tudi tiste manj prijazne. Ne to ni šala ampak je res in res sem bil osupel. Sej nimam nič proti delitvi del ampak kvačkanje je pa za moje pojme malo preveč. Po drugi strani je dejstvo ,da moški postajajo vse bolj poženščeni in ženske vse bolj moškinje, kot pravi moj prijatelj Freudovec Roman Vodeb. Upam, da bo moj sin kmalu pozabil na to trenutno obsesijo in pocel kaj bolj moškega .

Ko boš malo manj osupel, pa odpri tale link. Morda ti pa kakšna sinapsa "proradi".

rimljanka

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

8. avg 2013 21:57

hedonist, ne jemlji si tele zadeve preveč na dušo,

še vedno je boljš, da kvačka, kot pa, da bi gojil marihuano, pa še manj nevarno je ...

Se mi zdi, da nam vsem, vročina že nevarno škoduje

babka1951

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

8. avg 2013 22:09

Roman Vodeb naj le bo tvoj prijatelj, samo njegovih teorij pa nikar ne imej za svoje prijateljice. Hedonist, meni se zdiš prav fejst dečko, tole s kvačkanjem bom res vzela kot posledico temperature, ki nas davi te dni.

Zgodi se tudi v najboljših familijah, rečemo včasih ob takih "spodrsljajčkih".

 

naor

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti