Prvoaprilske...

miia  

član od: 21.12.2005

sporočila: 791

1. apr 2011 17:17

Ma, ste me pa ....Ta je bla pa dobra. Sem že mislna da sem res kaj narobe naredla.

miia

gobica1402  

član od: 21.7.2007

sporočila: 470

1. apr 2011 18:07

Kulinarika me vsakič prestraši prvega aprila, ampak mi po parih sekundah potegne. Ja, potem se pa veselo nasmejim.

gobica1402

tamalaursa  

član od: 29.3.2006

sporočila: 795

1. apr 2011 18:13

Jaz sem kliknila OK samo zato, da sem videla kaj se bo naredilo :). Moram pa priznat da sem komaj najdla način kako dobit tisto stran haha. Drugače me je pa samo moja nečakinja ki je stara 6 let hotela potegnit, da je ponoči luna dol padla . Na veliko straneh sem videla prvo aprilske šale, samo me nobena ni prepričala ker so bile za moje pojme čiiisto preveč očitne.

chappy  

član od: 3.7.2007

sporočila: 554

1. apr 2011 19:18

Jernej nisem prav nič jezna nasedla pa tudi nisem,smo pa v službi skušali šefico naplahtat pa nam ni najbolje uspelo.Res da je ob prihodu na oddelek kukala po sobah kje sem sem,samo je potem povedala ,da je nemogoče,da se jaz spokam domov in nikomur ne povem.Sodelavka je bila zelo resna ,ko jo je poklicala in rekla kaj se eni gremo cel teden kokodakamo,danes pa meni nič tebi nič med delitvijo zajtrka torbico na rame pa domov.Šefico je sprva malce zaskrbelo,a je rekla ne ona sigurno ne katera druga že mogoče.Smo se pa vsi z zdravnico na čelu pošteno nasmejali. chappy

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

1. apr 2011 22:34

Jaz pa vidim, da nisem za hece, ker sem padla tudi na finto, da Erjavec odhaja iz politike. Pa moj najdražji ima danes rd in sem ves čas v " pripravljenosti". Pogrnila na celi črti. Oh ja!

 

naor

manca51  

član od: 5.5.2008

sporočila: 511

2. apr 2011 23:59

Vidim , da je bil Jernej zelo uspešen . Včeraj me ni bilo doma , zato nisem nasedla tej potegavščini , drugače bi pa sigurno tudi . Ja , hec mora biti , he he ..... Lp manca51

janko1  

član od: 3.11.2010

sporočila: 468

3. apr 2011 0:12

Saj, saj, fant je špica, obvlada zadevo, pa mu enkrat letno tud rata kakšno dat na elastiko..... Ps. Dons me je sama zloba. janko1

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti