Ko nam naši otroci vozijo svoje fante in punce domov

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

23. sep 2012 18:38

Kamela, presojati karkoli na splošno zgolj in samo z enim primerom, je, če nič drugega, metodološko slabo. Zgolj zato, ker ti veš za eno familijo, ki je drugačna od tvoje, še ne velja ugotavljati ničesar, razen tega, da smo ljudje različni. (Kar pa si najbrž vedela že prej).

Vendelina jr.

Kamela  

član od: 16.7.2012

sporočila: 92

23. sep 2012 19:21

Se opravičujem ampak s tem nisem mislial nič slabega, nevem zakaj potem takšni ˝napadi˝ pač moje mnenje.

Kamela

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

23. sep 2012 21:01

Po raziskavi zgodovinarja so se v naši dolini v začetku 20.stoletja ženili okoli 35.leta.

F r i n a

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2511

23. sep 2012 21:14

No, a vidiš,Frina, ni čudno, da mi je  šlo vse v franže, ko sem se neumnica možila pri 24!

Zdaj se pa sploh ne bom več!!!  Samo še 

 

marjja

Kotarca  

član od: 13.6.2010

sporočila: 614

24. sep 2012 5:13

frina je napisal/a:

Po raziskavi zgodovinarja so se v naši dolini v začetku 20.stoletja ženili okoli 35.leta.



F r i n a

 

Naš župnik, ki nam vsako leto leto za božič pripravi statistiko, doda tudi kako zanimivo primerjavo za 100 let nazaj.

Spomnim se,da je bila povprečna starost zakoncev v naši fari za ženske med 22 do 23, za  moške pa okoli 30 let.Ta podatek sem si zapomnila, ker so me hecali, da je čas, da se pravim v red, ker sem pač toliko stara.

Vračanje nazaj v stare čase ni  nujno  slabo, v določenih primerih bi bilo hudo koristno.

Tisto o 13, 14 letnih otrocih ki se obiskujejo in prespijo drug pri drugem pač pa presega mejo zdrave pameti. Me prav zanima, če se bodo taisti otroci s tako vnemo obiskovali svoje straše, ko jih bodo, po njihovi lastni  logiki kaj kmalu po štiridesetih, spravili v dom za ostarele.

 

 

Kotarca

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

24. sep 2012 5:53

 

Hej, pazite, kaj govorite! Pardon, pišete. Midva zelo lepo šofirava, kljub temu da sem spadala (še) v skupino najstnikov, ko sem se poročila.

 

 

Vanja

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

24. sep 2012 6:30

Vanja: 

Ežoj: Se popolnoma strinjam. Vpliv Tv-ja in bombandiranja medijev iz vseh smeri in virov je preseglo vse meje zdravega razuma. Ziziko videt je sedaj nekaj takega, kot iti po mleko. Že samo reklama za šampon pokaže več, kot erotični filmi nekoč. ĐIZS

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2511

24. sep 2012 7:12

Moja draga Grace, komu ali čemu je bil tvoj zadnji post namenjen? Nisem skapirala.

marjja

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

24. sep 2012 9:00

Moja petletna nečakinja je prosila očija, če lahko prespi pri fantu. Problem je v tem, da se zelo premetava, to misli ona in je zadnjič prespala pri prijatleljici, kjer je zbila polico s stene. To, da ima ponočo še pleničko, pa ji ni predstavljalo težave.

F r i n a

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

24. sep 2012 11:56

Kamela je napisal/a:

Se opravičujem ampak s tem nisem mislial nič slabega, nevem zakaj potem takšni ˝napadi˝ pač moje mnenje.



Kamela

Ni se treba opravičevati. Samo velja sprejeti, da to, da nekdo kakšno stvar drugače vidi, kot jo vidiš ti (in ti to tudi pove), še nikogar ne napada. Ne z in ne brez narekovajev.

Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti