Walden farms

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

15. jun 2013 19:14

dobra doza masla ne pokvari prav nobene hrane, Francozi že vedo, kaj delajo. Super kombinacija za kuhat je maslo + olivno olje, tako preko palca pol-pol. Arašidovo maslo pa jaz uporabljam kar tako, brez vsega, na žlico, čeprav s čokolado tudi ni slabo. To je za tiste dni, ko ti črne misli lahko odžene edino en pošten greh....

Sonja

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

16. jun 2013 6:13

limnol je napisal/a:

dobra doza masla ne pokvari prav nobene hrane, Francozi že vedo, kaj delajo. Super kombinacija za kuhat je maslo + olivno olje, tako preko palca pol-pol. Arašidovo maslo pa jaz uporabljam kar tako, brez vsega, na žlico, čeprav s čokolado tudi ni slabo. To je za tiste dni, ko ti črne misli lahko odžene edino en pošten greh....



Sonja



RES JE, kar se masla/olivca tiče!! Bravo. Tudi sam tako delam. NOM NOM

Arašidikovo maslo, me veseli da uporabljate, pa je meni top na popečenem kruhecu pa pol kakšna pusta mesnina gor, zraven pa zelenjava. Seveda malo posolim. 
Uporabljam pa ARA.MASLA brez soli in 99% narejena iz arašidov. Rapunzel je TOP, pa v THE NUTRITION tista 1kg boca naravnega masla. PERFEKTNO! Moram počasi v nabavo, ker mi zmanjkuje ara.masla.

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

mali kuhar  

član od: 14.10.2011

sporočila: 748

16. jun 2013 11:54

a tisto 100% ara. maslo iz the nutritiona je res top!! prej sem ga kupoval v DM-u pa ni bilo preveč dobro :/

mali kuhar

Alfica  

član od: 5.3.2006

sporočila: 59

17. jun 2013 9:07

Hvala lepa za tako "hrano"... . Se da na OH, maščobe in proteine tudi brez tega lepo pazit... Je že v proteinskih napitkih preveč kemije

Drugače pa nč ne obsojam...pač vsakemu kar mu paše. Mogoče nekoč odkrijejo naravno hrano brez kalorij

Alfica

onija  

član od: 21.11.2004

sporočila: 99

17. jun 2013 9:58

Pozna kdo te proteine, ki jih prodajajo pri Ekomagazinu: http://shop.ekomagazin.si/ Me mika, da bi jih naročila, pa me zanima, če jih je kdo že preizkusil 

onija

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

17. jun 2013 11:58

Heh, sem šla pogledat sestavo te čudodelne hrane brez kalorij, v glavnem je hidroksietilceluloza (znana tudi pod imenom K-Y gel, tisto, kar dajem jaz na ultrazvočno sondo, preden *censored*...), zmešana s trikrat prečiščeno vodo (verjetno zato, da se ja ne bi pretihotapila kakšna kalorija). Sem bolj za maslo, vsaj vem, iz česa ga delajo... (oziroma, kot mi je nekdo nekoč razložil, sicer za smetano, "vse tako pravijo, potem so pa vedno znova presenečene...")... lp, proxima

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

17. jun 2013 12:08

Alfica je napisal/a:

 Mogoče nekoč odkrijejo naravno hrano brez kalorij

Čista celuloza nam, ljudem čisto ustreza. Mislim, definicic naravne hrane brez kalorij.

rimljanka

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

17. jun 2013 21:11

proxima je napisal/a:
(znana tudi pod imenom K-Y gel, tisto, kar dajem jaz na ultrazvočno sondo, preden *censored*...), 

lp, proxima

 

Hey! K-Y je jako uporabna stvar. Eni ga pač spravljajo dol po drugem koncu. 

Vanja

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

18. jun 2013 11:20

čakajte no malo: ampak ZAKAJ bi človek jedel hrano brez kalorij? A ni veliko bolj praktično, ekološko in poceni preprosti nič jesti?  (samo ne mi zdaj razlagat, da zaradi antioksidantov pa vitaminov, ali pa da je užitek cuzati brezbarven aromatiziran gel iz tube....)

Sonja

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

18. jun 2013 16:02

limnol, a ti še ni nihče povedal, da se o okusih ne razpravlja?

rimljanka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

MOJ vrtrdkapica
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti