Kaj mi je všeč

tema je zalepljena

Brgita  

član od: 17.8.2006

sporočila: 267

20. maj 2013 9:17

Poleg večine zgoraj napisanega mi je všeč, da sem pred leti odkrila kulinariko, se opogumila in začela s peko. Sploh pa mi je všeč, da lahko  sedaj tudi že za večja praznovanja sama spečem peciva (seveda ogromno preveč ). Vesela sem,  da je vreme včeraj zdržalo, tako da smo lahko praznovali in uživali na prostem, v krogu najdražjih  prijateljev in sorodnikov. Najbolj pa mi je všeč, da smo "spravili pod streho" že tri velike dogodke letos in da se bo sedaj stanje malo umirilo.... . Sploh pa mi je všeč, da danes sije sonce in da okoli mene pojejo ptički.....

Brgita

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

22. maj 2013 17:56

danes mi je všeč:

da smo zjutraj, po 10 tih dnevih negotovosti, z mojo mamo spet zdihali s polnimi pljuči,

da je komaj polnoletni, najstarejši vnuk, imel voljo navsezgodaj priskočiti na pomoč, da izpraznimo podstreho,

da je moja, čudovita snaha, zapakirala njen najboljši golaž za tasta in taščo, da je mož, po šestih mesecih pri svoji nevrologinji dobil potrdilo, kako njegova bolezen stoji, da sem danes res, najbolj razposajen človek na tem planetu

babka1951

Chiarny  

član od: 15.1.2012

sporočila: 26

23. maj 2013 16:39

Meni je pa všeč da osebe na kulinaričnem forumu tako prijazno pomagajo drug drugemu in ljudem z najrazličnejšimi vprašanji in problemi :) Meni osebno striček google ne pove dovolj in mnogo mnogo raje za nasvete vprašam ljudi, saj tako če ne drugega ohranjamo komunikacijo in si pomagamo, to pa je temelj odnosov (četudi preko računalnika). Res me moti ko je odgovor v stilu "poglej na google".

Res se lahko veliko naučiš že samo s prebiranjem foruma. Kar tako naprej, Kulinarika  

Chiarny

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

23. maj 2013 18:36

Všeč mi je, da danes cela Slovenija poje Dan ljubezni.

 

naor

majaos  

član od: 14.5.2012

sporočila: 510

23. maj 2013 20:11

všeč mi je moja čisto nova prevleka za avtosedeže 

majaos

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

23. maj 2013 20:15

Všeč so mi moji novi poročni čevlji     

JJ

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

23. maj 2013 21:05

Všeč mi je da bosta dve poroki na kulinariki....

Všeč mi je ,da sem končno dala bergle stran...

lp goga

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

24. maj 2013 12:45

Všeč so mi razigrani maturanti na Trgu Leona Štuklja, ki so v rdeče belih majicah in z rdečimi baloni odplesali svoj maturantski ples na prostem ...

mamamia

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

24. maj 2013 13:37

[citat=--mamamia--]

Všeč so mi razigrani maturanti na Trgu Leona Štuklja, ki so v rdeče belih majicah in z rdečimi baloni odplesali svoj maturantski ples na prostem ...



mamamia[/cita 

Zelo včeš bi mi bilo to enkrat videti v živo...

lp goga

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

24. maj 2013 15:45

gogad je napisal/a:

Všeč mi je da bosta dve poroki na kulinariki....
...............................................................
lp goga

Ne, ne, ni mislila na mene, nič se bat, še sem " soltero ", to moji sovražniki neki podtikajo.

Meni je pa všeč misel, da se bo to s*anje od vremena prej kot slej nehalo ( saj veste, sediš v senci pri 32 oC, bereš nekaj lepega, piješ mrzlo pivo in jamraš: uf, uf, kdo bo tole zdržal, pa zdržiš, iz dneva v dan ( in seveda jamraš )).

ežoj

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti