Oddaja ana kuha

pehtranka  

član od: 9.10.2006

sporočila: 163

26. feb 2013 11:06

Meni pa ta oddaja ni všeč, ker je Ana preveč "pocukrana".

Je pa odlična oddaja, tudi ob nedeljah ob 20.uri na na prvem programu Slovenije, "Kdo si upa na večerjo", zabavna, duhovita, papice ravno prav, skratka eno uro smeha. Bravo Jure, Tilen in Inri.

pehtranka

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

26. feb 2013 11:28

Naša Ana malce posnema Ano Ugarković, ki je imela podobno oddajo na dveh hrvaških tv postajah. Majhna kuhinja, preproste jedi, pospremljene s komenarjem, za ne preveč zahtevno publiko.  Ženska kot iz vsakdana za štedilnikom, kar vzbuja občutek, da zmore to vsaka od nas. Naša Ana je malce bolj pocukrana kot je bila hrvaška soimenjakinja, a takšna pač je. Je prisrčna, ni kaj, oddaji daje nek svoj ton. Drugo je, ali nam je všeč ali ne. Mene tudi motijo pomanjševalnice, tega ne maram, a tak način govora je pač prisoten, tu med nami.

 

Kot je omenila bannanna, nekateri se iz teh oddaj ne naučimo kaj novega, je pa vseeno zanimivo tu in tam pogledat, kako se drugi lotevajo priprave enostavnih, vsakdanjih jedi. Sploh, če niso profi kuharji.

 

 

 

mamamia

pirnica  

član od: 21.3.2011

sporočila: 689

26. feb 2013 11:51

Tudi jaz čakam vsaj na kakšno idejo, če že ne povsem nov recept. Oddaja pa tako-tako, ni slaba, pa tudi neki presežek ravno ne. Ano Ugarković obožujem, in tale naša Ana je še precej daleč od nje. Ampak glede na mladost ima še veliko možnosti. Koliko jih bo pa znala ali imela priliko izkoristiti, je pa že druga zgodba. Ji pa želim srečo pri vsem tem, ker ima "potencial".

Oddajo gledam, mi pa ne bo pretirano hudo, če jo bom zamudila.

pirnica

katka285  

član od: 10.6.2011

sporočila: 115

26. feb 2013 16:00

Jaz sem naslednjo oddajo že pogledala na voyo in je super :) Predlagam, da si jo ogledate to nedeljo, ker bo pripravljala kitajsko hrano doma - prav zanimivo kako se da vse to enostavno pripraviti za domačim štedilnikom... Meni je všeč, ker je tako preprosta, simpatična in je vse tako domače - kot da bi gledala sebe včasih ;)

katka285

granatka  

član od: 26.2.2011

sporočila: 20

26. feb 2013 16:34

Se strinjam s tabo hedonist, mene tudi motijo njene pomajnševalnice kot so poperček, limonca, jabolček, solatka itd., tega je res preveč.

granatka

666  

član od: 14.7.2005

sporočila: 686

26. feb 2013 17:35

granatka je napisal/a:

Se strinjam s tabo hedonist, mene tudi motijo njene pomajnševalnice kot so poperček, limonca, jabolček, solatka itd., tega je res preveč.

 ...je rekla granatka Nisem si mogel pomagati  Bom pa tudi jaz to nedeljo poskusil ujeti Ano, da vidim.

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

26. feb 2013 17:44

Ja, se strinjam s Pirnico, da naši Ani še manjka kakšen kilometer, da bo kot hrvaška Ana. Sicer pa mene sploh niso motile pomanjševalnice, še opazila jih nisem, vse dokler nisem tukaj prebrala, da jih uporablja. Me pa običajno kar motijo. Meni je bila Ana všeč, zato morda nisem opazila njenih napakic, oddaja očitno nima namena biti nek hud presežek. Je pa gledljiva. Očitno tudi nisem preveč zahtevna gledalka. Čeprav, samo enkrat sem gledala Sol in poper, kakšnih par minut, pa mi je bilo dovolj.

 

naor

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

26. feb 2013 19:03

666 je napisal/a:

granatka je napisal/a:

Se strinjam s tabo hedonist, mene tudi motijo njene pomajnševalnice kot so poperček, limonca, jabolček, solatka itd., tega je res preveč.

 ...je rekla granatka Nisem si mogel pomagati  Bom pa tudi jaz to nedeljo poskusil ujeti Ano, da vidim.



Commis débarrasseur

Vrtejbenka  

član od: 15.2.2011

sporočila: 4004

26. feb 2013 19:17

Ana je čisto fajna punca..sva bili tudi v nekaj v kontaktu in je zelo prijazna osebica..pomanjševalnice pa njej prav pašejo..malo čudno bi bilo,če bi tako govorila ena profesionalna kuharica..njej pa se to lepo poda..pa še vedno je lepo uštimana...glede obleke,pa me res zanima mnenje Vendeline Jr.

Hčerki ,pa tudi jaz smo jo in jo bomo gledale,res da recepti niso neki kulinarični presežki,pa saj ni to namen oddaje..vedno se nekaj novega zve,recimo v nedeljo to,da bi lahko Ljubljančani imeli čebele

Taka oddja pritegne mlade,recepti previdevam ne bodo zahtevni..in zame osebno je definitivno boljša,kot pa kakšna druga kuharica ,recimo kje si kdo upa prit na večerjo...

Vrtejbenka

Titikaka  

član od: 13.9.2008

sporočila: 128

26. feb 2013 20:14

Meni je tudi kar všeč, čeprav sem pričakovala nekoliko zahtevnejše in/ali inovativnejše recepte. Morda pa pridejo;) Verjetno bodo tematske oddaje zanimive, se veselim kitajske, JB ipd. Narečje me niti ne moti toliko, dvojina pa kar precej - ne gre za zahtevno slovnico, ampak za pravilno rabo slovenskega jezika, ki bi se moral v medijih zahtevati. Me pa zelo moti, da ne objavijo receptov - na njeni FB strani sem prebrala, da ji tega ne dovoli ekipa. Saj bi lahko do njih prišla sama, če bi predvajala večkrat Voyo, ampak na žalost tega časa nimam. Recimo, zadnjič me je zanimalo, ali je dala kaj pekočega v omaku putanesca, ker sem to na TV zamudila...

Skratka, bilanca je pozitivna in upam, da se kaj novega tudi naučim;)

Titikaka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti