Ko nam naši otroci vozijo svoje fante in punce domov

Viva Meier  

član od: 20.12.2009

sporočila: 673

20. sep 2012 19:32

Pa sej rit nazebe tudi v Štepanjcu v kleti v kolesarnici... 

Viva Meier

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15824

20. sep 2012 19:44

obstaja tudi možnost je, da katerega od udeležencev popikajo komarji po riti, ena pa je tudi, da na zarošene šipe avta potrka policija ... No, legitimirajo in potem zaželijo prijeten večer še naprej

 

 

mamamia

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

20. sep 2012 19:47

Še nekaj je hujše: da po po pogovoru z ženo pustiš  odprt mobi in ima žena prenos  kopulacijev živo naravnost iz avta, pri tem pa tudi izve, da imata goolobčka skupnega otroka. Saj imajo tudi odrasli stisko s primernim abientom.

F r i n a

Sporočilo je spremenil(a) frina dne 20. 2012 19:50

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

20. sep 2012 19:48

Matr, spet smo pri riti, sedaj celo brez gat!

ežoj

moj svet  

član od: 23.1.2012

sporočila: 243

20. sep 2012 19:59

Obstaja tudi možnost, da udeleženca prineseta domov kup novih hišnih ljubljenčkov "klopov" 

moj svet

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15824

20. sep 2012 20:13

ežoj je napisal/a:

Matr, spet smo pri riti, sedaj celo brez gat!



ežoj

 

Ja, hero, malo te ni zraven, pa je že razvrat tu ...

 

Ko smo že pri doživljajih z avtom: pred leti sta dva mladoletnika v gozdu na obrobju mesta s fotoaparatom prežala na parčke, ki so se tam muckali v avtu (še v časih pred digitalcem). Ko sta mulca videla, da je par opravil, kar se je pač bil namenil opraviti, sta stopila do okna, potrkala, povedala, da sta fotografirala avto itd... ter zahtevala denar. Nekaj sta v nekaj dnevih nabrala, potem pa se je sfižilo: ko sta enemu paru spet tako zagrozila, kaj da bo, je dedec stopil iz avta in mu rekel, naj kar pošlje slike, komur pač misli da mora, ter ga ekrat obrisal okoli ušes. Fanta je tudi prijavil policiji -  bila sta namreč mož in žena ...

mamamia

Migla  

član od: 16.6.2004

sporočila: 1892

20. sep 2012 20:20

mamamia je napisal/a:

ežoj je napisal/a:

Matr, spet smo pri riti, sedaj celo brez gat!



ežoj

 

Ja, hero, malo te ni zraven, pa je že razvrat tu ...

 

Ko smo že pri doživljajih z avtom: pred leti sta dva mladoletnika v gozdu na obrobju mesta s fotoaparatom prežala na parčke, ki so se tam muckali v avtu (še v časih pred digitalcem). Ko sta mulca videla, da je par opravil, kar se je pač bil namenil opraviti, sta stopila do okna, potrkala, povedala, da sta fotografirala avto itd... ter zahtevala denar. Nekaj sta v nekaj dnevih nabrala, potem pa se je sfižilo: ko sta enemu paru spet tako zagrozila, kaj da bo, je dedec stopil iz avta in mu rekel, naj kar pošlje slike, komur pač misli da mora, ter ga ekrat obrisal okoli ušes. Fanta je tudi prijavil policiji -  bila sta namreč mož in žena ...



mamamia

 

 

 

Ma ste duhoviti! Super branje.

 

Migla

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

20. sep 2012 22:45

Zakaj se mi nekako zdi, da se pojavlja nekekaka paralela med življenjem mladih parov in našim spominjanjem, kaj je bilo potrebno potrpeti in da tudi odrasli rabijo svoj pravi čas in kraj.

Mogoče pa nekateri straši v spominu na svoje tegobe preveč popuščajo mladeži in si mislijo, da jim delajo uslugo, ki so si jo želeli oni, pa je niso imeli.

In da tudi kasneje nastane težava, kam bi se dal.

Sem razmislila, da tudi pri svojih resnih letih si ne bi drznila v svoje stanovanje v skupni hiši pripeljati  kaktusa meseca ( Vanja, hvala za idejo).Prepričujem dve mami mojih znank, da jih ne briga, ali tip od njene abrahamke spi  pri njej enkrat, dvakrat, ker itak pjetlu dani idu. se jima niti sanja, koliko prepričevanja je potrebno tudi za taka soglasja, ko imaš svoj hladilnik, svoj pralni stroj in je promenda v drugem nadstropju.

F r i n a

Lila Roza  

član od: 13.11.2010

sporočila: 128

21. sep 2012 8:50

kozamurnik je napisal/a:

Mislim pa da večina mladih ne pomisli na drugo, čisto praktično in tudi sociološko stran svoje trenutne zveze, ki je seveda tista prava, bo trajala vedno in niti trenutek ne more živeti brez nje. Zato je samoumevno, da morata biti povsod skupaj, pri obeh starših, ker drugače ne gre.

 

Pri nas že ni tako, je situacija taka, da se družimo samo z njegovimi. Niso vse družine popolne in nič na svetu ni samoumevno.

Lila Roza

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti