Uefa euro 2012

Mygrace

sporočila: 6506

6. jun 2012 16:10

Tudi OI na Kitajskem...pa Evrosong.....

Je res treba vse porušiti, izseliti, pobiti....?

 

(bohnedej da nam kdo našo sramoto kaže press)

 

Fuzbal me je nehal zanimati, prav tako akterji te baže....itak nihče več ne igra zaradi igre ampak zaradi dinarčkov. Pa ne mi zdaj posoliti pameti s tisto, da je denar sveta vladar. Dokler se s to frazo strinjam, bodo pobijali šibke.

Menda potemtakem tudi jaz enkrat pridem na vrsto, kajneda?

 

In ne vem čisto točno, zakaj mi pri tej temi o mladem mesu prihaja v spomin nek film z Bette Davis v glavni vlogi...se ne spomnim naslova, spomnim se le, da je še na stara leta pletla mašnice v svoje kitke....

 

Mygrace

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

6. jun 2012 16:17

spagon je napisal/a:

 

 

MamaF groza, pa šokirana sem nad nekaterimi komentarji pod novico v linku, ki si ga pripela. Kaj je ljudem??

...

 Je pa bolj luštno v sodniških vrstah, predvsem zaradi našega Damirja Skomine. Fant ima avtoriteto ni kaj



saša

Spagon, sem se navadila, da komentarjev na informativnih stvareh že dolgo ne berem

Ja, tudi to so obazi naše Evrope. Podobno "čiščenje" se je dogajalo tudi v Azerbajdžanu pred Evrovizijo. Samo, da se na ekranu vse blešči, pa "je vse v najlepšem redu" ...

http://www.delo.si/novice/svet/evrovizijski-spek

 

Skomina pa zna zbujat skomine

Mojca

tresk  

član od: 4.8.2006

sporočila: 115

6. jun 2012 17:28

spagon je napisal/a:

Se strinjam glede Yoanna Gourcuffa.

 

 

AUČ!

 

"You learn something new every day..."

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

6. jun 2012 20:16

V Ukrajini odstranujejo pse, na Kitajskem so za potebe olimpiade brez vprašanja šreselili, iazselili, tazselili, kakorkoli, na zisočeljudi, soseske zravnali z zemljo in zgradili objekte.

Ja, to je druga plat velikih prireditev.

 

Ampak dober nogomet pa vseeno rada pogledam, igro, ne smo kakega lepega mladca.

mamamia

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

6. jun 2012 23:20

Jaz sem danes cel dan zamorjena, ker  je na našem dvorišču končal svoje mačje življenje en brezdomni muc. Zastrupljen. In sem poskrbela, da so ga odpeljali. Tako sem besna na mačje morilce, ker jih zastrupljajo zato, da jim ne bi kakali po angleški travci.

Vam dekleta, ki pa vam nogomet kaj pomeni, si ga pa privoščite.

Ta svet je bil in bo in lep in grozen, mi opazovalci pa lahko samo gledamo in bolj malo storimo.Čeprav je mimo teme: zelo se zavzemam za sterilizacijo brezdomnih živali. Tudi vi po svojih močeh poskrbite za to, da bo čim manj nedolžnih bitij kruto končalo.

Se opravičujem, ker je tema nogomet, prva najbolj pomembna postranska stvar na svetu. Bolje, da norijo za žogo in noro služijo, kot pa kaj drugega.

 

naor

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

6. jun 2012 23:35

Tale tema je šele zajadrala s tira.

Vanja

_tmickena_  

član od: 20.6.2006

sporočila: 293

7. jun 2012 1:16

Fuzbal tajm! Še mal še mal! (da spet nazaj navežem temo, sicer pa se strinjam, da živali niso nič krive!)

Priznam, da sem pa nastrojena proti Italiji, samo da oni ne zmagajo :)...

Drugače pa my fav:

Steven Gerrard,

John Terry (jaja, sej vem ja... :)

Mathieu Debuchy,

Nigel de Jong,

Robin van Persie,

Xabi Alonso,

 

če se že gremo o nogometaših... :) glede ekip pa naj naj Anglija, potlej pa Nizozemska in Švedska, no ampak samo da ne bo Italija, kar ne bi sploh blo nič čudnega.. Pustimo se presenetit!

_tmickena_

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

7. jun 2012 7:24

tmickena vidim da imava radi iste fante pa iste reprezentance :) Xabi Alonso je res fajn dedec!

Drugač pa pr Angležih nista švoh niti Ashley Cole in Theo Walcott.

saša

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

7. jun 2012 8:50

Zdaj bom pa res pogledala angleško repko, ker mene je tam vedno bolela obupna nefotogeničnost postave.

Glede Ukrajine - ta država ima objektivne probleme z demokratičnimi standardi in načini, kako tam eliminirajo politične nasprotnike (Juščenka so zastrupili, Timošenkovo so ekspresno obsodili na 7 let in sedaj nima dobre zdravstvene oskrbe....) in tu je vedno znova dilema, ali bi na tako državo vršili pritisk skozi informiranje o tem, kaj tam počnejo, ali pa bi zadevo malo bojkotirali. Trenutno je še vedno v zraku najava, da politiki ne bodo hodili na tekme v Ukrajini (tam je finale), ko bodo tam igrale njihove reprezentance, ker Janukovičeva oblast maltretira Timošenkovo.

In si mislim, da če bo nogomet in masa ljudi, ki bodo prišli na tekme, naredila kak korak v smislu senzibliziranja javnega mnenja v Ukrajini, potem je dobro, da je prvenstvo tam.

 

Vendelina jr.

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

7. jun 2012 8:58

Ja, Vanja prav imaš. Tudi sama sem prispevala.

 

naor

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti