Se gremo potepat?

irenakr  

član od: 3.11.2010

sporočila: 367

26. feb 2014 16:37

Ežoj, vsaka ti čast....lepo potovanje še naprej.... in piši, ker te radi beremo.....:)))

 

irenakr

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17789

26. feb 2014 16:44

Pa, prosim, najdi še kakšno vrtnico in objavi fotko (da te ne bom le po špranjah v zidovih silila gledat za dračjem), pri nas je še kar daleč do njihovih prvih cvetov. Pa ne čakaj na praznik, ki prihaja............... 

rimljanka

katrin11  

član od: 3.1.2010

sporočila: 2348

26. feb 2014 19:42

Ežoj, če se boš namakal v morju, namoči v tisto  morje še kakšno razglednico in jo pošlji na "Kulinariko".  Da bodo morje vsaj poduhali lahko. Privoščim ti najlepše potovanje, tudi zato, ker ga tako lepo opisuješ.

Katrca11

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15824

26. feb 2014 20:15

E, ežoj, užitek te je brat ...

mamamia

kača  

član od: 11.1.2004

sporočila: 829

26. feb 2014 21:28

Malo razmišlajm, kako je bilo, ko sem prvič videla Ežoja, sem mislila "da ne zna šteti do pet" kot radi rečemo. Zdaj pa me vsako leto znova navdušuje s svojimi potopisi, v katerih zelo  uživam, saj mi predstavi delček tistega sveta, ki ga še nisem obiskala.Zelo všečno!

Ežoj, pusti "pedertošel" zaprt, zakaj bi zapravljal za kopalke, čeprav vem, da tam ne moreš biti brez njih. Pa bodi v gatah!. Denar za kopalke pa nameni za kaj drugega. Sicer pa mi delaš "lušte" s tem potovanjem, ko razmišljam, kam bi se letos podala na "raziskovanje". Mi je tvoja detinacija všečna, a se bom verjetno držala kar Evrope.

kača

Sunny09  

član od: 25.11.2009

sporočila: 219

26. feb 2014 23:29

ursula-ce je napisal/a:

Ežoj, drž se unga japonskega turista, vidim, da ima velko pedertašno

ursula-ce

 ta komentar je pa svetoven, crkavam od smeha 

Sunny09

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

27. feb 2014 1:03

Uf, uf,

čist rdeč obraz imam, pa je le polovica zaradi vaših komentarjev, polovica je zaradi sonca, sem namreč rahlo izgorel po rokah, obrazu in po vratu.

Glede vremena je pa tukaj nekam čudno: ponoči je bilo mrzlo ( nič pokrivanja samo z rjuho, treba je bilo nekaj konkretnega ) pa še je bila zjutraj megla, ki se je razkadila šele okrog enajste ure.

Uredil moje bivanje tukaj, kar pomeni, podaljšal še za tri dni. Danes pravzaprav urejal svoje bivanje, poiskal hostel za naprej ( in ga rezerviral ) pozanimal se kako in kaj je s izleti: tudi en izlet za jutar vplačal, bomo videli, kako se bo izšlo. Mal sem bil v skrbeh, ker je na poti tudi en volkan ( pa ne zaradi erupcije.................. ma ne, ni me bilo strah, da bi padel v vulkan, kaj če me tega bit strah, saj bi s tem padcem postal slavn........ uf, matr, pa to je verjetno bližnjica do pekla............ ma pustimo to, spet ste me zagovorili ). V skrbeh sem bil zaradi vodičev, ker bi jaz tako hitel na vrh, da me sploh ne bi dohajali..............., pa mal mi je tudi žal ker je to na veliki višini, pa bi tam tako globoko dihal da bi čist prečistil pluča ( verjetno mi pol splo ne bi bilo treba dihat ). No, kakorkoli, izlet imam plačan, bomo videli, kaj se bo izcimilo iz tega.

Ko sem vse to uredil, pol se potepal po mestu. Pravzaprav je to mal težko opisat, ta južnoameriška mesta ( za mene ) vsekakor imajo nek čar, čeprav je ta predvsem v tisti živosti skor bi rekel orienta, skos neki prodajajo, vsi neki vpijejo, en postavi ruto na tla in je že trgovina, un drug ima mal večjo ruto, tretji že premore stojnico ( to mu verjetno pride kot veleblagovnica ) kapitalizem v pravem pomenu besede, verjetno to naši politiki mislijo pod podjetništvom...........

Kot rečeno, za mene je v tem nek čar, čeprav tam nič ne mislim kupit ( no, mal sem se zlagal, ravno včeraj od teh uličnih prodajalcev kupil grozdje, banane in jagode ( no, to pa spet zaradi tega ker v veliki samopostrežbi je bilo sadje nikakvo )). No, sadja je v taki prodaje spet najmanj, večinoma gre za........... ma kaj vem kaj, perilo, nogavice, nekakšn flačkeraj za ženske ( a so narokvice, pa prstani..... ), ........ ma nema šta nema, splošno vpitje, trgovci  nič videti zamorjeni, da bi jih skrbelo za egzistencijo............

 

ežoj

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

27. feb 2014 1:10

Še nekaj foto utrinkov iz Pt. Monta:

in

in

in

in

in

ežoj

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

27. feb 2014 1:17

Ma, tiste slike prej pravzaprav niso od tistih trgovcev o katerih sem govoril, to je na enem mestu narejeno za " kao " domače umetnike ali niti ne vem kako bi se temu reklo.

Prometni znaki so podobni našim, ta spodnji pomeni: EEEEEEEEEEE, tukaj ne smete parkirat!

na večih križiščih se rad naredi, da kakšn žongler, pri rdeči luči neki izvaja in pol od voznikov pobira drobiž ( če kdo da )( zgoraj ).

ežoj

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4738

27. feb 2014 8:40

ežoj je napisal/a:

Kot rečeno, za mene je v tem nek čar, čeprav tam nič ne mislim kupit ( no, mal sem se zlagal, ravno včeraj od teh uličnih prodajalcev kupil grozdje, banane in jagode ( no, to pa spet zaradi tega ker v veliki samopostrežbi je bilo sadje nikakvo )). No, sadja je v taki prodaje spet najmanj, večinoma gre za........... ma kaj vem kaj, perilo, nogavice, nekakšn flačkeraj za ženske ( a so narokvice, pa prstani..... ), ........ ma nema šta nema, splošno vpitje, trgovci  nič videti zamorjeni, da bi jih skrbelo za egzistencijo............

 ežoj

flačkeraj, ja ...

Ampak tiste kapce s cofki, pa rute itd....lepo, lepo!!!

ežoj, ti si car!

Ognjič

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti