Oddaja ana kuha

666  

član od: 14.7.2005

sporočila: 686

26. feb 2013 17:35

granatka je napisal/a:

Se strinjam s tabo hedonist, mene tudi motijo njene pomajnševalnice kot so poperček, limonca, jabolček, solatka itd., tega je res preveč.

 ...je rekla granatka Nisem si mogel pomagati  Bom pa tudi jaz to nedeljo poskusil ujeti Ano, da vidim.

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

26. feb 2013 17:44

Ja, se strinjam s Pirnico, da naši Ani še manjka kakšen kilometer, da bo kot hrvaška Ana. Sicer pa mene sploh niso motile pomanjševalnice, še opazila jih nisem, vse dokler nisem tukaj prebrala, da jih uporablja. Me pa običajno kar motijo. Meni je bila Ana všeč, zato morda nisem opazila njenih napakic, oddaja očitno nima namena biti nek hud presežek. Je pa gledljiva. Očitno tudi nisem preveč zahtevna gledalka. Čeprav, samo enkrat sem gledala Sol in poper, kakšnih par minut, pa mi je bilo dovolj.

 

naor

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

26. feb 2013 19:03

666 je napisal/a:

granatka je napisal/a:

Se strinjam s tabo hedonist, mene tudi motijo njene pomajnševalnice kot so poperček, limonca, jabolček, solatka itd., tega je res preveč.

 ...je rekla granatka Nisem si mogel pomagati  Bom pa tudi jaz to nedeljo poskusil ujeti Ano, da vidim.



Commis débarrasseur

Vrtejbenka  

član od: 15.2.2011

sporočila: 4004

26. feb 2013 19:17

Ana je čisto fajna punca..sva bili tudi v nekaj v kontaktu in je zelo prijazna osebica..pomanjševalnice pa njej prav pašejo..malo čudno bi bilo,če bi tako govorila ena profesionalna kuharica..njej pa se to lepo poda..pa še vedno je lepo uštimana...glede obleke,pa me res zanima mnenje Vendeline Jr.

Hčerki ,pa tudi jaz smo jo in jo bomo gledale,res da recepti niso neki kulinarični presežki,pa saj ni to namen oddaje..vedno se nekaj novega zve,recimo v nedeljo to,da bi lahko Ljubljančani imeli čebele

Taka oddja pritegne mlade,recepti previdevam ne bodo zahtevni..in zame osebno je definitivno boljša,kot pa kakšna druga kuharica ,recimo kje si kdo upa prit na večerjo...

Vrtejbenka

Titikaka  

član od: 13.9.2008

sporočila: 128

26. feb 2013 20:14

Meni je tudi kar všeč, čeprav sem pričakovala nekoliko zahtevnejše in/ali inovativnejše recepte. Morda pa pridejo;) Verjetno bodo tematske oddaje zanimive, se veselim kitajske, JB ipd. Narečje me niti ne moti toliko, dvojina pa kar precej - ne gre za zahtevno slovnico, ampak za pravilno rabo slovenskega jezika, ki bi se moral v medijih zahtevati. Me pa zelo moti, da ne objavijo receptov - na njeni FB strani sem prebrala, da ji tega ne dovoli ekipa. Saj bi lahko do njih prišla sama, če bi predvajala večkrat Voyo, ampak na žalost tega časa nimam. Recimo, zadnjič me je zanimalo, ali je dala kaj pekočega v omaku putanesca, ker sem to na TV zamudila...

Skratka, bilanca je pozitivna in upam, da se kaj novega tudi naučim;)

Titikaka

rag_doll  

član od: 24.8.2011

sporočila: 505

26. feb 2013 22:43

Mene pa preprostost receptov ne moti - bolj verjetno je, da se bom prvič lotila enostavnejše reči, npr. tiste medene omake za piščanca, kot pa nečesa, kar zahteva veliko sestavin in ogromno dela (kot npr. tisti Francoz pri Anji Tomažin). Saj eksotike in novotarij je po teveju že ogromno. Meni je čisto simpatična in držim pesti, da ji uspe s kuharijo, ker kaže, da se je res našla v njej.

rag_doll

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

27. feb 2013 5:19

Meni je prav ena pozitivka,mala čebelica, polna energije, veselja do življenja in najbolj srečna, ko se znajde med svojimi lonci,kuhalnicami in krožniki. Kot jaz. In to me veseli..da se je našla tukaj in ne v pravu. Ta je itak skorupiran in pokvarjen...izjeme obstajajo.

Drugače pa že zelo dolgo spremljam njej blog in sva tam dosti na vezi, tako da sem vedel kaj pričakovat. A vizualizacija gibljive slike, je samo nadgradila njej blog in naredila zadevo še bolj zanimivo, saj sedaj vemo kdo je tale naša Ana in kako iskriva in iskrena je.
Kar tako naprej, naša ANČI

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

anibas  

član od: 21.12.2006

sporočila: 497

27. feb 2013 9:03

Titikaka, nič pekočega ni dodala v omako

anibas

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

27. feb 2013 20:35

MBrando je napisal/a:



Drugače pa že zelo dolgo spremljam njej blog in sva tam dosti na vezi, tako da sem vedel kaj pričakovat. A vizualizacija gibljive slike, je samo nadgradila njej blog in naredila zadevo še bolj zanimivo, saj sedaj vemo kdo je tale naša Ana in kako iskriva in iskrena je.
Kar tako naprej, naša ANČI



---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

In kateri blog je to?

Commis débarrasseur

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti