Seznam prehrambenih izdelkov s katerimi niste bili zadovoljni?

Lila Roza  

član od: 13.11.2010

sporočila: 128

21. maj 2012 10:40

paulina d je napisal/a:

Višnjeva torta iz Špara.Kupila jo je tašča in tako bljek torte še nisem jedla.



paulina d

 

Mene je zmotila smetana, okusa pa ne znam opisat=)

Lila Roza

pinch  

član od: 18.2.2009

sporočila: 89

21. maj 2012 10:46

pakirane mercatorjeve brusnice. bile so mi umetno gumijaste. tiste, ki so pa na merco, da se jih kupi, so pa odlične.

ni živilski izdelek pa vseeno - detergent za pomivanje posode od mercatorja... katastrofa. nič se ne peni, ni občutka, da kaj očisti...

pinch

perpetua  

član od: 11.10.2008

sporočila: 338

21. maj 2012 11:11

Mercatorjev sladkor - čuden, sploh ne karamelizira, je to sploh sladkor?

Mercatorjevi toasti - v primerjavi s toasti Klas(je?) se posušijo, ko jih spečeš, in so taki suhi, tanki...

Mercatorjev "zbrinc" - nearomatičen.

perpetua

aby  

član od: 18.5.2008

sporočila: 539

21. maj 2012 16:20

Meni je pa hoferjev mascarpone ok

Grozno se je obneslo Mercatorjevo maslo -drobljivo in vodeno.

Piškoti pekarne Rogljič - me je imelo da bi jih poklicala in vprašala če sploh vedo kaj ponujajo (totalno brez okusa, niti sladki niso bili, kot bi imela v ustih žagovino).

Hoferjevi navadni jogurti, kisla in sladka smetana (medel okus in vodenost).

Hoferjeve začimbe (skoraj brez okusa).

aby

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

21. maj 2012 20:54

Joj, nam je Hoferjev navadni jogurt odličen - tisti z marjeticami na embalaži. Gost in okusen.

tulka

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

21. maj 2012 21:09

Tulka meni tudi. Samo tega kupujem.

Slabi so Mercatorjevi toasti, Šparov ementalec, Šparove in Mercatorjeve mocarele v slanici (za njimi ostane na pici luža).

saša

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

22. maj 2012 0:02

Ja saj hofer ima razlicne jogurte in ta z rozicami je res dober, prav tako skuta enakega dizajna. Saj se lahko hvali mercator z najcenejsimi osnovnimi zivili ce pa je se sladkor ponarejen.

NaturensGalleri  

član od: 8.12.2007

sporočila: 272

22. maj 2012 0:56

Zadnjič sem pozabila omeniti še Schärov prepečenec..drag kot žafran, ampak tako trd, da bi verjetno kamne lažje prežvečila. Pa špagete sem tudi kupila samo enkrat..ne samo, da so se sprijeli, tudi razkuhali so se, čeprav sem jih kuhala manj časa, kot piše na paketku. Ostale stvari iz njihove ponudbe so pa fajn.

Razočarali so me tudi Sparovi albert keksi iz Free from linije..bili so nenormalno mastni in imeli so tak odbijajoč vonj (ga ne znam opisati), da jih niti za piškotne drobtine nisem mogla porabiti, romali so v smeti.

NaturensGalleri

pi.kica  

član od: 19.8.2007

sporočila: 75

23. maj 2012 0:44

Tale "jogurt z rožicami" je verjetno tisti iz bio linije- je tako? Ta je tudi meni odličen, vsi ostali Hoferjevi navadni so pa za moj okus ekstra zanič(sadnih pa itak ne kupujem).

Z Mercatorjevimi toasti je pa tako: Obstajata dva: eden v rumeni vrečki, dela ga Žito in je zanič; potem je pa še eden v modri vrečki, dela ga Klasje, ta je pa odličen.

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

23. maj 2012 0:57

Mercator sladkor v prahu: nek romunski. notri so debele in trde grude, tako da sem uničila moje sito za sladkor. že to da sem ga morala sejati, ne paše najbolj, da imam pa še sito zlomljeno :S pa kako lahko dajo sladkor v prahu v papirnato vrečko ? ko itak vsa vlaga skozi pride.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti