Magnezijev klorid

zeta  

član od: 21.5.2009

sporočila: 1353

29. dec 2011 16:31

No, sem hotela še dodati, da ko bova pa medve tolk stare, da bo čas za akcijo, bova pa tudi šli. A ne, naor.

zeta

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

29. dec 2011 16:49

Ampak zeta, ne jest teh manezijevih tablet preden se ne pogovoriš sz doktorjem.

Ni važno kaj je naor, ti se drži svojega.

nola

zeta  

član od: 21.5.2009

sporočila: 1353

29. dec 2011 16:59

Nola!nolaaaaaaaa...

zeta

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

29. dec 2011 17:47

Seveda Zeta!

 

naor

Eilinel  

član od: 13.11.2011

sporočila: 19

15. mar 2012 19:38

Živijo! Sicer upam, da ne boste zopet sežigali "čarovnic" na grmadi, zato tudi ponižno postavljam svoje vprašanje za TISTE, ki ta magnezijev klorid uporabljate. Moji noni je dober prijatelj refleksoterapevt iz Avstralije priporočil ta magnezijev klorid, ki ga sam zelo pohvali. Že več let jo pestijo močne bolečine zaradi artrtitisa, členke ima tako ali tako že vse zadebeljene (na rokah in nogah), bule se ji pojavljajo že povsod po hrbtu, bolečine ji lajšam le z masažo. Tudi pri zdravniku je že bila, ampak so jo kratko malo odslovili, da pač za to ni zdravila. Zato me zanima, kateri magnezijev klorid uporabljate in v kakšni količini.

Prosim, da se vzdržite besedičenja na moje vprašanje vsi tisti, ki ste proti temu, tudi me ne zanimajo pravilna kemijska imena te zadeve, niti kemijski razvoj, niti kaj podobnega, saj me resnično zanima samo, kar sem vprašala. Enostavno si raje vzemite čas zase in svoje najdražje :).

Že vnaprej hvala za odgovor!

T.

Eilinel

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

15. mar 2012 20:53

Eilinel,

zakaj vendar ne vprašaš dobrega prijatelja refleksoterapevta? Če je priporočil zdravilo, bo pa ja menda priporočil tudi dozo - ali kako? Če nič drugega, je tvojo nono vsaj videl - zato, ker se vse doze zrdavil računajo na kilogram telesne teže, pa je velika razlika, ali ima tvoja nona 45 ali 120 kg.  Ali pa se sprehodi par strani nazaj po tej temi, tam je napisan en magnezijevklorid gmail naslov, kjer vedo vse, pa jim piši. 

Sonja

Eilinel  

član od: 13.11.2011

sporočila: 19

16. mar 2012 8:37

Dober prijtelj refleksoterapevt je sicer napisal, vendar je vse prilagojeno avstralskemu tržišču: kje ga on kupuje, katerega, je verjetno irelevantno zame, kajne!? Sem pa zaznala tvoj point v "dobrem prijatelju refleksoterapevtu", brez skrbi.

Sicer sem na mejl "par strani nazaj po tej temi" pisala, dobila odgovor, zanima me pa še mnenje drugih uporabnikov.

Eilinel

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

16. mar 2012 8:47

Eilinel,

če je magnezijev klorid, je prav vseeno, ali je avstralski ali ameriški ali srednjeevropski. Povsod je enak. Tudi miligrami in grami so povsod enaki. Kje je torej problem?

Sonja

Eilinel  

član od: 13.11.2011

sporočila: 19

16. mar 2012 11:04

No, osebno vidim problem v tem, da mi nisi podala nobene koristne informacije, razen mogoče precej pokroviteljskega nagovora in nekih kvazidobronamernih predlogov.

Sama sem mnenja, da ni vseeno.

Eilinel

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

16. mar 2012 11:43

Gluh ni tisti, ki ne sliši, ampak tisti, ki ne posluša ali noče slišat.

  H20 je H20 po vsej zemeljski obli, ne vem, zakaj bi bil magnezijev klorid izjema.

mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti