Oddaja ana kuha

trac  

član od: 12.11.2010

sporočila: 568

11. mar 2013 15:30

pirnica je napisal/a:

Seveda se oddaje Kdo si upa na večerjo ne da primerjati z Ano. Tilen Artač je Ježkov nagrajenec, Jure Godler je skoraj čudežni deček..... (Hočem reči, ni to nivo Jožeta in Jožeta, al kako se jima že reče.) Kot je napisala že Pehtranka, je to parodija, in jo je treba kot  tako tudi gledati.



pirnica

 

Samo eden izmed Jožetov je v resnici zdravnik kirurg in predstojnik enega odelka v Bolnišnici Celje.   

trac

pirnica  

član od: 21.3.2011

sporočila: 689

11. mar 2013 15:56

Nimam nič proti nobenemu Jožetu. Je pa tudi res, da dober gradbenik ni nujno tudi dober nogometaš. Pa kakor kdo razume.

pirnica

trac  

član od: 12.11.2010

sporočila: 568

12. mar 2013 8:09

 

Vem da ne. To mi je čisto slučajno padlo na misel ob vašem komentarju, ker sem bila sama presenečena nad to informacijo. Drugače pa Na zdravje tudi ni ravno 'moja oddaja' (pa prosim brez zamere tistih, ki jo radi spremljate).

trac

Mamka Bršljanka  

član od: 24.5.2012

sporočila: 255

24. mar 2013 20:11

Ker me je zanimalo, kakšna je tale Anina oddaja, sem si za danes celo budilko nastavila, da je ja ne bom spregledala in vse kar bom rekla, je .....  Zelo amatersko

Mamka Bršljanka

Mamka Bršljanka  

član od: 24.5.2012

sporočila: 255

24. mar 2013 20:55

 joj, grozna sem! ni prav, da na podlagi ene oddaje, ki mi ni bila všeč, tako popljuvam celo Anino serijo.  bom še naslednjo nedeljo gledala in upam, da bo (zame) boljša

Mamka Bršljanka

testeninca  

član od: 19.2.2013

sporočila: 751

24. mar 2013 20:58

Mene je zmotilo najbolj to da v nekih osnovah nima pojma... npr. točenje vina

Tudi pomanjševalnice mi niso najbolj všeč... pa kompletna slovenščina

Nevem no komur je všeč naj gleda, okusi so različni...

testeninca

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

24. mar 2013 22:25

Glejte Rudolfa, on je res kuhar, da se reče, pa še ne razumemo ga nič. No, danes sem se naučila, da se po  nizozemsko reče limeti-limun. In mleku melek, kar je pa v Turčiji žensko ime.

Ano pa rada gledam, preprosto mi je všeč. Pa današnji hrti tudi, so moji sosedje, nadvse prijazni. Sicer Ane ne poznam, je še nisem videla v živo, čeprav kuha čisto blizu.

 

naor

Emibu  

član od: 8.12.2010

sporočila: 3

27. mar 2013 7:44

Živjo,sicer sem še zelo mada kuharica (20 let) ampak te oddaje so naravnost smešne..Razlaga kako naj ubijemo jajca da jih res ne bi kdo po pomoti šel metat ob tla..ko pa pride do nekih osnov pa nima pojma. Moti me da ni nobene sproščenosti in sekunde ki bi bila nezrežirana..Kaj naj rečem-Pogrešam Novakova. Všeč mi je bilo ker je kuhala tako kot kuham sama "damo cca 20-25dag masla" ne pa da se use tehta in meri na milimetre :( Pa tista družinska idila Novakovih,pa prikupno hrestanje,pa nobenih škampkov in pasjih piškotkov ampak pehtranova potica in ajdovi krapki..

Emibu

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

27. mar 2013 8:00

Emibu je napisal/a:

Živjo,sicer sem še zelo mada kuharica (20 let) ampak te oddaje so naravnost smešne..Razlaga kako naj ubijemo jajca da jih res ne bi kdo po pomoti šel metat ob tla..ko pa pride do nekih osnov pa nima pojma. Moti me da ni nobene sproščenosti in sekunde ki bi bila nezrežirana..Kaj naj rečem-Pogrešam Novakova. Všeč mi je bilo ker je kuhala tako kot kuham sama "damo cca 20-25dag masla" ne pa da se use tehta in meri na milimetre :( Pa tista družinska idila Novakovih,pa prikupno hrestanje,pa nobenih škampkov in pasjih piškotkov ampak pehtranova potica in ajdovi krapki..



Emibu



Tudi sam veliki oboževalec NOVAKOVIH. Priznam, javno, pred vso vesoljno KULINARIKO. Zelo pogrešam njuno oddajo in si želim da bi vse sezone izšle na DVDju...
Drugače pa nimam nič proti ANI in njeni kuhariji. Simpatično, drugače, zanimivo. Je še mlada in naj se razvija. 
Ravno sedaj, ko na 24kitchen ponavljajo JAMIA izpred 12tih let. Joooj je prisrčen z njegovo frizuro, zdrizastim govorjenjem in še ves nedolžen. Hrana pa takšna, kot bi že kakšen CHEF delal. Pa navdušuje me, ko tako DVORI svoji JULES in jo razvaja na vsakem koraku. Majkemi, samo da kuham in sem vedno boljši. Tudi sam bom nekoč tako zacumpral in razvajal svojo damo...

Tako da, Ana naj kar pridno dalje kuha in nekoč jo morda še vidimo na 24Kitchen kot našega daljnega "brata" iz SRBIJE. Tudi zanimivo in "smešno" kuha 

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

pegasti  

član od: 7.1.2003

sporočila: 258

27. mar 2013 8:37

Slučajno sem prvič naletele na oddajo šele pred nekaj dnevi, ko je delala pasje (halooo!) piškote. Saj mi je kar težko povedati svoj komentar, ko vsi tako "ohate in splohate".

Recept za človeško hrano ni bil nič posebnega. Sem pa ob koncu oddaje ugotovila, da imam povišan sladkor, tako pocukrana je bila. Ana, hvala za trd, a jaz bom tvoje oddaje preskočila.

PS

Ljubljančani menda res ne opazijo, da govori v narečju, kar me sicer ne moti, če ni totalno pretirano ... no tukaj je.

Pegasti

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti