Kosila

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

20. mar 2012 17:25

Drage moje, takšnih butljev kot je mož od kolegice, je na tone. Sicer je tole offtopic, ampak vseeno.  Danes sem srečala dva. Modela sta se pogovarjala v Valvsorjevem parku in eden je imel na vrvici psa, ki je lajal in se zaganjal v vsakega pešca, ki se je približeval. Sama vsled rekonvalescence še bolj počasi hodim in zadnje, kar bi želela je to, da se vame zaganja en srednje velik pes. Zato sem od daleč vprašala, če je tale pes pod kontrolo. In sta me modela pogledala, rekla, da je pes maksimalno varen in kaj, da "vešča suha, te bom tok u rt sunu", zaj***. Sem rekla, da se a) takole z mano ne govori, da b) jaz govorim, onadva sta tiho in c) da grem sedajle prijavit do policije, ker da pes nima nagobčnika in se zaganja v ljudi....Sta še nekaj bentila. Jaz sem odkorakala do Policije na Prešernovi, povedala, da je v parku človek s psom, ki se zaganja v ljudi in da je bil verbalno grob...in sem dobila spremstvo v obliki policaja, ki je šel z mano pogledat ta dva modela v bližnji park. Si lahko mislite, kako so vsi (inkluzive pes) stisnili rep med noge, ko so videli, da sem se vrnila s policajem. Policaj je potem v njemu lastnem tonu razložil občanoma, da njuno vedenje ni primerno in da naj lastnik psa obvlada psa, če gre z njim na sprehod.

 

In bi rekla, da tip, ki se petelini z neukrotljivim psom, doma verjetno usede za mizo in čaka, da se bo sama od sebe napolnila.....

Vendelina jr.

ursus_le  

član od: 25.5.2008

sporočila: 227

20. mar 2012 17:51

Vendelina jr. je napisal/a:

In bi rekla, da tip, ki se petelini z neukrotljivim psom, doma verjetno usede za mizo in čaka, da se bo sama od sebe napolnila.....

Vendelina jr.

 

Jaz bi pa prej rekla, da je obratno. Da se tipi, ki se zunaj, ko zbezijo izpod nadzora zene, neki petelinijo, doma pa so ene take roza copatke z velikim belim cofkom spredaj.

Drugace pa cestitke, ker si res odlicno odreagirala!!!

urska

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

20. mar 2012 18:07

En tak podobenn tip je enkrat imel smolo, da sem jaz bila na sprehodu z večjim psom ( pa še nevaren je bil videti, čeprav je bil v bistvu zelo ljubezniv mačkon ...), kot je bil njegov, seveda je bil moj na vrvici, njegov ne. Se je njegov pitbull zaganjal v mojega, sem ga opozorila, naj da psa na lajno, ker drugače ne garantiram, kaj bo z njegovim  psom... Zviška me je vprašal, če se zavedam, da je njegov pes "bojna linija", jaz sem potem malo popustila prijem z vrvico in se je moj bulimastifi malce ustopil, dvignil rep pokonci kot anteno in je čisto tiho samo zarenčal... Tisti iz "bojne linije" je nesigurno obstal, psa sta se spogledala in nepripeti pes je dal rep med noge in se umaknil. Sem zviška lastniku rekla, da je pa to res "huda bojna linija", ko mu nepripet cucek da rep med noge ob srečanju s psom na vrvici in tip je potuljeno odšel.  Jaz sem pa  ponosno odkorakala naprej, čeprav me je bilo strah kot psa ...

 

Ker eni očitno razumejo samo en jezik, tistega, s katerim sami govorijo.

mamamia

alibaba  

član od: 4.12.2007

sporočila: 328

21. mar 2012 8:25

mamamia je napisal/a:

...jaz sem potem malo popustila prijem z vrvico in se je moj bulimastifi malce ustopil, dvignil rep pokonci kot anteno in je čisto tiho samo zarenčal...

mamamia

 

matr maš jajca!

alibaba

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

21. mar 2012 12:47

alibaba je napisal/a:

mamamia je napisal/a:

...jaz sem potem malo popustila prijem z vrvico in se je moj bulimastifi malce ustopil, dvignil rep pokonci kot anteno in je čisto tiho samo zarenčal...

mamamia

 

matr maš jajca!



alibaba

 

Ja, vsekakor, tresla sem se kot šiba na vodi,  jih je imel pa naš pes ... (so me doma podučili: če pride do pasjega pretepa, samo spusti vrvico, za psa se pa ni treba bati ...).

 

mamamia

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

21. mar 2012 14:09

Tole vas bo "zabavalo": Ob shodu milijonov moških 96-ga leta, so naredili nalepke za avte in se je dalo videti sledeče:

"I pledge from this day forward I will never abuse my wife by striking her, disrespecting her, for she is the mother of my children and the producer of my future."

 

Smeški ne delajo, bi sicer prilimala nekaj butnglav in obupov.

 

 

 

 



Vanja

Sporočilo je spremenil(a) Vanja_v_ZDA dne 21. 2012 14:09

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

21. mar 2012 14:16

Ježeš, a to so imeli kakšni orto-repbulikanci in kar je še hujšega od tega svoj shod?

Vendelina jr.

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

21. mar 2012 14:20

Vendelina jr. je napisal/a:

Ježeš, a to so imeli kakšni orto-repbulikanci in kar je še hujšega od tega svoj shod?

Vendelina jr.
Tole je pa tako čudovit freudian slip, da ga moram citirat s poudarkom. lp, proxima

Mygrace

sporočila: 6506

21. mar 2012 14:30

Bom jaz napopala butnglave 

  

 

in obupe

 

 svete Neže pa nimamo med smeški, škoda!

 

   

 

 

Mygrace

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti