Driska :*(

tema je zaklenjena

Sergej C  

član od: 21.3.2009

sporočila: 414

19. maj 2011 18:45

puhka2 je napisal/a:
...rekel je da naj uporabljam tudi naravna zdraavila. obstaja še kakšno razen zgoraj naštetih? rada bi jih poskusila čim več. tnx
puhka2

Lahko poizkusiš še baobab. (imaš temo tu na forumu) Ima dosti vlaknin in je antiseptik. Od dveh sem do sedaj dobil informacijo, da je pomagal in to presenetljivo hitro. Sam še nisem imel to 'srečo', da bi moral testirat. Če boš ti, daj prosim javit rezultat. Sicer pa ne pretiravat, da te ne prepuca od preveč zdravega. ;)

LP

 

 

Sergej

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

19. maj 2011 19:20

Proxy, ursta me bolijo od smeha, tale topic je bil surrealstičen že pred tvojo intervenco, sedaj je pa hujše od resničnosti same

Vendelina jr.

zaja  

član od: 7.12.2009

sporočila: 207

19. maj 2011 21:56

Puhka2, če imaš orehe, jih nalomi in tista mehka lesena sredica med jedri uporabi.Prevri jih v vodi in pij po požirkih, čez dan in sigurno pomaga. Večkrat preverjeno.

zaja

pe3ca  

član od: 9.1.2009

sporočila: 292

19. maj 2011 22:19

kakšne 4 leta nazaj sem tudi jaz imela dežurstvo na wc-ju ceeele 14 dni. Po enem tednu sračkanja sem šla k zdravniku, ki me je takoj napotil na infekcijsko. Vse preiskave blata, urina in krvi so bile negativne. Tašča mi je svetovala naj jem kavni zos, pijem kokakolo...in po 14ih dneh sem se res zaprla. Prvi dve rundi kavnega zosa (ki je zelooo težko spravljiv dol po grlu) sta šli v školjko, tretja pa mi je zadelala rit. Ampak sem res jedla in pila glih vse kar mi je kdo svetoval. Absolutno vsa hrana pripravljena brez maščobe, pila sem pa res zelo veliko tekočine, da sem se obdržala brez infuzije. Ne sprašujte kako mi je vrelo po črevih...

Skratka moj nasvet:

-pri zdravniku vztrajati, da daste vse možne preiskave skozi

Dieta:

-prežgana juha (brez maščobe),

-naribana jabolka (naj porjavijo),

-kokakola,

-kavni zos,

-čaj iz suhih brusnic in borovnic,

-žvečit suhe borovnice,

-prepečenec in bobi palčke,

-krompir kuhan,

-"rodo" meso (piščančje prsi),

-riž (kuhan na vodi)

-v lekarni se dobi vrečica, ki nadomesti izgubljene elektrolite,

-lineks..

Pri meni je bil najprej sum na salamonelo, ker sem 2 dni prej jedla piščanca...ampak moja driska je ostala nepojasnena.

pe3ca

pe3ca  

član od: 9.1.2009

sporočila: 292

19. maj 2011 22:28

Pa še tole bi dodala, da sem pojedla toliko banan, da jih zdaj jem le poredko .

 

...pa uspešno zaprtje :)

jaz sem se šalila, da je nekaj v meni umrlo in noče ven (blato in vetrovi so res smrdeli, da je meni dvigovalo kaj šele laborantom)

pe3ca

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

20. maj 2011 10:55

A da banane zapirajo??? Hm, pa se res vsak organizem razlikuje od drugega....

lp

cervus

neznan uporabnik

20. maj 2011 11:22

Hehe,sem že na prvi strani napisal kako je na kulinariki zabavno. Pa tud marsikaj se zve. Saj je čist okej se o driski menit. Smo menda ja že vsi to dali kdaj skoz.

 

Jaz v glavnem nikol nisem nekih čajev pil al pa zoca pa prepečenca. Sem se malo dva dni nazaj držal in,če ni minilo al se je poslabšalo sem šel tretji dan obiskat dohtarco pa z njo klepetat o teh zadevah. Pa vmes sva obrala še pol Maribora.

 

Lep pa sončkan dan vsem.

Multivitamin

multivitamin

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

20. maj 2011 11:56

Manjka še samo podatek o barvi ...

Mamamia

mamamia

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

20. maj 2011 12:30

multivitamin je napisal/a:

 

 obiskat dohtarco pa z njo klepetat o teh zadevah. Pa vmes sva obrala še pol Maribora.

 

 

Multivitamin



multivitamin

 

mi pa v čakalnici ....

katti

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

20. maj 2011 12:36

mamamia je napisal/a:

Manjka še samo podatek o barvi ...

Mamamia



mamamia

 

mislis banane? 

LP, R. "Stressed is desserts spelled backwards!"

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti