
Kaj danes za zajtrk
popečeni šampioni, popečena slanina, baked beans - fižolčki, jajce na oko, toast pa skodelica čaja
alxteam
6x kapučino in v gym. ![]()
Kako pa kaj tvoje srce? ![]()
![]()
![]()
naor
Danes kakav, kruh namazan z maslom /margarino in domača breskova marmelada (zame) / kutina marmelada za moža ... pri njemu je med vikendi zajtrk vedno enak, čez teden pa vedno spije samo jogurt preden gre v službo, jaz malo menjam menije po razpoloženju :)
mina20Danes, jajčka pečena na slanini povrhu še sir(mož,sin)jaz pa mleko ,kruh namazan z margarino in marmelado(bučno)
MilžiJajca "Benedict".
Dober tek.
| naor je napisal/a: |
Kako pa kaj tvoje srce?
|
men k Bilbi
http://www.youtube.com/watch?v=bAmTxVsv0hs
nola
| naor je napisal/a: |
Kako pa kaj tvoje srce?
|
Predvidevam, da je tole namenjeno meni. ![]()
Moje srce je sicer malo osamljeno, a samo še par dni, drugače pa OK. Moja stalna jutranja rutina, potem pa o kavi več ali manj nočem nič več slišat.
Bilbi in njena pesmica sta meni zelo simpatični. ![]()
Vanja
Če misliš mene, sploh ne, na stavek naor mi je pač takoj potegnila pesmica od bilbi, pa nič v zvezi s teboj ali s kom drugim.
Tebe pa s tvojimi kapučini popolnoma razumem (been there, done it), sem bila pol življenja suhljata jutranja utrujenka, še hujši primerek je bil moj papa, imamo še danes doma njegovo kafetjero - mislim, da je za šest ljudi, no on si jo je zjutraj, ko se je med zaletavanjem v pohištvo prebil do štedilnika (tam nekje po deveti uri) skuhal čisto samo zase in jo malo polil in večino spil, še malo pohiberniral, potem je pa tam okrog dvanajste čisto oživel in ponoči gnjavil celo familijo, predvsem tiste, ki smo bili skladni z njegovim bioritmom in smo ponoči risali za službo ali šolo.
Verjetno imaš tako kot moj papa nizek pritisk, jaz sem ga tudi imela in sem večino svojega delovnoga življenja čisto zares trpela. Moj papa je imel na srečo tako službo (bil je predavatelj na FF), da se je lahko pojavil v službi ob uri, ko je že zastopil kje je zgoraj in spodaj. Jaz pa ne, če se spomnim vseh gradbenih odrov, po katerih sem se ob zori majala, si glede na to, da nisem prijateljica višin, lahko samo čestitam, da sem polovico svoje delovne dobe preživela v polzavesti. (ajojoj, pa čisto celo penzijo mi bodo nadalnjega plačevale naša skisana specialna povratnica et consortes. Ampak to je itak predolg tekst zanje - ne morejo tako dolgo brezplačno švigati z očmi sem in tja).
Ti bom enkrat (če boš pri volji) napisala, kako se je, ko je bil že v penziji in na počitnicah pri meni, učil zgodaj vstajati in kako je meni visok pritisk spremenil življenje na bolje.
Pa en lep pozdrav in tole, kar trenutno poslušam
http://www.youtube.com/watch?v=rgt_G9OsRk8&featu
nola
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.
Izpostavljeno

Forumi (vroče teme)
| Kaj jutri za kosilo? | Dragička |
| MOJ vrt | rimljanka |
| malo za hec | Nikita2 |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |
Video recepti

Bolj enostavno in poceni ne gre

Polnjene paprike

