Se gremo potepat?

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

1. mar 2014 1:31

Evo še par slik:

ob vznožju vulkana Osorno-

Danes se vračam v hostl in zagledam v daljavi:

iz tistega hriba se mi neki sumljivo kadi, vsi hribi tukaj ( se mi zdi ) so ugasli vulkani, kaj pa če se ta neki prebuja...........

ežoj

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

1. mar 2014 1:36

tole je slikano ob vznožju vulkana Osorno, lahko bi bilo kaj avtohtonega!

ežoj

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4313

1. mar 2014 8:24

Ežoj, spet si nam polepšal dan. Uživaj še naprej in pazi nase.

rrr

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17787

1. mar 2014 8:55

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, ežoj, vidiš, kuj in prec in takoj je pomagalo, da si našel nekja avtohtonega, samo, da se je mal Darwin vmešal (Charlews, čeprav bi tudi Erazem, njegov ded, bil uporaben). Ja, nakverjetneje je to Fuchsia magellanica, avtohtona v onih koncih, kjer si zdaj. Citiram vseznalko Wiki: is species of Fuchsia occurs in temperate climate southern regions of Argentina and Chile, from latitude 32°50' S. to the Straits of Magellan.

Hvala in se priporočam še za kakšno

rimljanka

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5191

1. mar 2014 10:16

Ežoj,

kaj pa morem, srednješolke smo, puberteta nas daje, hormoni divjajo, pa si mislim, eh, naj ima vsaj študent kaj od življenja, če že meni stari ne pusti (ampak ko bom na faksu......).

Ko si že v Čilu - kaj pa Atacama, ALMA, gledat zvezde pa te stvari? Boš šel? En znanec je bil pred par leti, pa me fovšija še zdaj ni čisto minila.

Sonja

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

1. mar 2014 10:36

Ja, ampak naj si ežoj kupi najprej en večji fotoaparat, da bo šla cela slikca not, ne pa, da nas potem v tako zadrego spravlja..... .

lp

P.s. Uživam sto na uro, ko berem!!!!

cervus

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

1. mar 2014 11:30

limnol je napisal/a:

Ežoj,

kaj pa morem, srednješolke smo, puberteta nas daje, hormoni divjajo, pa si mislim, eh, naj ima vsaj študent kaj od življenja, če že meni stari ne pusti (ampak ko bom na faksu......).

Ko si že v Čilu - kaj pa Atacama, ALMA, gledat zvezde pa te stvari? Boš šel? En znanec je bil pred par leti, pa me fovšija še zdaj ni čisto minila.

Sonja
This is talking dirty, if I've ever seen one ..:))))))) lp, proxima

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4734

1. mar 2014 18:10

Sej se ti tud ne bo prst znucal, če nam malo napišeš, kdo ti cote pegla, pa kakšen je kaj naval čikit na študente, pa v kaj se boš narihtal za maškare, pa kaj gre plesat tango, al kaj si že treniral pred odhodom...

Ognjič

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4734

1. mar 2014 19:37

proxima je napisal/a:
limnol je napisal/a:

Ežoj,

kaj pa morem, srednješolke smo, puberteta nas daje, hormoni divjajo, pa si mislim, eh, naj ima vsaj študent kaj od življenja, če že meni stari ne pusti (ampak ko bom na faksu......).

Ko si že v Čilu - kaj pa Atacama, ALMA, gledat zvezde pa te stvari? Boš šel? En znanec je bil pred par leti, pa me fovšija še zdaj ni čisto minila.

Sonja



This is talking dirty, if I've ever seen one ..:)))))))
lp, proxima

http://www.youtube.com/watch?v=pINpmg3ff0o

 aaaa,  proxima, trenutno sem v bolj blond fazi, dej še enkrat razlož, proosiim. Po moje še kdo drug ne razume, pa niso trenutno blond in ne upajo vprašat 

Ognjič

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

1. mar 2014 19:56

Hja, če se spomniš na nepozabni prizor iz A Fish Called Wanda, lahko narediš smiselno parabolo, namreč, kot delujejo tuji jeziki na Wando, se večina fizikov, ki jih jaz poznam, kuri na astronomske observatorije. (anch'io, pa čeprav nisem fizik.) lp, proxima

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti