Nosilec za telefon med tekom

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

14. mar 2011 7:56

Tele raznorazne torbice za telefon so meni med tekom naravnost odvečne, še najraje ga imam kar v vrečki in v žepu od tekaških hlač, je pa fajn, če je zadeva majhna in lahka. Ga pa imam, tako kot Karminin mož, na daljših tekih ali trekingih vedno v torbi ali nahrbtniku, poleg bidona z vodo. Ko se potikam po PSTju, imam s sabo še Urbano, pa 5 evrov, človek nikoli ne ve, kdaj kaj rabi.

Loni Makaroni

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

14. mar 2011 10:01

vesnal je napisal/a:
Hvala vsem za predloge kam pogledat, se bom jutri odpravila naokoli in pobrskala po internetnih straneh, ki ste jih predlagali.

Mammamia drugače pa uporabljam telefon med tekom zaradi poslušanja glasbe in pa na njem imam naložen program Endomondo (deluje kot Garmin, če tega mogoče bolje poznaš), ki preko satelita kaže kje tečem, meri kilometre, me opozarja kako dolgo tečem na en km, koliko imam do konca, ..., na splošno se pa tudi bolje počutim, če imam telefon seboj, just in case.

Hvala

 

Sem očitno malo za časom, priznam, zdaj pa že bolje razumem, za kaj gre. Nisem niti pomislila na glasbo ali na "jus in case" ...

Mamamia

mamamia

neznan uporabnik

14. mar 2011 13:01

Mobi, Urbana, nekaj drobiža....vedno (haha!?) nosim (sem nosila) to s seboj.

 

 

Razen v nekaj primerih, ko sem totalno izvisila. Baterija je bila prazna, Urbano sem pozabila na polički pri izhodnih vratih, drobiž mi je padel skozi luknjo v žepu.....

Res pa je, da se trenutkov, ko je šlo vse kot po maslu, komajda spominjam. Najlepši spomini so pri meni tisti, ko se je nekaj zakompliciralo in smo v stilu jamskih ljudi reševali situacijo...a ma kakšen Indiana Jones neki??!! Ne seže do kolen, tudi 007 ne....

 

Če mi je pa namenjeno spustiti dušo nekje v nekih trnjih na obrobju neke gmajne...tudi okej, smo se z domačimi in ostalimi bližnjimi itak v življenju že vse zmenili

 

No, zdaj pa resno: hvalabogu da imamo mobije!

japaja

ATNES  

član od: 25.3.2008

sporočila: 198

14. mar 2011 14:40

Vprašanje za Vesnal: imaš namen nositi telefon na zapestju? Z opisom Endomonda si me čisto navdušila, a mi v žepu in pod majico ne koristi kaj veliko, saj se mora potem pogosto ustavljat, kar pa ne želim.

hvala

ATNES

vesnal  

član od: 17.12.2002

sporočila: 449

14. mar 2011 16:02

no pa sem šla po trgovinah (Tomas sport, Big bang, Sport 2000, Giga sport) in ga nisem našla, v Big bang in Tomas sportu jih sicer imajo, samo žal ne dovolj velikega za moj telefon (Htc Wildfire), tako, da ga kdo še kje vidi, me še vedno zanima. Atnes, nameravam ga nositi na nadlaketi, sedaj pozimi sem ga imela v žepu. Ne razumem pa čisto zakaj ti ne bi koristil v žepu ali pod majico, in kaj misliš z ustavljanjem? Piši na zs.

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

14. mar 2011 16:03

Mamamia, nisi edina. Tudi sama sem mislila tako, potem sem se pa spomnila na eno gospo, ki je šla v mrzli zimi zvečer po PST in padla na ledu, ki je bil pod snegom. In ker je imela prazen mobi, domači je pa niso pogrešili, ker so se raztepli vsak po svoje, se ji je dogajala prava drama. Hudo si je zlomila nogo in nekaj ur "puzala" do doma. Kot v filmu. Res, v nekaterih primerih je pa res fajn, da imamo to napravico. 

 

naor

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

14. mar 2011 18:06

Sem poskusila z nosilcem na roki, ampak me je med tekom motil, pa malo dol leze ali pa moraš imeti kar trdno zadrgnjenega - tako da sem hitro pristala nazaj na torbici za okoli pasu. Imajo tudi prav lične majhne, da ravno gredo noter mobitel, urbana in robček. Lep pozdrav, Sonja

vesnal  

član od: 17.12.2002

sporočila: 449

15. mar 2011 8:25

Ja ta je pravi Loni :) Limnol torbico okoli pasu sem videla pa samo v Sport2000, vendar noter negre moj telefon.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti