Poligraf

syu  

član od: 10.9.2009

sporočila: 482

2. maj 2012 12:20

Hvala Viva Meier za tvoje vspodbudne besede.

Moram priznati, da šok še ni popustil in si moram žal pomagati s tabletami.

Ne jem, ne spim in samo premišljujem zakaj jaz.

syu

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

2. maj 2012 13:19

Draga syu,

Nehaj se mučiti z raglabljanji, zakaj ti, ker to prav nikamor ne pelje. Nehaj se tudi smiliti sama sebi, saj je  veliko ljudi, ki jim iztečejo pogodbe za določen čas in jim jih potem ne podaljšajo. Zaradi tega pač ne nosiš žiga na čelu (pa tudi zaradi praznega trezorja ne). Jutri je prvi delovni dan in jutri se začne tvoje novo delo, namreč iskanje nove službe. Za to potrebuješ jasno glavo in jasne misli. Zberi se, uredi formalnosti na zavodu za zaposlovanje, sprašuj, sprašuj, sprašuj o vsem, kar ti pripada in kaj ti nudijo. Razmisli, kaj hočeš, kaj znaš, v čem si boljša od drugih, kaj lahko ponudiš, česar drugi ne morejo. Spravi skupaj tak življenjepis, ki bo tvoje bodoče delodajalce prepričal, da te potrebujejo. Razmisli, ali si pripravljena kak mesec delati brez plačila, če ti dajo možnost, da se dokažeš. Predvsem pa se zavedaj, da ni konec sveta, če enkrat malo nadrsaš, ampak je to nova izkušnja, ki te bo marsičesa naučila. Že res, da človek potrebuje tudi srečo v življenju, ampak samo s srečo tudi ne prideš daleč. Pa to jamranje, kako samo barabe dobro napredujejo, prepusti tistim, ki se z lastno pametjo in delom ne znajo dokazati. Ti se znaš. Torej?

Zavedaj se, da te ljudje okoli tebe podpirajo. Imaš družino, prijatelje - vsi so na tvoji strani. Glej torej naprej (saj veš - Oscar WIlde je rekel, da so zanimivi moški s prihodnostjo in ženske s preteklostjo - in s tem ni mislil tistih, ki živijo v preteklosti, pač pa tiste, ki jo znajo obrniti sebi v prid). 

Drži se!

 

Sonja

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

2. maj 2012 14:52

Syu ... nič ni narobe, če se za nekaj časa prepustiš žalosti, bolečina pač mora iz tebe. Toda dovoli si tudi zadihati, vzdigniti glavo in odločno odkorakati naprej. Obriši solze in prisluhni tvojim najbližjim, ki te prav gotovo podpirajo.

Sa vem, težko je, ko se človek počuti najbolj na dnu, verjeti vzpodbudnim besedam - pa vendar, ne očitaj si, zakaj si ravno ti doživela to. Zaupaj v svoje sposobnosti in pogumno v nov dan. Srečno!

Mojca

moj svet  

član od: 23.1.2012

sporočila: 243

3. maj 2012 8:38

Syu, mamaF ti je zelo lepo napisala, žalost bolečino in tudi nenazadnje jezo je treba preboleti, nato pa vzdigniti glavo in jasnih misli naprej. Vse to so faze, skozi katere moramo. To ni nič narobe, tudi kdaj kakšna tableta.

Ker, ko si na tleh nimaš več kam pasti, lahko se samo še dvigneš. Želim ti vse dobro in SREČNO

moj svet

_tisa_  

član od: 20.1.2010

sporočila: 343

3. maj 2012 21:29

Syu, enako, kot tri predhodnice... Ne daj se!

Srečno!

manca51  

član od: 5.5.2008

sporočila: 511

3. maj 2012 22:15

Syu , vse bo še v redu , verjemi ! Saj veš , kar te ne ubije , te še bolj okrepi , zato dvigni glavo , še veliko lepega je pred teboj . Nikoli ni tako hudo , da ne bi moglo biti še huje . Vem , da ti je sedaj zelo ,  zelo težko , a zaupaj vase , v svoje domače in prijatelje , ki ti sigurno stojijo ob strani . Nisi sama ! 

      Po vsakem , še tako hudem nalivu vselej posije sonce . TUDI ZATE BO !

manca51

syu  

član od: 10.9.2009

sporočila: 482

4. maj 2012 14:49

Hvala vsem za dobre misli in spodbudne besede, enako hvala za vsa zasebna sporočila.

Vsekakor se javim po 10. maju, ko bo ta poligraf za mano.

Prijazne dni vam želim

syu

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

4. maj 2012 16:06

Kot je nekdo zapisal:  ni pomembno, koliko krat v življenju pademo, pomembno je, da se vedno znova poberemo.

Glavo gor!

 

mamamia

syu  

član od: 10.9.2009

sporočila: 482

16. maj 2012 19:19

Pozdravljeni

Kot sem obljubila, se vam javljam.

Poligrafsko testiranje sem uspešno prestala .

Zdaj ko sem dokazala nevpletenost v zadevo, čakam na odločitev direktorja če me ponovno vzame v ekipo.

Žal bom to zvedela šele konec meseca.

Služba je slabo plačana, vendar se razumemo med seboj in rada hodim v službo.

Raje imam 100€ manj, ko da hodim z odporom.

 

Zadeva pa zgleda takole.

Najprej se pogovorijo s tabo na splošno, da te malo spoznajo.

Potem te sprašujejo o vročih stvareh, nakar ti razložijo vprašanja.

Potem te priklopijo, naredijo poizkusni test, potem gre zares.

Trikrat te testirajo in ti na koncu vse razložijo.

Tako da, če bo še kdaj kdo med vami moral iti, nič strahu, če imaste čisto vest.

 

Stiskajte pesti, da se vrnem v službo. Hvala vnaprej.

syu

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

16. maj 2012 19:45

Kaj pa vem, super je, če se dobro razumete, ampak a si res želiš nazaj v firmo, kjer direktor svoje zaposlene kar tako malo preventivno meče iz službe in jih potem testira s poligrafom, koga bo vzel nazaj? Super, če te vzame, ampak jaz bi v vsakem primeru zelo zelo resno iskala drugo delo. Kaj bo le naslednje tipu padlo na pamet? Marsikaj danes doživimo, ampak to je pa res poden. 

Sonja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti