Abraham - kozmetični kovček

smrkolina  

član od: 19.9.2002

sporočila: 378

tema odprta - 26. mar 2013 14:05 | ogledi: 8.866 | odgovori: 8

Pozdravljeni,

 

lani smo praznovali Abrahama in sem na netu našla"smešna" darila za kozmetični kovček za moškega.  V nedeljo praznujemo Abrhamovko in iščem stran, kjer je napisan spisek kozmetičnih daril za žensko (na isti kot za moškega). To stran iščem že tri dni , pa je ne najdem.Če se prav spomnim, je bila tudi na forumu kulinarke, pa tudi tu žal nimam sreče.

 

Lepo vas prosim, če mi lahko kdo pomaga. 

 

Za pomoč se vam zahvaljujem.

 

Lep pozdrav

smrkolina

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

26. mar 2013 15:16

v iskalnik vtipkaj abraham

"Stressed is desserts spelled backwards!"

branka.mahnic  

član od: 23.7.2008

sporočila: 1157

26. mar 2013 21:11

Živji, jaz imam to sestavljeno, ker sem že uporabila in ti pošljem na ZS, če želiš.

branka

čufta  

član od: 28.9.2011

sporočila: 30

12. apr 2013 12:42

lahko še meni?

čufta

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

13. apr 2013 12:24

Enkrat smo na temu portalu že govorili o tem, sicer naslova teme ne vem, sem si pa skopirala besedilo:

 

 

Kozmetika po 50. letu

 

 

 

Pred uporabo natančno preberite navodila ali se posvetujte s kozmetičarko ali prijateljicami !

 

NAVODILO ZA UPORABO

 

Pred prvo uporabo naših najnovejših pripomočkov in preparatov, ki niso bili testirani na zarodkih ali živalih, se slikajte, da boste kasneje lahko primerjali učinke
Najprej preberite podrobna navodila za uporabo posameznih kozmetičnih preparatov
Učinki bodo vidni nekaj minut po uporabi
Želimo vam veliko zadovoljstva z našimi izdelki

 

Izdelek številka 1
KRTAČA ZA LASE

 

Po 50. letu postanejo lasje bolj trdi in neukrotljivi. Zato je naša specialna krtača izdelana iz kvalitetnih in posebno mehkih vlaken, ki bodo ob vztrajnem česanju dala vašim lasem čudovit rdečkast lesk.
Izdelek številka 2
KREMA ZA LASE

 

Lasje po 50. letu radi trajno spremenijo barvo. Običajno na neugledno sivo. V naši kolekciji imamo kremo za lase, ki vašim lasem povrne prvotno barvo.
Po vsakem umivanju las, jih dobro posušimo in nato nanesemo kremo na problematične dele las.

 

Izdelek številka 3
PENA ZA UTRJEVANJE PRIČESKE

 

Naš komplet vsebuje tudi ta prepotreben izdelek. Na oprane lase nanesemo peno za utrjevanje las in pričesko oblikujemo. Pena poskrbi za dolgo obstojno pričesko.
Izdelek številka 4
SET ZA MANIKURO

 

V našem kompletu je priložen tudi set za manikuro, ki je izdelan iz zelo trdnih materialov. Nohti po 50. letu postanejo bolj trdi in zato potrebujemo boljše izdelke za nego.
Noht najprej previdno obrežemo s škarjicami. Nato ostre robove obdelamo s pilico za nohte.

 

Izdelek številka 5
LAK ZA NOHTE 2 V 1

 

Naš najnovejši izdelek je lak za nohte 2 v 1. To je izdelek, ki omogoča francosko manikuro.
Pred uporabo laka nikakor ne smemo pretresti, tako da barvi laka ostaneta ločeni. Čopič vedno globoko pomočimo v lak in z njim v enkratnem nanosu naredimo francosko manikuro.
Izdelka številka 6 in 7
DNEVNA IN NOČNA KREMA

 

Naš kozmetični komplet vsebuje tudi dnevno in nočno kremo, ki je kljub vsakodnevni uporabi nikoli ne zmanjka.
Vsako jutro obraz in predel dekolteja namažite z dnevno kremo, zvečer pa uporabite nočno kremo.

 

Izdelek številka 8
PILING

 

Koža po 50. letu starosti se še vedno obnavlja. Zato smo vam v komplet dodali tudi piling, s katerim odstranimo vse odmrle celice.
Med tuširanjem na kožo nanesite piling in rahlo masirajte vaše telo. Koža bo postala mehka in voljna.
Izdelek številka 9
MLEKO ZA TELO

 

Po vsakodnevnem umivanju, posebej pa po pilingu, vam priporočamo, da vaše telo namažete z mlekom. Koža bo tako dobila potrebno vlago in postala mehka in voljna kljub vaši starosti.

 

Izdelek številka 10
KAMEN ZA ODSTRANJEVANJE TRDE KOŽE
Naš komplet vsebuje tudi naravni kamen za odstranjevanje trde kože.
Noge namakajte v topli vodi. Nato si s pomočjo kamna odstranite trdo kožo.
Po uporabi kamna vam svetujemo, da si kožo namažete z mlekom za telo ali pa z nočno kremo.
Izdelka številka 11 in 12

 

SENČILO ZA VEKE, ČOPIČ

 

V našem kompletu je priloženo tudi senčilo za veke. Tudi po 50.letu starosti je prav, da ženska poskrbi za urejenost.
S senčilom za veke boste poudarili svojo barvo oči. Barvo nanašajte s pomočjo priloženega čopiča.

 

Izdelek številka 13
LIFTING KREMA

 

To je povsem nov izdelek na našem tržišču. Ta izdelek ob redni uporabi povsem nadomesti plastično operacijo.
Kremo vedno nanašajte od ust proti ušesom, od brade, preko podbradka do dekolteja in od oči proti lasišču.
Učinki kreme so vidni takoj!
Izdelek številka 14

 

RDEČILO ZA USTNICE

 

V našem kompletu je tudi rdečilo za ustnice v moderni barvi. Po uporabi rdečila so vaše ustnice zelo mehke in vabljive.

 

Izdelek številka 15
VRTNICA

 

V kovček smo dodali tudi vrtnico.
Če vam vsi naši izdelki še niso omogočili čudovitega videza, vam predlagamo, da vzamete v roke vrtnico. Z njo boste postali še zapeljivejši in za vašega moškega neustavljivo privlačni.
Vsebino kozmetičnega kovčka je pripravilo podjetje Oslarije d.o.o., katerega lastnik je
xxxxxxxxxxxxxx

 

Sponzorji:
Aaaaaaaaaaaa
Bbbbbbbbbbb
cccccccccccc

 

Nagradna igra

 

V tem času poteka v našem podjetju nagradna igra.

 

Če ste v kovčku našli še kakšen izdelek, pomeni, da ste srečni nagrajenec naše nagradne igre.

 

V nasprotnem primeru vam želimo prihodnjič več sreče.

 

PS – tole dodajam zdajle
Izdelki so bili tile:
1. žičnata krtača
2. pasta za čevlje
3. smetana v dozi – spraju
4. prave znucane klešče in pila
5. oranžen lak za nohte, steklenička pa je bila prebarvana belo roza – kot noht po francoski manikuri
6. prazna škatla od kreme v kateri je bil na dnu narisan sonček
7. prazna škatla od kreme, ki je bila v notranjosti prebarvana na črno
8. mivka v škatlici od kreme
9. alpsko mleko
10. velik kamen – tak iz morja, ki ima veliko lukenj
11. modra tempera
12. čopič za slikanje z barvami – šolski ali pa pleskarski
13. uho lepilo
14. lepilo v stiku – roza barve
15. vrtnica – tangice

 

Za nagradno igro je bila s servetno tehniko obdelana skodelica za čaj in steklen kozarec s pokrovom, napolnjen z doma posušenimi zelišči

 

 

 

JJ

patka  

član od: 16.8.2008

sporočila: 372

13. apr 2013 13:23

A za moškega obstaja tudi taka finta? A lahko prosim za podrobnosti? Hvala

patka

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

15. apr 2013 12:57

Tega pa še nisem zasledila...

JJ

branka.mahnic  

član od: 23.7.2008

sporočila: 1157

15. apr 2013 13:42

Patka, obstaja tudi za moškega.

branka

ZvonkaK  

član od: 1.12.2011

sporočila: 66

20. apr 2013 16:56

Meni so sodelavci dali za darilo med drugimi smešnimi zadevami še parfum z imenom BAUER SUCHT FRAU. V stekleničko so natlačili posušeno seno. To pa zato, ker sem vedno rekla, da imam raje, da ima moški vonj po štali kot po moških kolonjskih vodah.

Naredili so mi še poseben setveni koledar, v katerega so vpisali celo čas, kdaj se bo psička gonila (hišni pripor, pazi se sosedovega Rexa), pa čez dva meseca neuspel hišni pripor, psička pričakuje mladiče, pa razprodaje v mojem priljubljenem trgovskem centru, na vsako polno luno in mlaj so dali klicaj in spodaj legendo TISTI DNEVI, označili so post, pa kuharska mrzlica in še marsikakšne neumnosti, ki niso za javnost :)

 

ZvonkaK

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti