Nova ezemljiška knjiga

anajana  

član od: 21.6.2007

sporočila: 142

tema odprta - 24. maj 2011 19:00 | ogledi: 9.315 | odgovori: 2

Prosim za pomoč. Nedavno so "posodobili" stran za vpogled v zemljiško knjigo in zdaj nihče med nami ne zna več naročiti izpiska iz zemljiške knjige, ki si ga še pred 2 mesecema zelo preprosto dobil na svoj e-mail.

A mi lahko kdo pomaga, ker kljub navodilom nimam pojma kaj in kako.

Če se prijavim kot registrirani uporabnik, pridem do točke, ko je naštetih kopica zakonov, kaj več pa ne morem.

Če se hočem prijaviti kot kvalificiran CRP uporabnik-fizična oseba, pa zahteva od mene nek varen naslov??????

 

Kako naj pridem do vpogledas v zemljiško knjigo?

 

Lp

anajana

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

25. maj 2011 7:24

Če se registriraš kot registriran uporabnik, prideš do točke, kjer so navedena uporabniška navodila, ki jih je treba prebrati, preden greš klikat povezave levo spodaj.

CRP uprabnik je pa (koliko je meni znano) rezervirano za dostope iz notartskih pisarn.

Vendelina jr.

tinnna  

član od: 18.4.2010

sporočila: 83

25. maj 2011 9:37

Klikneš na "Prijavi se kot registriran uporabnik", potem pa "nov uporabnik", izpolniš ime, priimek, email. na email dobiš geslo in to je to.

Izpiske dobiš pa takole:

1. Izvajanje e-opravil

2. Nadaljuj kot registriran uporabnik

3. eZK-opravila - zemljiška knjiga

4. Javni izpisi in objave (levo zgoraj)

5. Vpišeš regenerirano kodo

6. Redni izpis iz zemljiške knjige

7. Vpišeš k.o. in parcelno št. in prtisneš Enter(pri parceli je pomembno, da napišeš npr. 538/0, če je parcela 538)

8. Ko naloži podatke, pritisneš spodaj na gumb "Prikaži v pdf obliki" in ti shrani datoteko pod Downloads/Prenosi.

upam, da bo uspelo ;)

http://www.facebook.com/fizzimizzi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti