Zobozdravnik za otroke

mlg  

član od: 27.9.2009

sporočila: 67

tema odprta - 17. apr 2011 18:34 | ogledi: 6.881 | odgovori: 2

Ali mi lahko kdo pove ali je otroški zobozdravnik, ki ima privatno ordinacijo plačljiv tudi za otroke ali je to zastonj.

LP

mlg

bozena  

član od: 26.10.2003

sporočila: 234

17. apr 2011 19:15

Če ima koncesijo potem le za storitve,ki jih zavarovalnica ne krije. Sicer se plača vse.

božena

mlg  

član od: 27.9.2009

sporočila: 67

18. apr 2011 11:55

Bozena hvala. Problem imam z zobozdravniki na našem koncu, same butaste imamo, ki so popolnoma neprimerni za otroke. Starejši sin se je zelo bal, potem pa smo ga nekako pregovorili, da je začel hoditi, potem pa imajo še butast delovni čas ali je samo dopoldne, ko imam tudi sama službo ali pa še tisoč drugih stvari. Zato sem se odločila da bi bil skrajni čas, da gremo k privat zobozdravniku, pa eni pravijo da otroci ne plačujejo nič, eni pravijo da se plačujejo vse storitve,... Znanka je svojeg sima peljala v Ljubljano h študentom, ki so mu vse zobe poštimali, tako da ima zdaj nekaj let mir. Ampak da te vzamejo moraš imat srečo ali pa če se ti da čakati. mlg

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti