Kuhinjski nozi?

izzy  

član od: 23.3.2003

sporočila: 43

tema odprta - 10. jan 2004 15:27 | ogledi: 2.044 | odgovori: 5

Kaj uporabljate?

Sam sem malce "sparal" in nekaj casa uporabljal "wal-mart" noze za $30 in si zelel dober set nozev...

Za novo leto me je zena razveselila s kompletom "Contemporary Cutlery Set with Wood Block, 15-pc., by Calphalon" http://www.cooking.com/products/shprodde.asp?SKU=197

Zelo sem zadovoljen (tudi epinion.com jim je dal 5 zvezdic). Se posebej mi v roki lezi 20cm "sefovski" noz.

Lep balans in zelo dobro rezilo, ki ga z lahkoto ohranjam ostrega.

Iztok Umek

vesna.p  

član od: 21.12.2003

sporočila: 32

10. jan 2004 18:01

TUDI MOJ MOŽ ŽE NEKAJ LET IŠČE DOBER KUHINJSKI NOŽ. ČE BI SEŠTELA CENE VSEH NOŽEV, KI SMO JIH ŽE KUPILI BI ŽE TUDI IMELI "PROFI" NOŽE PRI HIŠI. PROSIM JAVI ČEZ NEKAJ ČASA, ČE SE RES DOBRO OBNESE-ČE SE ŠE DA DOBRO NABRUSIT. LP Vesna.p

izzy  

član od: 23.3.2003

sporočila: 43

14. jan 2004 15:30

Noben drug nima nobenih komentarjev o kuhinjskih nozih? Iztok Umek

Tatjana  

član od: 10.4.2002

sporočila: 301

14. jan 2004 15:56

Jaz imam same slabe. A obstaja kakšen tečej za brušenje nožev??? Tatjana

izzy  

član od: 23.3.2003

sporočila: 43

15. jan 2004 4:12

Tatjana, slabih nozev se ne da dobro nabrusiti. Za vzdrzevanje dobrih nozev je dovolj "jeklo" oz. tista namagnetena "palica", ki jo kupis v kompletu z nozi. Ce to ne pomaga, jaz nesem noz k izkusenem brusilcu nozev (v zadnjih treh letih ga nisem obiskal, nekaj casa zato, ker nisem imel nozev, ki bi se mi jih splacalo brusiti, sedaj pa z novim kompletom se ni potrebe, verjetno bo potreba vsako leto ali dve). Sam sem vedno bolj zadovoljen s svojimi Calphalon nozi. Iztok Umek

boka  

član od: 29.1.2004

sporočila: 12

30. jan 2004 7:47

Sam uporabljam TITANIUM 2 PROFESIONAL in sem z njimi izredno zadovoljen. Bostjan

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti