Mobitel je to sploh res je

vida70  

član od: 13.9.2005

sporočila: 461

13. okt 2011 14:42

Vendelina, dostikrat se strinjam s tvojimi odgovori, ampak pri tej temi si pa čist v temo brcnila. Kitekat je že v prvem posto lepo navedla, da gre za moneto in ne za klice. In koneckoncev, tudi če bi z moneto zapravila 800€ in ne 80€ kot jih je, ne rabi pametovanja. Njo je samo zanimalo, zakaj so ji izklopili telefon, če pa sploh še ni mimo datuma plačila položnice. Se pa strinjam, da se take stvari vpraša na Mobitel.

Žepnina vsakega juniorja pa je odvisna od njegovih staršev in ne od nas na forumu. Me pa tako mimogrede zanima, koliko ti Vendelina nameniš žepnine svojim otrokom na mesec? Moja, ki že hodi na faks (redno), dobi na mesec 17€ za urbano in 40€ za študentske bone. Ostalo si zasluži in plačuje sama. Samo toliko, da vidim, ali sem preveč razsipna ali preveč škrta.

vida70

barbara9  

član od: 31.1.2007

sporočila: 756

13. okt 2011 14:51

Kitekat1, obrni se na službo za reklamacije družbe Telekom (Mobitel), tel. št. 01/47 22 230 in boš najhitreje uredila zaplet. Ko boš poslala potrdilo o plačilu po faksu, pripiši, da zahtevaš ponovni vklop.

barbara

kitekat1  

član od: 12.10.2011

sporočila: 15

13. okt 2011 14:56

O vsaj nekdo ki me malo razume.Telefon so mi zablokirali oz. izklopili.V obrazložitev neke nesramne gospe iz telekoma da novim naročnikom po njihovih splošnih pogojih lahko to naredijo če smatrajo da imaš povečano porabo kar se pa jaz nisem strinjala  da moram v 24 urah to plačati sem navedla da je to izsiljevanje samo moneto sem iskoristila ne pa pogovorov.Oni lahko od tebe zahtevajo po novem takojšnje plačilo že porabljenih storitev izven obračunskega obdobja .Ker se pač nisem strinjala z takojšnjim plačilom ker je na računu napisaan datum zapadlosti 20.10.2011. so me izklopili.Čakam tudi njihov odgovor na pritožbo ker se mi po telefonu izgovarjajo da je odgovorni na sestanku itd.  hvala za podporo  l.p

kitekat1

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

13. okt 2011 15:01

Jaz mislim, da so na voljo druge, ustreznejše službe za takšne težave, kot jih navajaš, kot je kulinarični forum, na katerega si se prijavila zato, da nam razlagaš o mobilnem operaterju. Raje bi videli od tebe kakšen recept nasvet ipd. Pomoč pa boš lažje dobila drugje, takšno ta pravo, ne le mnenja in nasvete. Obstaja tudi Zveza potrošnikov, kjer ti lahko pomagajo priti zadevi do dna.

kitekat1  

član od: 12.10.2011

sporočila: 15

13. okt 2011 15:09

jaz sem veliko na kulinariki že dolgo nisem pa vedela da tudi tukaj omejujete mnenja ljudi če preberem forume na kulinariki jih je še najmanj o kulinariki ne vem zakaj jaz ne smem odprti neke teme

kitekat1

kitekat1  

član od: 12.10.2011

sporočila: 15

13. okt 2011 15:15

najbolj da me še tukaj zablokirate kot na mobitelu sory za moje mišljenje

kitekat1

tamalaursa  

član od: 29.3.2006

sporočila: 795

13. okt 2011 15:15

Kitekat1 vzemi vse komentarje kot dober nasvet. Tem na kulinariki je veliko ne kulinaričnih, s tem se strinjam ampak se večino ne kulinaričnih tem ne navezuje na točno določeno podjetje ipd. Če imaš probleme z nekim podjetjem, se je ponavadi najbolje obrniti kar direktno nanj, ker vsi komentarji na drugih straneh so samo predvidevanja.

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

13. okt 2011 15:16

Kot vidim si odprla temo, torej te nihče ne omejuje. Sem ti pa dal koristen nasvet. Lahko ga sprejmeš ali zavrneš, jeza pa ni potrebna.

thugica  

član od: 26.6.2007

sporočila: 14

13. okt 2011 16:11

Vendelina jr., sploh se ne mislim s tabo spuščat v debato o tem kako je zapravila denar in kdo ji plačuje položnice.To bi me zanimalo samo, če bi ji ja morala plačatevat položnice. Punca je vprašala za nasvet al karkoli že, ker pa nimam nobenga nasveta oz. odgovora, sem pa rajš tiho, kot pa da ji tukaj nekaj pametujem.

thugica

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

13. okt 2011 16:33

Dovolj perja za danes...checkin' out.

Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti