Cake pops

Sunny09  

član od: 25.11.2009

sporočila: 219

30. apr 2013 19:32

za redčenje candy melts je dobra kakršnakoli rastlinska maščoba (olje, rastlinska mast), tudi kokosova...

Jaz redčim z navadnim sončničnim oljem... sicer se pri nas da dobiti tudi paramount chrystals - kot nekakšna palmova mast, ki je prav namenjena za to.. 

Sunny09

Vesnozaver  

član od: 16.1.2011

sporočila: 66

2. maj 2013 20:39

 

danes smo namesto sončka delali rumene cakepopse:)

Candy meltse sem redčila z Crisco rastlinsko mastjo.

 

lpv

 

 

Vesnozaver

KATILENKA  

član od: 19.7.2013

sporočila: 8

28. nov 2013 19:43

Pozdravljene, kupila sem Zenker-jev teflonski pekač za cake popse, sedaj sem pa v dilemi kakšno biskvitno maso naj naredim. Pekač je sestavljen iz dveh delov, v spodnjega nadevaš testo in pokriješ. Kaj mi priporočate?Mogoče testo za mufine? Ali je katera že ekspirementirala s temi pekači za cake popse?

 


KATILENKA

Sporočilo je spremenil(a) KATILENKA dne 28.nov 2013 19:44

urssa  

član od: 25.12.2005

sporočila: 380

29. nov 2013 7:34

bannanna je napisal/a:

tole pa je ena fora. sama imam sicer v torti rada več kreme kot biskvita, vendar če je biskvit kot kakšen limonin kolač. zmaga :D

 http://easybaked.net/2013/01/25/polka-dot-cake/

 

 

Čisto mimo teme, vendar...Torta res lepo izgleda, vendar pa obupujem vsakič, ko vidim recept za torto, biskvit, ..., ki se začne z

"2 boxed white cake mixes (plus the oil, water and eggs to make them according to the package)" (2 mešanici za belo torto plus olje, voda, in jajca, kakor piše na škatli)

Pa da ne bom preveč okregana. Katilenka, poizkusi s kakšnim bolj kompaktnim tortnim biskvitim. Zdi se mi, da bi se lepo obnesel. Npr. tukaj na kulinariki je meni zelo všeč tale: klik. S tem, da lahko del moke nadomestiš z mletimi lešniki, orehi, dodaš limonino lupinico, malo limoninega soka, pa imaš limonin biskvit, lahko vmešaš kakšne borovnice (no to zna biti mogoče že prerahlo).Ta biskvit je zelo hvaležen in ga vsaj po mojih izkušnjah težko pokvariš.

 

Sporočilo je spremenil(a) urssa dne 29.nov 2013 07:35

DBpek  

član od: 19.6.2012

sporočila: 994

29. nov 2013 8:37

V bistvu ji je samo pokazala na kakšen način se lahko uporabijo tudi kroglice iz takšnega pekača.

Pomoje bi se dalo speči tudi iz bannaninega objavljenega recepta za popolno čokoladno Hershley torto, vendar z manj sladkorja.

DBpek http://easy-recepti.blogspot.com/

MissLady  

član od: 1.7.2005

sporočila: 811

29. nov 2013 9:46

jaz bi pa kupila tale aparat za cake pops .... kje se ga dobi in katerega mi priporočate?

MissLady

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

29. nov 2013 11:06

ga nimam, nasla pa sem da ga prodajajo pri Conradu

"Stressed is desserts spelled backwards!"

regina  

član od: 17.9.2007

sporočila: 724

29. nov 2013 13:22

KATILENKA, poglej na www.designetc.org pod recepti. Mase je ravno dovolj za njihov pekač iz silikona za 18 kroglic. Zenkerjev pekač jih ima več, zato recepte količinsko prilagodi. Imam sicer oba pekača, vendar se trenutno bolj ukvarjam s tortami, bom pa tudi v bljižnji prihodnosti spekla cake popse v zenkerjev pekaču. Če se ne znajdeš, me prosim kontaktiraj na ZS.

regina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti