Driska :*(

tema je zaklenjena

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

18. maj 2011 14:49

Veliko težav z želodcem in črevesjem je posledica stresnega življenja. Seveda vsem ne udari na ta dva organa, če pa, pa ni prijetno. Tudi driske so različne, ni nujno, da dehidriraš v 8 urah. Zdravnik je tudi nemočen. Treba je veliko pregledov, slikanj itd.  Tako, da ostani mirna. Skuhaj si kuminov čaj, ki blagodejno vpliva na želodec in pomirja. Pij ga po požirkih. Ponovno pojdi k zdravniku in povej, da tako ne moreš živeti in mu povej tako kot si nam. Predvsem pa do nadaljnega ne jej hrane, ki jo jedo zdravi. Hrano, ki ne obremenjuje želodca, nič svežega sadja, solat, mastnega, začinjenega.

Želim ti, da se čimprej dokoplješ do diagnoze, potem bo vse lažje!

Kar sem zgoraj napisala, je posledica lastne izkušnje.

 

naor

puhka2  

član od: 17.5.2011

sporočila: 11

18. maj 2011 14:54

hvala naor ker se ne norčuješ.in za pameten nasvet tudi.

pa tudi ostalim ki me razumete in se ne norčujete.

 

vsak nasvet mi prv pride......upam da jih bo čim več.

tnx

puhka2

puhka2  

član od: 17.5.2011

sporočila: 11

18. maj 2011 14:58

masters je napisal/a:

ja, samo problem je, da vse kar dam v usta sem čez malo časa na wc-ju. Mleka pa sploh ne pijem



masters

tako je pri meni. vse kar dam v usta je v 1 min nesem v WC. samo da je v WCju še veliko več......kot sem pojedla.

puhka2

puhka2  

član od: 17.5.2011

sporočila: 11

18. maj 2011 15:02

Atina je napisal/a:

Vendelina jr. je napisal/a:

S tveganjem, da nekomu delam krivico:

Ampak v resnici je težko kupiti to, da obstaja oseba, ki se logira sem gor samo zato, da vesoljnemu svetu pove, da že dva tedna driska (včasih doma pa tudi v naravi) in da hkrati noče iti k zdravniku, ker da ta iz prve ni nič ugotovil. Ker, tudi če ne bi šel k zdravniku, bi se, kolikor toliko opravilen človek privlekel vsaj do lekarne in tam potožil, ne?



Vendelina jr.

Tole je bila tudi moja prva misel. Sploh, ker je ostalo pri enem samem komentarju.



Atina

no,če lahko povem sem bila pri zdravniku že 3x,2xdala blato,2x dala kri,........ pa nič. danes se odpravljam še k zdravniku v lj.

puhka2

neznan uporabnik

18. maj 2011 15:44

No,pa pol zdravniku v lj povej natanko tako kot si napisala v prvem postu.

Ker mogoče res človek v 8 urah ne dehidrira. Lahko pa. V 14 dneh kot ti opisuješ pa definitivno. In,če gre vse takoj s tebe ven kot pišeš pol si poleg tega,da si dehidrirana tudi resno podhranjena že. Pa da ti ne govorim kaj še vse.

 

Tebe pa je v prvi pošti,ki si jo poslala sem najbolj skrbelo to, da te ljudje opazijo kako letaš na wc in si sigurno mislijo,da je s tabo kaj narobe. To te je skrbelo. In prav te je skrbelo, ker s tabo definitivno je nekaj zelo hudo narobe. Pa raje ne bom napisal kaj, da ne bom izpadel poplnoma žaljiv.

 

In tud je čisto okej,da drugi pišete,da ste imeli podobne težave. Ni pa okej,da predpisujete terapije tu gor. Ker je dobila najmanj deset diagnoz od vas pa prav toliko receptov. Pa kaj ste čisto zmešani,da si sploh upate napisat, da to je pa sigurno to in jemlji to pa to. To kar ona opisuje ni prehlad,da bi si pisarli,ker čajček pa tableta je boljša proti glavobolu v času prehlada.

 

Multivitamin

multivitamin

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5190

18. maj 2011 15:53

Multi,

Sonja

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

18. maj 2011 17:08

puhka2 je napisal/a:

zahvaljujem se za vse dobre nasvete in se priporočam še za kakšnega.

puhka2 je napisal/a:

vsak nasvet mi prv pride......upam da jih bo čim več.

Puhka, pa ti se hecaš. Ne potrebuješ ČIMVEČ nasvetov, punca, ampak enega samega dobrega - in tega si dobila v več kot eni obliki. Z zdravstvenimi težavami naj se ukvarja zdravnik. Samo zdravnik.

tulka

neznan uporabnik

18. maj 2011 19:24

Lej, Puhka, če se ti zdi, da sem te žalila, se ti globoko opravičujem.

Zgin k zdravniku! (no, upam da si popoldne res šla??!!)

Če bi bila ti moja, bi te za ušesa odvlekla (če bi bila moja, to itak ne bi bilo potrebno)

Tista tvoja izjava: samo prooooooooooosim ne mi rečt da moram k zdravniku....(okej, pol pejt pa na dopust in se fajn mej) me je kar dodobra ziritirala. Ljudje kar nočejo k zdravniku, po drugi strani pa šimfajo, da zdravniki itak nič ne ugotovijo? Takih zgodbic sem v življenju slišala veliko. In veliko jih je umrlo, ker so bili prepametni. In zaradi dehidracije se umre. Driska ni nevšečnost, driska je stampedo, ki odnese iz tvojega telesa vse, kar potrebuješ za življenje...

Ne bom pametovala, okej, dobro! No ja, sam še tolk: prebav in presnova so osnova. Probaj tankat juho v avto in boš razumela (ja no, ni dober primer ampak se mi mudi..)

Če je izpadlo, da se norčujem, je bila to posledica une "živi s srcem, ne z glavo". Tebe skrbi, te je strah, normalno, zato ti je padlo srce v hlače (okej, malo pretirana primerjava), torej pozabi na srce in na čustva in uporabi glavo in ozdravi!0

Brez zdravnikov ne bo šlo. Pa saj to itak sama veš. Jaz sočustvujem s tabo, ampak ZGIN K ZDRAVNIKU!!!!

 

In seveda poročaj! Imamo radi dobre novice

 

 

 

japaja

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

18. maj 2011 19:32

Pri vsaki stvari pride trenutek, ko je treba zaključiti - vse je bilo povedano, vse rečeno, samo ponavljate se še.

Lisa

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5190

18. maj 2011 20:32

res je, lisa, ampak tudi to ni ziher, da bo zaleglo....

Sonja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti