Oddaja ana kuha

ursiii  

član od: 19.1.2011

sporočila: 543

25. feb 2013 15:52

soncek, ne vem o čem govoriš, tako da mene očitno ne moti. Komaj čakam nedeljo da vidim kaj bo novega ušpičila. Ali gre vedno na izletek v začetku oddaje (kot je šla to nedeljo po med, kot eno izmed glavnih sestavin) ?

Lp

ursiii

s0ncek*  

član od: 23.4.2007

sporočila: 1191

25. feb 2013 15:56

Ja, taka srčkana žabica je, ne? 

s0ncek*

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

26. feb 2013 9:40

Moti me pretirana uporaba pomanjševalnic: solatka, piščanček, .....tega je absolutno preveč in sploh ne vem, zakaj je to potrebno. Včasih je veljalo pravilo da pomanjševanice uporabljajo v ............., ah ne bom napisal, da ne bo spet kaj narobe .

hedonist

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

26. feb 2013 10:11

Sicer mi je oddaja cisto vsecna, samo zaenkrat Se nisem nic novega izvedela, kar pa je meni glavno pri kuharskih oddajah, da se kaj naucim (ali da je vsaj show). Upam da to se pride, opazila sem da enkrat pride pomagat JB, tisto menda bo. Tako da zaenkrat sem bolj iz radovednosti gledala, je pa lustna oddaja in narecje me ne moti, ceprav ni moje ;)

rdkapica  

član od: 31.7.2006

sporočila: 1566

26. feb 2013 10:35

Mene tudi moti ... zakaj uporablja po dve enoti sestavin, če ji pa dvojina ne gre z jezika ...

Še to, kaj prispeva kot sponzor "second chance"?

rdkapica

pehtranka  

član od: 9.10.2006

sporočila: 163

26. feb 2013 11:06

Meni pa ta oddaja ni všeč, ker je Ana preveč "pocukrana".

Je pa odlična oddaja, tudi ob nedeljah ob 20.uri na na prvem programu Slovenije, "Kdo si upa na večerjo", zabavna, duhovita, papice ravno prav, skratka eno uro smeha. Bravo Jure, Tilen in Inri.

pehtranka

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

26. feb 2013 11:28

Naša Ana malce posnema Ano Ugarković, ki je imela podobno oddajo na dveh hrvaških tv postajah. Majhna kuhinja, preproste jedi, pospremljene s komenarjem, za ne preveč zahtevno publiko.  Ženska kot iz vsakdana za štedilnikom, kar vzbuja občutek, da zmore to vsaka od nas. Naša Ana je malce bolj pocukrana kot je bila hrvaška soimenjakinja, a takšna pač je. Je prisrčna, ni kaj, oddaji daje nek svoj ton. Drugo je, ali nam je všeč ali ne. Mene tudi motijo pomanjševalnice, tega ne maram, a tak način govora je pač prisoten, tu med nami.

 

Kot je omenila bannanna, nekateri se iz teh oddaj ne naučimo kaj novega, je pa vseeno zanimivo tu in tam pogledat, kako se drugi lotevajo priprave enostavnih, vsakdanjih jedi. Sploh, če niso profi kuharji.

 

 

 

mamamia

pirnica  

član od: 21.3.2011

sporočila: 689

26. feb 2013 11:51

Tudi jaz čakam vsaj na kakšno idejo, če že ne povsem nov recept. Oddaja pa tako-tako, ni slaba, pa tudi neki presežek ravno ne. Ano Ugarković obožujem, in tale naša Ana je še precej daleč od nje. Ampak glede na mladost ima še veliko možnosti. Koliko jih bo pa znala ali imela priliko izkoristiti, je pa že druga zgodba. Ji pa želim srečo pri vsem tem, ker ima "potencial".

Oddajo gledam, mi pa ne bo pretirano hudo, če jo bom zamudila.

pirnica

katka285  

član od: 10.6.2011

sporočila: 115

26. feb 2013 16:00

Jaz sem naslednjo oddajo že pogledala na voyo in je super :) Predlagam, da si jo ogledate to nedeljo, ker bo pripravljala kitajsko hrano doma - prav zanimivo kako se da vse to enostavno pripraviti za domačim štedilnikom... Meni je všeč, ker je tako preprosta, simpatična in je vse tako domače - kot da bi gledala sebe včasih ;)

katka285

granatka  

član od: 26.2.2011

sporočila: 20

26. feb 2013 16:34

Se strinjam s tabo hedonist, mene tudi motijo njene pomajnševalnice kot so poperček, limonca, jabolček, solatka itd., tega je res preveč.

granatka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti