Gostilna išče šefa - resničnostni šov na poptv

  Ampak sedaj je pa ratalo res zanimivo, ker so začeli s svojimi kreacijami jedi. Mimogrede, Binetova pica mi je zelo všeč, res čisto drugačna od pic, ki jih poznamo. So pa rdeči narobe razumeli, ker so testo barvali, že na pogled mi niso delovale apetitlih, kar jim je povedal tudi Bine. Bo pa zanimivo jutri, ko bodo ljudje presojali o ceni njihovih kreacij. 

mopsika

No, pa smo le spoznali Emila.

fasulas

Kako pa doma naredimo tega Emila?

Zelda

 Zelda,mislim,da je recept tu:   http://www.kulinarika.net/recepti/16742/kruh/drozi/

mopsika

Smešna mi je bila pica, kateri so testo pobarvali s sipinim črnilom...izgledala je, kot da bi bila iz kamna  Jedilniki so, ki so jih tekmovalci pripravili so zanimivi.

V vsaki oddaji vidim kako se Blaž dotika tistega herpesa in potem brez umivanja rok hrane. Njegovo poskušanje hrane s prsti, praskanje herpesa, spet na hrano...očitno gostov ne moti pomanjkanje higiene.

 

In to naj bi bila gostilna na nivoju...ne hvala herpes.

nxyz

  Nxyz, se popolnoma strinjam z vsem, kar si napisala, tudi  mene je zmotilo to Blaževo ravnanje. Sicer pa se mi zdi, da  si prav vsi tekmovalci v gostilni res  premalo umivajo roke  , kot da bi se vode bali  

Glede na to,da je šef Bine zelo strog in precizen, se mi zdi izredno čudno,da tega ne opazi.


mopsika

Sporočilo je spremenil(a) mopsika dne 01.okt 2015 17:46

Meni je pa zanimivo ,da se res povsod toliko govori o tem herpesu ...pač padla mu je odpornost in je dobil velik herpes je pa dejstvo ,da se lahko herpes vleče tudi 14 dni.Drugače mi pa navijam za Alenko in Luigi-ja



bela120

Sporočilo je spremenil(a) bela120 dne 01.okt 2015 21:04

Mislim, da se ne bi, če bi imel čez kakšen obliž ali pa da si ga vsaj ne bi nonstop praskal in potem z neumitimi rokami prijemal hrane, ki se streže. No, bo pač invazija herpesov med gosti, kar naj, če si ga želijo.

 

Nekateri si herpesa pač ne želijo, zavedali so se, da grejo na tv, kjer jih gleda masa ljudi, lahko bi malo bolj pazili.

nxyz

Nxyz se popolnoma podpisem in delim tvoje mnenje.

jaša

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtrimljanka
malo za hecNikita2
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti