Sladica k nedeljskem kosilu...na pomoč

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

16. sep 2012 16:32

Meni bi bil rižev narastek OK za zajtrk,nikakor pa ne za sladico po nedeljskem kosilu oz. kateremkoli kosilu. Enako je s poticami in štrudli.

Po kosilu kako sadje, granita, sorbet in tega ravno toliko, da je za lušte potešit.

Vanja

zeta  

član od: 21.5.2009

sporočila: 1353

16. sep 2012 16:47

Ma, jaz se rade volje pomatram s kakšnim kosom sladkega po kosilu, mal je pa treba potrpet, a ne?

zeta

Balenka  

član od: 28.4.2004

sporočila: 2825

16. sep 2012 17:19

frida, nedeljsko kosilo je nabrž že za vami. Lahko pa nam zaupaš, s čim ste potešili željo po sladkem?

Balenka

noemi  

član od: 4.10.2008

sporočila: 364

16. sep 2012 18:21

Sicer ne bom odgovorila na vprašanje, itak je za sladico danes prepozno. Ko sama razmišjam, kaj bi v nedeljo spekla, vedno izhajam iz tega, kaj mi tisti dan "bolj leži". Danes je bil to jabolčno skutni zavitek, ga že skoraj zmanjkuje. Rižev narastek pa smo imeli včeraj, ker je bila glavna jed bolj na "easy" - krompir na zevnici. Saj, roko na srce, tole ne paše najbolj skupaj, ma smo preživeli in vse nam je šlo v slast.

Noemi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti