Magnezijev klorid

666  

član od: 14.7.2005

sporočila: 686

16. mar 2012 11:49

mamamia je napisal/a:

Gluh ni tisti, ki ne sliši, ampak tisti, ki ne posluša ali noče slišat.

  H20 je H20 po vsej zemeljski obli, ne vem, zakaj bi bil magnezijev klorid izjema.

Ni pa vse, kar se na svetu prodaja kot voda, popolnoma enake sestave ali celo - zdržite sapo - kakovosti, kajne? 

Eilinel  

član od: 13.11.2011

sporočila: 19

16. mar 2012 13:39

666 je napisal/a:

mamamia je napisal/a:

Gluh ni tisti, ki ne sliši, ampak tisti, ki ne posluša ali noče slišat.

  H20 je H20 po vsej zemeljski obli, ne vem, zakaj bi bil magnezijev klorid izjema.

Ni pa vse, kar se na svetu prodaja kot voda, popolnoma enake sestave ali celo - zdržite sapo - kakovosti, kajne? 



 

:):) No, na to sem se referirala, ampak ne mislim diskutirati okrog določenih zadev. Pač ene in iste imajo nekaj določenega za povedat, seveda nič v zvezi s postavljenim vprašanjem, ampak gre samo za neke vrste moraliziranje in iskanje dlake v jajcu, ker jih očitno dotična tema iritira.



Eilinel

Sporočilo je spremenil(a) Eilinel dne 16. 2012 13:45

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

16. mar 2012 15:01

666 je napisal/a:

mamamia je napisal/a:

Gluh ni tisti, ki ne sliši, ampak tisti, ki ne posluša ali noče slišat.

  H20 je H20 po vsej zemeljski obli, ne vem, zakaj bi bil magnezijev klorid izjema.

Ni pa vse, kar se na svetu prodaja kot voda, popolnoma enake sestave ali celo - zdržite sapo - kakovosti, kajne? 

 

ne, res ni - imamo ognjeno vodo, rozno vodo, gnojno vodo, slano vodo, parfumsko vodo ....

Samo ko pa vse skupaj spravis na nivo kemije in je voda  samo voda (H2O), ne vec raztopina. Enako je tudi z MgCl2.

Na pozitivkah bos nasla vec prakticnih informacij. Kot sem zasledila si pripravijo 3% vodno raztopino in jo pijejo vsak dan po eno kavno skodelico (cca 50mL).

 

LP, R. "Stressed is desserts spelled backwards!"

666  

član od: 14.7.2005

sporočila: 686

16. mar 2012 16:22

rebecca je napisal/a:

666 je napisal/a:

mamamia je napisal/a:

Gluh ni tisti, ki ne sliši, ampak tisti, ki ne posluša ali noče slišat.

  H20 je H20 po vsej zemeljski obli, ne vem, zakaj bi bil magnezijev klorid izjema.

Ni pa vse, kar se na svetu prodaja kot voda, popolnoma enake sestave ali celo - zdržite sapo - kakovosti, kajne? 

 

ne, res ni - imamo ognjeno vodo, rozno vodo, gnojno vodo, slano vodo, parfumsko vodo ....

Samo ko pa vse skupaj spravis na nivo kemije in je voda  samo voda (H2O), ne vec raztopina. Enako je tudi z MgCl2.

Saj temu nihče ne oporeka.

Gre za to, da

a) v trgovini, npr. s konkretno plastenko vode v roki, mi nič ne pomaga vedeti, da je H2O pač vedno in povsod kemijsko H2O, če pa v resnici ne vem, kaj vse se skriva pod imenom "voda",

b) če nekdo postavlja tako vprašanje na kulinaričnem forumu, ga najbrž ne zanimajo laboratorijsko čiste spojine, pač pa praktično dostopne. Še več: zanima ga lahko pravzaprav točno to, kakšna in kolikšna je razlika med laboratorijsko čistim in praktično dostopnim magnezijevim kloridom.

Sporočilo je spremenil(a) 666 dne 16. 2012 16:31

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

16. mar 2012 17:47

zdaj te pa jaz ne razumem - ko v trgovini kupis plastenko vode, zelis dobit navadno pitno vodo brez dodatkov, kar je H2O. Ce pa hoces z okusom, potem pa to ni vec samo voda.

isto z magnezijevim kloridom. Ali pa natrijevim. Ce sprasujem na (pa ni vazno ali kulinaricnem ali kinoloskem) forumu o NaOH, se bi vecini zdelo normalno da bi mi dali nasvete o cistem lugu, ne pa o cevosanu. Ampak tisti trenutek, ko je govora o necem, kar lahko zauzijem, se pa zakomplicira. Tudi vprasanje je potrebno postavit razumljivo. In ja, MgCl2 je prakticno dostopen v laboratorijsko cisti obliki (≥95%, ≥97,0%, ≥98%, 99,99%), dostopen je kot hidrat (≥99,9%) ali pa v raztopini (0,025M, 0,1M in 1M). Ce ga kupis kot nigari je tudi kemijsko precej cist, zdajle se mi ne da spet iskat MSDS. In kje je problem? Tu ga ni. Ok, ti podatki so s strani prodajalca kemikalij. Ce pa gledam druge internetne strani, kjer prodajajo magnezijev klorid kot dodatke prehrani,  se pa prebere specifikacijo in ce je ni (ali pa je blablabla), se izdelka ne kupi.

 

 

LP, R. "Stressed is desserts spelled backwards!"

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

16. mar 2012 22:07

In če nekdo že tako rekoč vnaprej ve, da ne bodo nekatere (citiram) "nobene koristne informacije, razen mogoče precej pokroviteljskega nagovora in nekih kvazidobronamernih predlogov" (konec citata) dale, potem naj pač ne sprašuje. Ker je tale forum še vedno odprt za vse, ki ne žalijo,.....(kar lepo piše v pravilih in nisem opazila, da bi jih zadnje čase kaj spreminjali).

Zakaj torej ne verjeti nekomu, ki je, kot je več kot očitno, dovolj blizu stroki? Da ne bo dilem, nisem sebi postavila tega vprašanja. Meni je jasno, zakaj.

rimljanka

666  

član od: 14.7.2005

sporočila: 686

16. mar 2012 22:55

rebecca je napisal/a:

zdaj te pa jaz ne razumem - ko v trgovini kupis plastenko vode, zelis dobit navadno pitno vodo brez dodatkov, kar je H2O. Ce pa hoces z okusom, potem pa to ni vec samo voda.

Kaj pa rudnine - Mg, Ca, Fe ipd.? Ostanki pesticidov? Da ne naštevam dalje. Ja, vem, to ni samo voda. Ravno to je poanta.

 

rimljanka je napisal/a:

In če nekdo že tako rekoč vnaprej ve, da ne bodo nekatere (citiram) "nobene koristne informacije, razen mogoče precej pokroviteljskega nagovora in nekih kvazidobronamernih predlogov" (konec citata) dale, potem naj pač ne sprašuje. Ker je tale forum še vedno odprt za vse, ki ne žalijo,.....(kar lepo piše v pravilih in nisem opazila, da bi jih zadnje čase kaj spreminjali).

Zakaj torej ne verjeti nekomu, ki je, kot je več kot očitno, dovolj blizu stroki? Da ne bo dilem, nisem sebi postavila tega vprašanja. Meni je jasno, zakaj.

Problem ni v verjeti ali ne verjeti. Poglejmo recimo tole:

rebecca je napisal/a:

MgCl2 je prakticno dostopen v laboratorijsko cisti obliki (≥95%, ≥97,0%, ≥98%, 99,99%), dostopen je kot hidrat (≥99,9%) ali pa v raztopini (0,025M, 0,1M in 1M). Ce ga kupis kot nigari je tudi kemijsko precej cist, zdajle se mi ne da spet iskat MSDS. In kje je problem? Tu ga ni. Ok, ti podatki so s strani prodajalca kemikalij. Ce pa gledam druge internetne strani, kjer prodajajo magnezijev klorid kot dodatke prehrani, se pa prebere specifikacijo in ce je ni (ali pa je blablabla), se izdelka ne kupi.

Saj ne gre za to, ali bi kdo hotel temu verjeti ali ne. To so pač dejstva, a dejstvo je tudi, da je rebecca navedla vsaj to.

 

Včasih ne znamo stopiti v kožo nekoga, ki ni strokovnjak, pa sprašuje kaj v zvezi z našo stroko. Kot z nekakšno užaljenostjo ga naduto zavrnemo, češ, poglej si osnove, potem pa mi teži. Tak odnos se mi zdi precej otročji.

Mislim, predstavljajte si situacijo (skrajno hipotetično - da je jezikoslovje omalovaževana znanost, ki se ji včasih še tega statusa ne priznava, smo menda že ugotovili), ko nekoga zanima izvor besede "peš".

Seveda lahko takoj uvihnem nos in spustim enovrstični komentar tipa "Malo se izobrazi, seljačino jedna, preden sprašuješ take banalnosti," ali pa kaj bolj uglajenega, morda v smislu "Peš, kot večina slovenskih besed, izvira iz praslovanščine, to je menda jasno" - in v bistvu bi bilo oboje res. Morda bi se celo našli trije ali štirje podobno misleči sostrokovnjaki, ki bi mi zadovoljno prikimavali: "Dobro si ga, kmetavza." 

No, jaz bi ubral drugo pot, pa četudi bi moral za to že petstotič ponoviti isto (to mi namreč ni težko, sploh pa imam rad občutek, da sem nekomu dal tisto, za kar me je prosil) in četudi velikokrat na račun tega slišim, da zapravljam čas (svojega in sogovornikovega) ali celo, da ljudi "posiljujem z znanjem": razložil bi mu lepo, da je "peš" poprislovljena oblika mestnika množine indoevropskega korenskega samostalnika *ped- 'noga, stopalo'. Mestnik množine se je glasil *pedsi, kar se je začelo rabiti prislovno, kasneje pa se je naplastila na to obliko še bolj značilno prislovna končnica *-om. Verjetno sicer kasneje, že v praslovanskem obdobju (in podobi - zvezdice pomenije jezikovne transponate), kajti baltski jeziki imajo podobno, a drugačno tvorbo, npr. lit. peščias.

No, še dobro, da me nihče tega ne vpraša. Ampak, kakor koli že: vse drugo kot celosten odgovor se mi zdi v najboljšem primeru nenamerno (a zaradi tega nič manj realno) podcenjevanje vpraševalčeve pameti (ne znanja! Pameti), v najslabšem pa namerno nastopaštvo in delanje se norca iz človeške radovednosti. Nič kaj plemenito.

Sporočilo je spremenil(a) 666 dne 16. 2012 22:57

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

16. mar 2012 23:55

Citiram "No, še dobro, da me nihče tega ne vpraša."


Kaj bi šele bilo, če bi te kdo kaj vprašal ...


Pa vrnimo se k temi, kot bi rekel kdo od moderatorjev, hehe. Ker se mi zdi, da nekako ni željenega odgovora na zastavljeno vprašanje.

mamamia

Nasja  

član od: 10.6.2003

sporočila: 815

17. mar 2012 1:00

A ni zanimivo, da se je že 5 uporabnikom  (pujsek1, aleksandra_f, zdravc, risbo,  eilinel) zdelo vredno registrirat se na KulSlo ali se oglasit s komentarjem na forumu samo in izključno na temo MgCl2?  In pri tem so vsi že prepričani v koristnost uporabe in rabijo samo še majčken nasvet, kje in kaj kupit.... ? 

Pa ne, da je kakemu "dobremu prijatelju "  upadla prodaja čudežnega zdravila?

Nasja

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

17. mar 2012 13:10

Drgi 666,

 poglej temo od začetka, govora je o MgCl2 kot kemikaliji, P.A. se omenja - če že gremo na tvojo primerjavo z vodo, potem bi bilo to nekako takole kot destilirana voda. Ne ravno 100% voda brez vsega, ampak v glavnem pa le samo H2O, brez kakih kovin ali pesticidov. Ne bistra studenčnica, ne navadna voda v plastenki in ne kaj informiranega. Prav tako sploh ne gre za bolj ali manj strokovne razlage, eilinel je izrecno napisala, da noče niti strokovne razlage, niti razlage nekoga, ki se na stvar spozna. Njen post se bere približno tako: boli me prst in ga bom zdravila s kamilicami. Prosim za vaše mnenje, samo zeliščarji, farmacevti in botaniki naj mi ne solijo pameti, ker nočem poslušati njihovega nakladanja. Koliko si pa ti s svojo razlago pomagal? Sicer pa - se popolnoma strinjam z rebecco in mamamio. Ti pa le še kaj napiši, je zabavno brat.

Sonja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti