Kam s čevlji?

neznan uporabnik

31. mar 2011 11:41

Nimam že dolgo več tega potnega lista. To je že ful daleč nazaj. Ne da se ga kupiti. Vsaj,da bi jaz to vedel.

Če pa kdaj zadenem v polno al pa tud čist mimo, in se kdo pošteno ob tem zabava in smeji,da se zvija poleg od smeha, sem pa popolnoma zadel. Pa ne kopiram nikogar. Niti mi na kraj pameti ne pade, da bi se ukvarjal s takimi zadevami.

Včasih je pač komu fajn moje zadeve prebrat. Namen je pa dosežen. Če le malo kdo bere tudi med vrsticami.

 

Multivitamin

 

multivitamin

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

31. mar 2011 12:10

multivitamin je napisal/a:

Nimam že dolgo več tega potnega lista. To je že ful daleč nazaj. Ne da se ga kupiti. Vsaj,da bi jaz to vedel.

Če pa kdaj zadenem v polno al pa tud čist mimo, in se kdo pošteno ob tem zabava in smeji,da se zvija poleg od smeha, sem pa popolnoma zadel. Pa ne kopiram nikogar. Niti mi na kraj pameti ne pade, da bi se ukvarjal s takimi zadevami.

Včasih je pač komu fajn moje zadeve prebrat. Namen je pa dosežen. Če le malo kdo bere tudi med vrsticami.

 
multivitamin

 

Meni si simpatičen in marsikdaj se pošteno nasmejim. Sicer imaš res včasih malo prehude izpade, ampak mi je všeč tvoj način razmišljanja in pisanja

 

Pa da ne bo zdaj to postala Multijeva tema...

Jaz nošenih čevljev ne bi prodajala. Ok, če jih človek obuje 1x za eno uro, v redu, drugače pa res ne. To se mi zdi, kot da bi prodajala nošene spodnjice.

Tudi jaz sem že razmišljala o tem, kako izpade, če neseš elegantne, fine čevlje (pa ne da jih imam) recimo na RK, ampak bolj kot razmišljam, bolj se mi zdi to čisto normalno.

Trenutno res ne najdem strani, ampak nekje na strani od RK ali Karitasa je pisalo, da se daruje (oblačila in obutev), ki jih zaradi velikosti in podobnih razlogov ne moremo nositi, ampak bi jih nosili, če bi nam bilo prav... Torej, da naj ljudje ne darujemo takih stvari, ki so že čisto "hin".

Zdaj sem gledala brošuro od Karitasa, kakšne stvari potrebujejo in zelo lepo piše:

"Prejemniki darovanih stvari so ljudje v gmotni stiski, ki je vir malodušja in izgube samozaupanja. Mnogi od njih se nahajajo tudi v duševnih stiskah.

Z darovanjem oblačil in drugih predmetov, ki so sodobni in lepo ohranjeni, jim pomagamo premagovati občutek manjvrednosti in zaznamovanosti."

Mislim, da napisano ne potrebuje nobene razlage. Mogoče samo tole.kakšni ponošeni in po možnosti strgani supergi gotovo ne bodo pripomogli k premagovanju občutka manjvrednosti in zaznamovanosti.



JJ

Sporočilo je spremenil(a) JanisJoplin dne 31. 2011 12:11

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

31. mar 2011 12:48

Hm, da se diplomatskega potnega lista ne da kupiti? Ne verjamem! Predvidevam, da ga imajo na istem štantu kot mature, diplome, vozniške izpite, potrdila o tehnični izpravnosti vozila... pa saj ga nimam kaj rabiti, še "fauš" bi mi bil kdo, česar pa ne maram

Ja, branje med vrsticami pa ni enostavno. S tem se ni preveč za hecat, ker če nimaš prave mere in zadevo vzameš preveč dobesedno, potem se lahko zgodi, da ne prebereš tistega, kar piše v vrsticah

 

Pa nič zato, če postane tudi ta tema Multijeva... saj posebnež kot je, je bojkot nakupovanja zapeljal v prenehanje kajenja, med mletim mesom in pleskavicami praznoval rojstni dan...

Odgovor na svoje vprašanje in še več je avtorica teme najbrž že dobila, če je želela, je tudi bistvo lahko izluščila (iz vrstic ali med njimi), malo smeti pa tudi menda ne škoduje

LP, V.

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

31. mar 2011 12:55

To je klasika na tem forumu, bolj si offtopic, bolj si "zabaven", raje te imajo in več si lahko privoščiš.

Commis débarrasseur

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

31. mar 2011 13:00

zzak1977 je napisal/a:

To je klasika na tem forumu, bolj si offtopic, bolj si "zabaven", raje te imajo in več si lahko privoščiš.



Commis débarrasseur

 

Vidim, da hočeš biti "zabaven" in priljubljen

JJ

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

31. mar 2011 13:03

"E moja Đenis mog'o bi ja od tebe pet puta gore da se derem
al' ja čuvam grlo i položaj, zato tiho serem"

Commis débarrasseur

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

31. mar 2011 14:03

zzak1977 je napisal/a:

"E moja Đenis mog'o bi ja od tebe pet puta gore da se derem
al' ja čuvam grlo i položaj, zato tiho serem"



Commis débarrasseur

Ja no, vsak se po svoje oglaša.

nola

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

31. mar 2011 18:25

Zzak, tudi tebe imamo rade. Ampak ženske smo že take, da imamo rade moške, ki nam kdaj pa kdaj malo pokadijo. Vsaj jaz sem taka.

 

 

naor

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

31. mar 2011 19:03

Tudi mi se ne branimo žensk ki kdaj pa kdaj kaj pokadijo.

Commis débarrasseur

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

31. mar 2011 19:09

Nekaj jih je pa danes res v formi ...

mamamia

mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti